Блоги → Перегляд

Всеукраїнський тур зрадників “З грошима в кишені”

Понеділок, 00:45, 21.09.09
У цій статті згадуються

vimage1.htm.jpg

 

        Всеукраїнський тур зрадників З грошима в кишені

Багато в кого ця подія викликала шок, розчарування і злість. Здавалось би звичайний піар-хід, але факт участі у ньому ТАКОЇ кількості зірок, половина з яких на минулих виборах підтримувала інших кандидатів, дуже змінює ситуацію. Розумним людям, які вміють рахувати, зрозуміло в яку кругленьку суму це обійшлось премєрці. Порахували? Я вам допоможу – 50 млн.дол.[1]. А тепер згадайте, що на дворі фінансово-економічна криза. Правда, виникає багато запитань? Організатори ж б’ються в груди кажучи, що всі ці зірки співають безкоштовно, «за спасибі». Ну що тут такого – хочеться їм співати, люблять Україну(дарма, що українською не спілкуються)… Що ж - може хтось й повірить. Співчуваємо цим наївним оптимістам.

Але повернемось до учасників. Отже, Пономарьов і Руслана в 2004 були затятими прихильниками Ющенка, і навіть близькими друзями  родини. Але як і інше оточення Президента – зрадили. А от Могилевська клялася, що буде до кінця з професором. За нього ж надривали голос Білик та Ані Лорак(її любов до грошових мішків ми вже знаємо). Що ж до інших, то, мабуть, їх логіка – чом би не заробити… Співи-співами, а агітація на концертах це вже удар нижче пояса. Навіть суто з моральної точки артист не має права користуватись любовю своїх  фанатів заради особистих цілей, а тим більше чужих і політичних. Завдяки ним Тимошенко раптом стала сексапільною, прекрасною мамою, харизматичною”, “найскромнішою”, “найддобродунішою” і ще бозна-якою…

Чи виграє леді з косою від цього цирку? Мабуть ні, бо подібні концерти вже не мають колишнього впливу на виборців, та й більшість виборців – люди у віці, які скоріш за все на нього не потраплять. Негативу додає й розчарування фанатів у своїх кумирах, адже тепер всім  зрозуміло, що вони далеко не святі. Завтра ми їх легко можемо чекати на концерті типу “Я люблю тебя Малороссия”. Думаєте ні? Почекайте:) Гроші роблять дива…і моральних уродів. Сама ж Тимошенко показала народу куди поділися гроші МВФ – себто на її передвиборчу кампанію. І  доки наївні громадяни будуть радіти концертам месії, ВОНА далі буде ПРАЦЮВАТИ… на себе.

 

Лендєл Іван,

Голова МА МГО УНК

[1]– “Водночас, одразу декілька столичних продюсерських агентств, як пише "Сегодня", зійшлися на одній цифрі витрат на тимошенківський концертний тур - 50 млн дол (для порівняння - цієї суми вистачило б на 100 000 ампул хронічно дефіцитного у наший країні препарату куросурф, необхідного для врятування життя недоношених дітей). "Це і гонорари артистам, і переїзди, й інші витрати. Ніхто з найнятих поп-зірок безкоштовно не працює. Якщо виходити з того, що артисти дадуть 40-50 концертів, то вони обійдуться в середньому в 1 млн. доларів на людину. Тіна Кароль і Могилевська - 800 тис дол- 1 млн дол, Руслана і Пономарьов - 1 млн дол. Потап і Настя на контракті у М1 Баграєва, але їх також навряд чи образять, і десь до мільйона "зелених" вони піднімуть", - розповів один із продюсерів.”/ http://newsru.ua/press/14sep2009/zayly_iye.html

 

Коментарі

Невідомий користувач 00:55
+2
+1
+. Таку позицію варто публічно засудити, а "зіркам" мусимо дати належну оцінку. На все життя. Зрештою, історія людства неодноразово доводить, що зрадники ніколи не досягали висот, а навпаки, опинялись на дні. Хто ж захоче мати справу зі зрадником, незалежно від того кого він зрадив.
0

такі висновки зроблять політики, а люди... вони слабкі і мабуть забудуть це
0

UIC.INFO uic.info, небезпечна у Вас позиція. Мазепа зрадив царя, так давайте і його тепер осуду піддамо?
-1

Так уже пиддали. Это только для вас он херой)
0

До чого тут Мазепа? Він не співак:) Ми зараз говоримо про конкретних людей, які є кумирами багатьох українців. Який приклад вони подають їм?
Так это... Давайте ударим по этому делу флэшмобом, например "Повернемось дупою до серця".
0

або Ампутація серця
+1
Зачем в политику еще и шоу бизнес мешать???Для них это просто деньги - им платят они поют, тем более кризис.
0

Також не розумію - людям просто заплатили за концерти - це звичайна практика у всьому світі...
-1

Тарас, это было б ничего.
Но вот например Пономарёв прошлой осенью на эфире у Шустера, вкупе с Русланой и прочими шоубизнесовыми тусовщиками, поносил власть почём зря. Выказывал полное разочарование, а тут бац! - и разочарование сменилось надиею у сэрци. Это ж пипец проституция))
0

зрада+не лише співати, а й агітувати це вже варте уваги
Респект автору, жесть)))
Невідомий користувач 16:55
0
Разнообразны мнения об этом на http://www.segodnya.ua/blogs/olesbuzinablog/14079706.html#comments0
Тимошенко стала на чолі біло-червоного геноциду.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі