Блоги → Перегляд

Мешканці гуртожитку в Ланівцях на Тернопільщині просять захисту від рейдерського захоплення

Вівторок, 14:31, 29.11.11

Рейтинг
6 0
Переглядів
1491

0
0

22 листопада 2011 року відбулася сесія Ланівецької міської ради. На численні прохання мешканців Ланівців на сесію прибули депутати Тернопільськї обласної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Сиротюк і Володимир Бобко та заступник голови обласної "Свободи" Михайло Головко.

Мешканці одного з гуртожитків м. Ланівці звернулися до Михайла Головка з проханням про допомогу у відстоюванні їхніх прав на володіння гуртожитком, який уже впродовж п'яти років намагаються приватизувати приватні особи. Свободівці виступили із вимогою захистити мешканців гуртожитку від свавілля певних осіб, які впродовж багатьох років прикриваються місцевою владою і прокуратурою.

П'ять років тому гуртожиток, який був на балансі "Райдержагробуд" і належав трудовому колективу, одноосібно було визнано банкрутом, перейменовано і змінено власників. З цього часу і почалося рейдерське захоплення гуртожитку. Незважаючи на те, що прокуратура визнала факт підробки протоколу про передачу гуртожитку від "Райдержагробуд" новоствореній "Ланівціагробуд", суд відмовив у відкритті кримінальної справи проти особи, яка підробила протокол. Тепер нові власники гуртожитку уже мають державні акти на право власности на частину гуртожитку, встановлюють тарифи на проживання для мешканців, яким цей гуртожиток належав до цієї "законної" махінації, і мають у планах приватизувати весь гуртожиток і землю, яку виділено для утримання гуртожитку.

Депутати Ланівецької міської ради попередньої каденції взяли на баланс міської ради даний гуртожиток. Проте це рішення скасував суд першої інстанції через те, що незаконні власники мали державний акт на право власности, який було оформлено на основі підробленого протоколу.

Михайло Головко ініціював створення робочої групи, яка вивчить це питання і підготує усі документи для взяття на баланс гуртожитку, щоб у подальшому передати його законним власникам. Міськрада підтримала цю ініціативу, низка депутатів і мешканців гуртожитку увійшли до робочої групи.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/026027/

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі