Блоги → Перегляд

Прихильники русского мира як завжди в прольоті

Четвер, 14:20, 01.12.11

Рейтинг
8 0
Переглядів
2899

0
0

  82,6% громадян підтримують державну незалежність України.

  Про це свідчать результати опитування, проведенного КМИС в листопаді 2011 року до 20-ї річниці референдуму по проголошенню державної незалежності України.

  Так, абсолютна більшість респондентів - 70% - вважають, що Україна та Росія повинні бути незалежними державами, з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Значно менша кількість опитуванних (13%) вважають, що між Україною та РФ повинен існувати візовий режим.

Кількість прихильників створення єдиної держави складає 16%.

Не змогли оприділитися з відповіддю лишень 1% опитуванних.

www.pravda.com.ua/rus/news/2011/12/1/6803401/

-------------------------------------------------------

  P.S. Так що прихильники русского мира, якби вам не хотілось, але Україна завжди буде за незалежність навіть у погані часи, і ваші нав'язуванні союзи тут не цінують, тож якщо і далі будете штовхати людей в сторону Кремля, то народ вас відправить вже не на вокзал з чемоданами, а в ілюмінаторі на Сонце :D

Коментарі

всё чотко, 16% прихильникыв "русского міра" відповідає кількості росіян в Україні, за останнім переписом їх трохи більше 8 млн.
ганебний стан речей у країні проживання спонукає її громадян шукати альтернативу, для українців це або еміграція, або боротьба, для національних меншин - повернення на історичну батьківщину, для росіян - це ще спроба повернути історичну батьківщини до місця їхнього проживання.)
таким чином, ідея "русского міра" актуальна доти, доки життя в Україні не покращиться. інакше кажучи, насправді - мова не про ідею, а про ковбасу.
-3

Для военнослужащих главной новостью остается грядущее повышение зарплат и пенсий. Согласно указу президента, с 1 января 2012 года денежное довольствие солдат и офицеров вырастет, как минимум, в два с половиной раза.
А, що поганого, в тому, що Росія стане частиною Русі (України)?
82,6% громадян підтримують державну незалежність України.
______________________________________________________________________

82,6% граждан Украины есть жулики, мошенники и аферисты, за 20 лет разворовавшие Украину от заводов до азовского осетра-Про це свідчать результати опитування, проведенного ЧМИС в листопаді 2011 .
Традиційно - в пост призивається Скороходов для захисту рузкіміра
+5

Я за него. Это все не правда. Подлог.Фальшивка клятых нацюков. Все наоборот.80% за руський мир, все остальные хомячки.Мы придем к власти и наведем сталинский порядок.Галицию,Бандерию в Польшу, всех остальных в Великую Россию. Броня крепка и танки наши быстры.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі