Блоги → Перегляд

7 картин на 7небі

Вівторок, 20:25, 04.10.11

Рейтинг
8 0
Переглядів
1449

0
0

29 вересня 2011 року о 12:00 годині у 702 ауд СПФ (на сьомому небі) у рамках мистецького проекту соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка «7 картин на 7небі»  відкривається спеціальна  виставка заслуженого працівника культури України Віктора Шкуринського,

присвячена Дню Вчителя

 

Віктор Миколайович Шкуринський – заслужений працівник культури України.

Народився 20 листопада 1932 року в мальовничому селі Турчинка, що на Поліссі, в сім’ї лісника.

Через декілька років сім’я переїхала до Житомира. Тоді ж Віктор Шкуринський пішов навчатися у школу № 45 ( тепер №8 ).

У 1949 році вступив у Київське художнє училище прикладних мистецтв на живописно-декоративний відділ. Саме там він зустрів свого вчителя, наставника, друга – Олександра Івановича Вовка, заслуженого художника України, який дав йому основну фундаментальну професійну школу.

У 1954 році Віктор Шкуринський, демобілізувавшись із армії, приїздить до Житомира, де працює художником –декоратором у драматичному театрі.

У 1955 році вступив до Житомирського товариства художників, де пропрацював двадцять п’ять років.

У 1973 році  закінчив художньо-графічний факультет  Одеського художнього інституту.

В 1974 році відкрив дитячу художню школу, де  працює директором та викладачем й понині.

Протягом усього свого творчого життя Віктор Миколайович Шкуринський  брав участь у багатьох виставках, неодноразово організовував і персональні виставки. Його роботи зберігаються  у Житомирському краєзнавчому музеї, Кмитівському музеї образотворчого мистецтва, Копищанському музеї Великої Вітчизняної Війни, музеї Лесі Українки в м. Києві та інших музеях, в колекції екс-президента України,  багатьох приватних колекціях.

Особливості проекту «7 картин на 7небі» :

1)      виставляються сім картин, що відображають різні періоди у житті художника;

2)      картини замінюються тоді, коли їх автор знаходить іншого художника, який виставляє свої картини;

3)      в імпрезі – поети, співаки, актори, музиканти.

 

Ініціатором та автором проекту «7 картин на 7небі» є декан соціально-психологічного факультету, професор Олександр Леонідович Музика. В організації виставки беруть участь викладачі та студенти факультету: лаборант кафедри соціальної та практичної психології Володимир Васильович Фещук, студенти: Олена Гарцула, Світлана Полякова, Роман Блажевський, Олег Ляшенко.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.