Блоги → Перегляд

Підпільний «з’їзд» «русинів» у Мукачеві

Четвер, 20:02, 27.10.11

Рейтинг
11 0
Переглядів
2108

0
0
Підпільний «з’їзд» «русинів» у Мукачеві відбувся за підтримки місцевої влади, міліції та комуністів (ФОТО)

20111023154425.jpg

Так званий «Всезакарпатський з'їзд русинів» в Мукачеві пройшов за максимального сприяння місцевої влади, під посиленою охороною міліції та за підтримки комуністів

 

22 жовтня 2011 року в Мукачеві за ініціативою Народної ради русинів Закарпаття (НРРЗ) проводилося чергове зібрання "русинів" під назвою "Всезакарпатський з'їзд русинів".  Щоправда,  сам з'їм пройшов у майже підпільній атмосфері, тоді як численні афіші закликали мукачівців на якісно іншу подію: "Фестиваль "Червена ружа", який одбудеся 22 октовбра 2011 р. у г. Мукачево. Чекаєме Вас у 14.00 к.ч. у домі Закарпатського державного руського драмтеатра".

Самі мукачівці завітати на цей політичний "фестиваль" не поспішали, натомість Закарпатська обласна організація ВО "Свобода", враховуючи попередній досвід проведення подібних заходів, з метою недопущення чергових антиукраїнських заяв і провокацій, вирішила провести пікетування "з'їзду". Але зіткнулася з рядом проблем.

Насамперед, працівник Мукачівської міської ради відмовилася приймати і реєструвати повідомлення активістів "Свободи" про проведення пікетування, подане напередодні, мотивуючи відмову тим,  що, начебто, воно подано запізно. А саме приміщення Закарпатського обласного російського драматичного театру, де проводилося" русинське" зібрання, вже зранку виявилося оточеним посиленими нарядами міліції, окремі представники якої при появі перших пікетувальників від ВО "Свобода" реагували агресивно і погрожували запроторити їх до СІЗО. За такої ситуації свободівці вирішили не йти на відкриту конфронтацію з міліцією, а провели свій пікет неподалік оточеного міліціянтами театру, разом з тим направивши частину активістів у приміщення, де проводилося "русинське" "всезакарпатське" дійство.

У залі, розрахованому на понад 300 посадкових місць, із всього Закарпаття зібралося заледве 60 делегатів, з яких значну частину заводили попід руки. Міліціонери на внутрішніх дверях  прискіпливо "фільтрували" всіх, хто заходив у зал.

Чи то зважаючи на присутніх у залі свободівців, чи то внаслідок "профілактики" СБУ, протягом всього "з'їзду" (на відміну від попередніх подібних заходів) не прозвучало жодного антидержавного заклику. Вся риторика виступаючих зводилася до банального – грошей. А оскільки грошей, як стало зрозуміло, на всіх не вистачає, поміж рядками проривалася не затаєна образа щодо конкуруючих осіб і структур. Один тільки батюшка Сидор, який до того самочинно всівся в президії "з'їзду", спробував з трибуни згуртувати делегатів страшилками про "бритоголових свободівців з Галичини", але особливого ефекту це не дало. Наступні виступаючі буквально променилися лояльністю до України. З великим пафосом було озвучене привітання з "вікопомною" подією від нардепа-комуніста  Голуба.  І все – більше ніхто це маргінальне зібрання не привітав. Загалом попри те, що комуністи були запрошені на "з'їзд" в якості гостей, їх від "русинів" дісталося чи не найбільше – і за знищений "язык" і за танки, на яких вони сюди прибули. Після цього перший секретар Закарпатського обкому КПУ В. Алексій не витримав і нагадав, що саме за його гроші був пошитий русинський прапор, видана "русинська" книжка і профінансовано агітаційний автобус, що агітував по районах за "русинство". "Так що не треба дюгати мене совєтськими танками", – ображено резюмував головний комуніст Закарпаття.

Утім, "русинам" насправді нема чого особливо докоряти комуністам. Бо, як відомо, саме "русинство" як явище виникло наприкінці 90-х виключно за ініціативи і прямої підтримки Закарпатського обкому КПУ. Заступник обласного осередку ВО "Свобода" Руслан Поливко не бачить нічого дивного і в нинішній тісній співпраці "русинів" з комуністами: "Вони їдять з однієї годівнички – їх підкормлює Московія. Ми усі пам'ятаємо, як на один з "русинських з'їздів" сюди приїхала ціла колона з російськими прапорами від одеської "Родіни". Отець Сидор – це Московський патріархат. Вам потрібні ще якісь докази? Якщо комуністи намагаються повернути імперію, то русини хочуть будь-як відокремитись від України".

Єдине, що справді привернуло увагу, так це посилена увага більшості виступаючих до перепису населення 2012 року, щодо якого делегатам були доведені "масштабні" завдання. На те, аби в 2012 році "русинами" записалися якомога більше закарпатців, закулісні "батьки" "русинства" - закордонні і, безумовно, місцеві мукачівські, грошей не жаліють.  За умови, якщо вдасться організувати "русинську" автономію, затрачені фінанси обіцяють повернутися сторицею...

Прес-служба Закарпатської ОО ВО "Свобода" p { margin-bottom: 0.21cm; }

Від себе можу додати, що на з’їзді були присутні троє представників групи "Барва" - себто місцевий рекет, який слідкував, щоб всякі Сидори дотримувалися балогівських норм. Самі вони всяко уникали потраплянню на фото.

Крім того на фото не потрапили  московський піп Сидор, коли міліція яка мала б його взяти під арешт, сама відкривала йому двері до зали.

Нагадую супроти Сидора порушена кримінальна справа, на засідання по якій Сидор не з’являється, ігноруючи закони України.Місцеві ж СБУ та міліція стоять тут як якісь служки, що виконують накази Балог, дозволяючи краяти Україну для "нєделимой".

Смішними виглядають в руках цих московських запроданців криві прапори Франції, які нібито є Закарпатськими - брехня. Просто вони настількі ліниві, що й пошити прапор інакший не можуть.

До того ж все це дійство, прикривалося концертом "Червена ружа", вкрадене словосполучення від ідеї "Червоної рути" . Крім того люди самі не знали куди вони йдуть. Як ті овці пішли на заклики московіта Сидора, який ще не раз може зіграти роль "вовка", в скрутний для України час. 

 

DSC_0003%282%29.jpg

IMGP1878.JPG

IMGP1885.JPG

IMGP1882.JPG

DSC_0080%282%29.jpg

DSC_0097%282%29.jpg

DSC_0141.jpg

Коментарі

блин, не вганяю чем же русины от украинцев отличаются...
+5

Так русины и есть украинцы)
Это наше самоназвание до росийской окупации
+2

а на останній світлині-карикатурі що ці "русіни" співають? L)
+1

співають:
"Боже, царя храні!"
0

Взагалі то вони співали в театрі)Жарт.
Я русин біл, есмь і буду...
Я русін піл, п’ю і буду...
Підпільний з'їзд педиків і лезбух Закарпаття
+2

А хіба є хто інший в ЄЦ. Цікаво, що десь у березні одного члена ЄЦ-у на Закарпатті, таки затримали на педофілії. Але це був лох. Таких як Балога(тут його походеньки й ющенка, вже стають легендами), чи Карасьови не "спалять" на таких "дрібничках".
О, файна новина!

А яку постанову прийняв з'їзд?

Фуршет був?
+4

Чи не забули Януковичу надіслати листа, у якому його обирають "Почесним русином Закарпаття"?
+3

Балога йому передасть голосове повідомлення:)
Ці підрили вже зовсім знахабніли, міліція в їх руках, суди в їх, люди зомбовані. нікому й вголову не прийде з цих споживачів, що в 2012 буде буде перепис населення, і Єцівці намірюються купити добряче число русинов, язичіє котрих не розуміють навіть корінні закарпатці чи гуцули.
Постанова - домогтися від ВР визнати націю русинів, визнати Закарпатську автономію, яка скоро стане Придністров’ям України.
Ситуація жахлива, якщо зрозуміти корінь проблеми. Адже всім ясно, що ця муля-постанова може пролежати 2-8 років без розголошення, і якщо, якось кидануть Балогу, чи владу захоплять праваки-ультрас, вони спокійненько створють масу автономій, вводять руССкие війська(мадяри не проти дочасу - певно і їм щось перепаде) і залишаються українці з лапою, як серби чи ще хтось...
Фуршета не було, бо половина вже дали собі до того, а балогани не хотіли, щоб частина їх "народності" вимерла вдень від продуктів "Барви", адже всі знають як Балога роздає діткам зіпсуті продукти.Правда тепер вже кажуть роздає ручки та щоденники...
+1

Закарпатська область є ласим шматочком української землі, яка дуже сподобалась московцям своїм розташуванням і багатсвом.
Якщо група українських громадян просто вважають себе окремим етносом і висувають тільки культурні, а не політичні вимоги, то нічого страшного. Але сепаратизм не припустимий.
+2

Це не українські громадяни -Сидор має московський паспорт і вже й парафію йому виділили - десь в центральній Росії.
Вони себе не етносом вважають, а нацією рудною нєдєлимой. Він думає як якщо мати в нього московська шльондра а батьо - жид, то це русин. В основному тут були малозабеспечені "баби Параски" - 10-15 %
п’яні діди - 20%
депутати міські з хвойдами|жонами -5 %
бувші і теперішні комуністи+московські попи - всі інші
Закарпатців там як таких не було, крім п’яних дідів, та баб яким пообіцяли Корову, чи ще щось.
Двох мені вдалося зокрема розговорити, як пояснив їм що таке сепаратизм та те чим займається Сидор, відразу злиняли. Адже дай Бог влада зміниться, і тоді полетять голови, а Сидор сидітиме в себе в Московії.
Єдина держава та єдиний народ! Я вважаю, що ці так звані "русини" лише люди, котрі бажають зробити більше шуму з нічого та заробити на цьому грошей.

Хіба це патріоти?
+2

А ви бачили справжніх патріотів свого краю, які продають його чужоземцю? на таке здатні лишень драгоманівці та москвофіли - запроданці!
Зараз всі вже знають, що русини це і є українці.

Ці русини нічим він інших мільйонів українців не відрізняються.
Москва в Закарпатті пробує свою улюблену методу - поділяй і владарюй. Вони, московці, мислять приблизно так: "не захаваємо Україну всю, то хоч понадкусуємо".
0

А коли понадкусуємо, то захаваємо всю!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі