Блоги → Перегляд

Михайло Головко: Ми повинні зробити все, аби здобути дійсно українську державу, про яку мріяли наші предки

Субота, 14:06, 30.07.11

Рейтинг
3 0
Переглядів
2025

0
0

DSC02966.JPG

     28 липня 2011 року, з нагоди відзначення пам'яти святого рівноапостольного князя Володимира Великого, у селі Ліски Збаразького району Тернопільської области відбулося урочисте богослужіння.

     На Літургії був присутній заступник голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайло Головко. По закінченні богослужіння він звернувся з привітальним словом до присутніх парафіян.

     "Дозвольте привітати вас із храмовим святом. Хочу побажати міцного здоров'я, щоби Бог оберігав усіх українців та духовно збагачував. Адже ми – нація побожна, яка завжди прислуховувалась до Господа. Наші предки завжди дбали про духовні цінності, які передавали наступним поколінням. Ми маємо збагачувати і зміцнювати цей скарб. Але, на жаль, сьогодні обставини складаються так, що в державі влада не відстоює українські цінності, не пам'ятає і не хоче знати нашої історії. Зараз робиться все, щоб народ зубожів. Саме тому боротьба за українську націю досі триває.     Ми повинні розуміти, що найбільшим гріхом для нас зараз є – продати свою душу, як це робить дехто. Вони продають свої голоси за копійки і, тим самим, втрачають себе як людину, перетворюються на звичайний товар. А нинішня злочинна влада саме цього й прагне. Їй байдуже до наших інтересів, мови, української церкви, бо це все їм вороже і чуже. Наш святий обов'язок – ставати на боротьбу за національні інтереси. Мусимо зробити все, аби здобути дійсно українську державу, про яку мріяли наші предки і за яку вони проливали кров", – наголосив свободівець Михайло Головко.

Оригінал на http://kristinastorozhuk.blogspot.com/

Коментарі

В том то и проблема, что были только идеалисты-р-р-революционеры, которые в управлении делами общества (государственности) НИЧЕГО НЕ ПЕТРАЛИ И НЕ МОГЛИ ВЫДЕЛИТЬ ОБЪЕДИНЯЮЩУЮ ИДЕЮ. В этом вся проблема. И рухнет нынешняя Украина, если не изменится нравственно народ и его вожделения, намерения на будущее.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі