Блоги → Перегляд

Зянон Пазьняк: Народ-злочинець

Субота, 15:25, 07.01.12

Рейтинг
14 4
Переглядів
2089

0
0

Від перекладача: Текст Зянона Пазьняка є попередженням, є набатом, адресованим Заходу. Для нас він - просте нагадування про ту війну, яка точиться довкола і тільки від нас самих залежить, ким ми будемо у ній - вояками чи жертвами. Третього не дано. Привид нового Мюнхену вже давно ширяє над Європою.

Ти не питай, за ким голосить дзвін - 

Він за тобою, телепню, голосить!

Ти думаєш, що ти іще живий,

А вже хробак твій мертвий мозок точить!

______________________________________________________

Головна відповідь на питання Чому?

Росією правлять злочинці, які знищили мільйони людей

! 125.jpg 

Зянон Пазьняк

Народ-злочинець

Вперше у світовій історії в країні, що володіє ядерною зброєю, до абсолютної влади прийшли злочинці. _____________________________________________________

З роками мені стало абсолютно ясно: вступаючи на шлях антирадянщини, ти неодмінно прийдеш до відвертої русофобії. Людина, послідовно займає антирадянські позиції, неминуче розуміє, що ці погляди народом не розділяються, і тоді він змушений констатувати - народ не той. З цим народом взагалі нічого неможливо створити, це помилка природи. Далі - чистий расизм: викорчувати треба цей народ, і тільки тоді людство зможе рухатися семимильними кроками до щастя.

- Режисер Володимир Меньшов

_______________________________________________________

 001.jpg

Три літери російського народу

Вперше у світовій історії в країні, що володіє ядерною зброєю, до абсолютної влади прийшли спецслужби, які знищили мільйони людей, заявив відомий білоруський діяч Зянон Пазьняк. Цю заяву він зробив декілька місяців тому. Т.зв. путінські вибори підтверджують слова Пазьняка.

Білоруський національний лідер попереджає про небезпеку для світу чекістської Росії, пояснюючи справжній сенс захоплення його країни чекістами.

«Це люди, які вийшли із КДБ. Вони ніколи не займалися політикою. Вони вміли тільки контролювати і душити. Їх лексика на рівні Путіна: вони не приховують, що хочуть включити Білорусь до складу Росії.

Які можуть бути дискусії, які сумніви, коли всередині Білорусі режим знищує все, починаючи від білоруських шкіл і закінчуючи книгами. Перше, що зробили, це спалили білоруські підручники.

Зараз руйнуються білоруская культура, білоруські пам'ятки, білоруські міста, причому, методично, на науковій основі. Конфлікт у Білорусі - це конфлікт білоруської нації з Російською імперією за виживання.

Російська політика імперська і вона не змінюється: в 19 столітті це була царська політика, в 20-му це був російський більшовизм, а тепер ми маємо справу з кегебізмом.

Вперше у світовій історії в тоталітарній країні, що володіє ядерною зброєю, до влади прийшли спецслужби КДБ. Ті спецслужби, які займалися геноцидом населення і які знищили мільйони людей. Вони захопили в Росії абсолютну владу.

Були розмови про Медведєва, що він прогресивна персона. Медведєв ще не був президентом, але вже був призначений. Не має значення, звідки він прийшов і чи був у КДБ, він не самостійний політик.

Система влади в Росії - це корпоративна диктатура КДБ. Це корпоративна влада. КДБ перетворився на суперпартію, яка володіє абсолютною владою, починаючи з президентської; володіє абсолютним контролем над суспільством, починаючи з економіки, культури, інформації, фінансів і закінчуючи кримінальним світом.

Кримінальний світ повністю контролюється КДБ. Жодного кілера не спіймали, а в Москві щодня вбивають мінімум по дві людини (статистика). Зараз не потрібний колючий дріт, не потрібний ГУЛАГ, не потрібний Вишинський і не потрібно проводити показові процеси - є кілери. І нікого не знаходять. І Анна Політковська, яка загрожувала словом існуючому в Росії режиму, гине.

Ось те, що сталося в Росії, це нове явище для європейської політики. І ми бачимо, що Європа не зорієнтувалася в цій ситуації. Як тільки прийшов Путін, всі, починаючи від Тоні Блера і закінчуючи Бушем, поїхали в Росію означити свою, так би мовити, дипломатичну позицію. Але для нас, людей, які століттями борються з цим режимом, було ясно, що сталося.І зараз дуже важливо для європейської політики зрозуміти, що сталося в Росії. Європа пережила в 30-х роках щось подібне, коли на очах виростав як отруйний гриб фашизм. І не могли зрозуміти, що ж відбувається. Вони загравали, вони намагалися задобрити фюрера. Чемберлен тоді повернувся до Лондона і сказав: «Я привіз вам мир». Це тоді, коли продали Чехословаччину! Про що це говорить? Говорить про те, що історичний досвід не засвоюється. Те ж саме відбувається зараз із Росією.

Суперпартія КДБ проводить свою політику знищення, політику мафіозну, політику воєн - це Кавказ та інші. Це локальні війни. Але є ще й інша війна, яку нещодавно зрозуміли, але не повністю, після того, коли була знищена людина полонієм-210. Тоді почали розуміти, що тероризм, який розвивається у всьому світі, має коріння, причини, керівництво та кадри, підготовлені ще при товариші Андропові.

Те, що ми маємо в Білорусі - вузол цих протиріч. У Білорусі йде боротьба не тільки за білоруську націю, білоруську культуру, йде боротьба за Європу. Ось у чому проблема. І проблема в тому, що в Західній Європі багато хто не розуміє цього. Їм важко зрозуміти. Кажу з повною відповідальністю, тому що змушений жити в Європі, і Америці, і я зустрічаюся з цими людьми. Вони відверто не розуміють. (...)

Нам дуже важливо допомогти в розумінні ситуації про те, що відбувається в Білорусі і Росії, щоб не було запізно, як в 30-і роки, коли до влади прийшов фюрер. Тому що коли Білорусь втратить незалежність, і коли російські гебістські ракети будуть стояти на Бузі (річка на кордоні з Польщею), тоді буде зовсім інша розмова і про балтійський газопровід, і про всю ситуацію - там буде зовсім по-іншому вестися розмова.

Це дуже небезпечне явище. Нам дуже важливо, щоб ця інформація була осмислена на Заході.

_______________________________________________________

002.jpg _______________________________________________________

Чому в нашій країні як дорвутся до влади, то ніяк їх не сколупнеш, незамінних і істинних патріотів?

А ви спробуйте поглянути на ситуацію з іншої позиції.

Уявіть собі країну рабів: тупих, злісних, заздрісних.і, найголовніше, уявіть, що у керівництві країни завжди знаходилися такі самі раби.

І що для цих рабів найголовніше-зовсім не свобода. свобода - це тягар, чемодан без ручки.

Як для тих рабів хто нагорі управляє, так і для тих, хто перебуває внизу.

Ці раби мріють не про свободу.ВОНИ МРІЮТЬ про рабів. Про своїх рабів.

Про те, що б стати господарями рабів.

Вас образила продавщиця? Так вона ХАЗЯЙКА становища.

Чиновник тримає вас за яйця, вимагаючи хабаря?

Так у нього ж збулася мрія: він ХАЗЯЇН становища!

Ви йдете по вулиці і вас образили, обізвавши чуркою чорножопим?

Так це ж російський патріот іде! Як ХАЗЯЇН неосяжної батьківщини своєї.

Скажіть, НА ФІГ НАМ СВОБОДА?

МИ ХОЧЕМО БУТИХАЗЯЯМИ!

Ми і революцію в минулому столітті тільки через це зробили.

І тому, кожен з нас тримається за своє хазяйське крісло:

будь то нацлідер, рядовий чиновник або звичайний мент.

Хазяйське крісло - це життя.

Ось зараз знову гряде переділ КРІСЕЛ.

А свобода?

Та кому вона на хєр потрібна, ваша свобода?

Пётр Ткалич

Переклав за: 

http://ipvnews.org/hegemon_article04012012.php

Юрко Антоняк

Коментарі

-8

-9

+6

Щекіна,
стосовно русофобів - звертайтесь до Скороходова,
він тут на даний момент головний русофоб.
-5

+5

Ні, Варваро,
створюється враження, що ви просто не зрозуміли мої слова.
Попробуйте ще подумати.
-2

"Білоруський національний лідер попереджає про небезпеку для світу...", интересно сколько избирателей поддерживает этого бескорыстного спасителя мира (чистый Голливуд)? А Вы знали про такого белорусского лидера?

И "які століттями борються з цим режимом", те помнят и чекиста Андропова во главе страны, но прибыльнее "Вперше у світовій історії..." - пугает сильнее...
-1

Валерий Павлов 18:37+++!
Поделка ещё та...)))
//Кажу з повною відповідальністю, тому що змушений жити в Європі, і Америці, і я зустрічаюся з цими людьми. Вони відверто не розуміють.//
Ех, Юрко, аби ж то так!
Все вони чудесно розуміють, але...
Але відповідь у вас же далі:
//Скажіть, НА ФІГ НАМ СВОБОДА? МИ ХОЧЕМО БУТИХАЗЯЯМИ!//
Нафіг європейським володарям свобода Білорусі та в Білорусі?
Вони ж у Європі теж хочуть точнісінько того ж - бути хазяями!
Ну є певна різниця між тим, як зтають хазяїном
у Європі і в Росії.
Але хіба в тій різниці суть? Суть же одна -
бути нагорі, володіти, командувати.
І ось тут ворон ворону око не виклюне.
Саме звідси був Мюнхен, коли спокійнісінько продали чехів,
а словаків то і взагалі не помітили.
Саме звідси була поведінка в період Голодомору,
коли спокійнісінько собі пускали в хід куплене у СССР зерно.
Так само спокійнісінько вони й тепер продадуть кого і що завгодно.
Вони, власне, і своєю Європою вже торгують у ході глобалізації...
-6

+7

Все правильно і для мене поза дискусією!) Тим не менше про це треба постійно говорити і нагадувати. Знання для того і потрібні, щоб використовувати ситуацію на власну користь.
0

Словаків такі помітили,,,цитируя Черчилля: "Словаки, которых Германия использовала как пешку на шахматной доске, получили ненадежную автономию...немцы были не единственными хищниками, терзавшими труп Чехословакии. Немедленно после заключения Мюнхенского соглашения 30 сентября польское правительство направило... ультиматум...потребовало немедленной передачи ему пограничного района Тешин. Не было никакой возможности оказать сопротивление этому грубому требованию. Тешин так и остался оккупированным Польшей. Венгрия получила кусок мяса за счет Словакии".
История без купюр - отрезвляет. Несмотря на беззаветную преданность Чехословакии западным союзникам ею цинично пожертвовали. (Бенешу безусловно бы помогла Россия, но союзники - Румыния и Польша не захотели рисковать пропуская советские войска.)
Вывод: не надейся на чудесную помощь далёкого Запада - не ссорься с соседями
+6

Стосовно "не сварись із сусідами" є одна тонкість -
насправді, якщо у сусідів є відповідні наміри,
то їм абсолютно і повністю до лампочки,
чи сварився ти з ними.
Це не має НІЯКОГО значення.
+3

Пане Юрко, дякую за переклад Пазьняка, зроблю також цей перепост у ЖЖ, але на совєцькому язике скоморохів-щекіних, щоб плазунам зрозуміліше було)
+ На цю орду азіопів згодом очикує міжнародний суд (трибунал)
-5

Агаліз справді чудовий. Ми - у стані найстрашнішої в українській історії війни, коли ворог і в керівництві України і ззовні.
-7

+5

Це - універсальний ворог УСІХ
без жодного винятку народів.
В мірі, рівній до сотого знака після коми.
Тому, на жаль, його доведеться винести за дужки
і автоматично прийти в позицію до вислову Дніпровця.
З роками стає абсолютно ясно: вступаючи на шлях антирадянщини неодмінно прийдеш до відвертої українофобії. Людина яка послідовно займає антисоціалістичні позиції, неминуче розуміє, що ці погляди бідьшістю народу не розділяються, і тоді він змушений констатувати - народ не той. З цим народом взагалі нічого неможливо створити націоналістичну державу, це помилка природи. Далі - чистий расизм: викорчувати треба цей народ, і тільки тоді українство зможе рухатися семимильними кроками до процвітання.
+2

Диявол завжди був мавпою Господа Бога.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі