Блоги → Перегляд

А Ви боїтеся говорити правду?

Субота, 14:31, 22.10.11

Рейтинг
4 0
Переглядів
2042

0
0

Це питання виникає в тій площині, що більшість провладної структури не говорить правди, замилює очі та забиває гучною інформацією ефір , і як наслідок народ і обговорює ці "надзвичайно цікаві речі" .

Не хочу вступати в дискусію з тими, хто вважає що концентрувати увагу потрібно на найголовнішому, на найболючішому... Тоді питання : " Чи однакова в нас логіка мислення та жеттєві пріорітети; чи однаковий в нас рід занять ?

Влада залила ефір проблемами "ганебного суду", ганебних прокурорів та міліції,  підписанням асоціації та ЗВТ з ЄС...

Як наслідок, ми віддаляємося від важливих питаннь :

1. Державний бюджет на 2012 рік.

2. Податкова реформа.

3. Пенсійна реформа.

4. Збільшення фінансування МВД та СБУ ( для нашого з вами контролю! )

5. Освітня реформа.

Таких питань можна зібрати безліч тому, що на них ніхто не дає конкретних, остаточних та повних відповідей !

Прошу всіх, хто вправно керує своїм фаховим питанням : " Не бійтеся виконувати свій громадянський обов"язок вправно, для вигоди Українського народу!

Нас в свою чергу розводять по різним кутам, щоб разом ми нічого не зробили... Буде дуже боляче димвитись на те, що ми розуміємо, ми бачимо, та нічого не робимо !

 

Тому , прошу окремо бойкотувати ( різними способами), обговорювати Питання реформи системи вищої освіти як токої, що знищить її суть - навчити та зробити з Вас професіонала.Бо без знань ми підомо до темряви, з якої тяжко вибратись ...

А головна правда в тому, що влада повинна працювати на нас, а не ми йти в них на мотузку ! І про це потрібо говорити відкрито ( не втакій формі за можливістю) і в лице тим, хто це заслуговує!

Коментарі

+1
А головна правда в тому, що влада повинна працювати на нас, а не ми йти в них на мотузку ! І про це потрібо говорити відкрито ( не втакій формі за можливістю) і в лице тим, хто це заслуговує!
====
Підтримую.
самое главное,на мой взгляд,не допустить олигархов и быдло к власти,заставить значитльно снизить зарплаты и пенсии депутатам и президенту,ввести право отзыва правительства если за год невыполнили свои предвыборные обещания,за их счет финансировать внеочередные выборы,а самое главное-уголовная ответственность за воровство и коррупцию..
А що таке олігарх, - це багатій при владі . Так вони вже там сидять.

У нас же унікальна країна, в якій можна захистити свій капітал тільки прийшовши до влади.

Як не пройшла люстрація 1991 року, то ми це сьогодні на собі відчуваємо. Бо фактично поливина наших чиновників - це комуністи, які перекваліфікували в демократів. І відповідати за це все має Кравчук Леонід Макарович, який на відріз відмовлявся від люстрації, бо люди б їх погнали всраною мітлою.

Дифіцит бюджету, борги ... Шо за сказки ? Правильно, якщо автопарк ВР, прокуратури, СБУ, МВД, Кабміну, АП обходить Українцям в мільйони ! То про що тут говорити.

Правда одна : Україна не бідна країна, просто доходи розгрібають на себе владні органи, а народ 85% ЗП витрачає на сплату податків, комуналку та харчі. Живучи на одну зарплату не пожирієш ...

Наші податки повинні йти на благо всього Українського народу, а не на окремих його представників ! Та наша влада думає інакше. Тому довго в кріслі не протримається. Терпець вривається.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.