Блоги → Перегляд

Михайло Головко: Влада Януковича боїться свого народу, тому і переслідує опозицію

Вівторок, 22:28, 22.11.11

Рейтинг
6 0
Переглядів
1271

0
0

21 листопада 2011 року у селі Базаринці Збаразького району у день Архистратига Михаїла відзначали храмове свято. На урочистій Літургії були присутні депутати Збаразької міської та районної рад, заступник голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайло Головко.

"Нехай Архангел Михаїл захистить нас від тої брехні, омани і неправди, які царюють навколо, і нехай допомагає здолати зрадників і кривдників. А найголовніше – нехай допомагає здолати зневіру, що панує в серцях, і здолати зрадництво. Як колись Архистратиг Михаїл переміг зло на небі, так ми з його допомогою повинні перемогти зло, яке панує в Україні і "засіло" у владі. Злочинна банда зайняла владні кабінети і вершить долю країни і всього народу, і вершить так, що прості українці змушені залишати рідну землю і їхати на заробітки або до глибокої пенсії за копійки кріпачити на олігархів, які, прикриваючись ручними судами, грабують нас із вами. Податковий кодекс і пенсійна реформа – один із законних методів обкрадання народу і нехтування людським правом на достойне життя. Люди, які живуть на прожитковий максимум, встановлюють для всіх інших прожитковий мінімум, якого для більшости не вистачає навіть на харчування або лікування.

Грабуючи український народ, влада все ж боїться нас, тому й переслідує опозицію, тому й збільшує платню для спецпідрозділів, які за допомогою кийків і сльозогінного газу оберігають владу від власного народу. Нам оголосили соціальну війну: забирають виплати в чорнобильців і афганців, а в той час примножують свої автопарки; збільшують пенсійний вік для українців, а самі ухвалюють новий закон про вибори, щоби до глибокої старости сидіти в парламенті. Всі економічні "реформи" спрямовано на отримання коштів, аби списувати борги олігархам. Щоб оплатити наступні вибори, їм потрібні гроші, тому вони вирішили розплатитися нашою землею. Знаючи, що земля – це найцінніший скарб, який є в України, вони хочуть "пустити її з молотка".

Тому ми звертаємося до Архистратига Михаїла, щоб він дав нам сили захисти Україну від діянь цієї злочинної влади і перемогти зло, яке панує навколо нас", – зазначив свободівець Михайло Головко.

Прес-служба Збаразької районної організації ВО "Свобода"

Коментарі

Ну что? Доворовались?
http://ord-ua.com/2011/11/22/nu-chto-dovorovalis/?lpage=1
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі