Блоги → Перегляд

Член Європарламенту схвалив ідеї норвезького терориста

Четвер, 16:58, 28.07.11

Рейтинг
8 0
Переглядів
1617

0
0

Член Європарламенту від італійської націоналістичної партії схвалив ідеї норвезького терориста Брейвіка

Київ. 28 липня. УНІАН. Член Європейського парламенту від італійської націоналістичної партії "Ліга Півночі" Маріо БОРГЕЗІО схвалив радикальні ідеї, висловлені норвезьким терористом Андерсом БРЕЙВІКОМ, повідомляє NEWSru.

Виступаючи в ефірі радіостанції Il Sole-24 Ore, депутат розкритикував вбивство людей, до якого вдався А.БРЕЙВІК, проте висловив схвалення його позиції. "Окремі висловлені ним ідеї хороші, за винятком насильства. Деякі з них просто чудові", - сказав М.БОРГЕЗІО.

Зокрема, європарламентарію сподобалося переконання А.БРЕЙВІКА у необхідності загального опору європейських країн ісламізації континенту. Як відзначає Бі-Бі-Сі, "Ліга Півночі", до якої належить депутат, відома своєю антиісламською риторикою.

Джерело

Коментарі

Мусульмати йдуть в Європу не від хорошого життя. Вони там шукають кращого життя.
Отже вихід один - дати можливість мусульманським державам розвиватись на всі 100. Але європейці, США, РФ цього не дуже то хочуть, чому?
+3

Нехай краще життя вони шукають і будують у себе. А то по такому мисленню,я можу прийти до тебе жити,бо ти заможніший(наприклад)А мені не дають роботи з гарним заробітком!(хтось же винуватий в цьому) І ще,коли їх стане багато,тоді ти і твої діти,будуть жити за їхніми законами,вони не асимілюються,в цьому і проблема,ну як росіяни у нас.))) В Європі більшість людей це зрозуміла...
+3

Європа у своїй суті завжди була християнською.
Окрім того потік з ісламських країн - це виродження націй. Вченими доказано наприклад що негри тупіші за білих, араби і туареги - це результат змішання чорних та білих - вони мають менший об'єм мозку і це природа. То навіщо штучно отупівати розумним націям?
Муслімів є свої землі і нема чого пхатися.
Або якщо вже так не терпиться, то приїдь, зароби, веди себе пристойно і їдь додому
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі