Блоги → Перегляд

Україна зганьбилася в Празі

Середа, 12:15, 07.09.11

Рейтинг
6 0
Переглядів
2016

0
0

В останніх матчах української національної збірної під орудою Олега Блохіна намітилася доволі тривожна тенденція: наші футболісти грають в залежності від настрою. Якщо повели в рахунку - грають; якщо ж пропустили - відразу втрачають інтерес до гри і вже абсолютно ніякі просто відбувають на полі номер. 

Практика товариських матчів в рамках підготовки до Євро-2012 засвідчує: в української збірної абсолютно немає вольових якостей, вона не здатна долати труднощів, мобілізуватися в процесі гри аби відігравати пропущені м'ячі. Пропустивши один, синьо-жовті, відразу втрачають ентузіазм і похнюплені, пропускають ще і ще.

Нищівна поразка в гостьовій зустрічі від чехів - 0:4 - більше ніж прикрість, навіть якщо йдеться про товариський поєдинок. А щодо якості гри, то її взагалі не було. Біганина за м'ячем по полю, не більше. Підопічні Блохіні виглядали жалюгідно безпорадними й нікчемними.

Тому найбільш адекватною оцінкою української команди видається гасло, яке періодично чулося під час прямої трансляції з більш ніж наполовину порожніх трибун - "Ганьба!". Так вигукували українські вболівальники, які прийшли подивитися на зб. України - учасницю ЄВРО-2012.

Звісно, йшли не лише подивитися, але й підтримати, але така гра "націоналки" не піддається ніякій підтримці. Одним словом - "ганьба".    

Коментарі

Олексію, не треба так цинічно брехати.
Я вже давно розробив і пропоную методику навчання українців ДОСЯГАТИ КОЛЕКТИВНОГО УСПІХУ, в т.ч. і в командних видах спорту.
Навіть звертався до керівників нашого футболу.
Але такі як ви тільки заздрісно й тупо звично висміяли укрновизну.
І зараз вишукуєте, на кого б знову зіпхнути власні маразми.
Тож як кортить обпльовувати інших, то робіть це в дзеркало.
http://politiko.ua/blogpost36253
-1

Щось я не розумію, де це я "цинічно збрехав", як ви написали? Що, збірна України не програла 0:4? Що, це не було ганебним видовищем? Спробуйте висловіть свою думку якось так, щоб вона більш-менш кореспондувалася зі здоровим глуздом.
0

Олексію, то я ж навів адресу, де описане те , що робити далі.
Але ви ігноруєте думки всіх інших, крім себе.
Типово по-українськи.
То так і буде продовжуватися.
0

Я про те, що я ніде, тим більше тут, в цьому дописі, "цинічно не брехав". То ви щось не те сказали.
ну ганьба, і шо далі?
0

Не знаю. Чесно.
Два вопроса:
1 кто виноват
2 шо делать
0

1 Блохін і футболісти збірної... + чехи
2. ...
Чому Україна!?
То Блохін і ще штук 20 - 30 "інвалідів від футболу" зганьбилися!
:)

Якщо серйозно - ІМХО, допоки клубам не встановлять ліміт на купівлю "заробітчан" (у т. ч., наприклад - ввсести серйозне ввізне мито на такий "товар"), говорити про розвиток вітчизнянної футбольної школи годі.
Треба заставити власників клубів гроші вкладати у власні футбольні школи, а не в африканців чи латиноамериканців.
-1

так зайшов 12:58
Чому Україна!?
То Блохін і ще штук 20 - 30 "інвалідів від футболу" зганьбилися!
:)
---------------------------------------------
На жаль, вони там були не самі по собі, а представляли Україну :-((
Щодо легіонерів - погоджуюся. Я на цю тему теж тут писав.
Да прям уж там - "зганьбилася"... Я, к примеру, футбол не люблю и представителями всей страны футболистов не считаю. Если так считать, то можна запросто предположить, что в Бразилии, судя по игре из сборной, нет никаких фавел и бедности тоже нет, а все богатые и счастливые...
ANGEL . 15:28
0
Не розумію чому Ви дивуєтесь? Система підготовки футболістів з дитячого віку що існувала в СРСР розвалена. Покоління Шевченка та Реброва - останнє покоління що з дитинства виховувалось у футбольних школах СРСР. За ним вже немає нікого. Причому це не тільки наша проблема а і Росії, Білорусі тощо. Немає кому грати.
Результати нашої збірної - це яскравий приклад того, що УКРАЇНЦІ НЕ ВМІТЬ ПРАЦЮВАТИ КОЛЕКТИВНО ТА ДОСЯГАТИ СПІЛЬНОГО УСПІХУ. Ніде та ні в чому.
То я це пояснив і розробив методику виправлення їхнього спотвореного світогляду на нормальний.
Але ви дружно це укрдосягнення замовчуєте. Як і всяку іншу укрновизну.
То звідки ж візьметься покращення нашого життя?!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі