Неділя, 13:01, 15.01.12

Рейтинг
15 1
Переглядів
3475

0
0

«Зірковий вертеп» та «Остання барикада» проти Ялинковича Київ, 14.01.2012

Мій відеоролик про «Зірковий вертеп», що був організований мистецьким об’єднанням «Остання барикада», і в якому взяли участь: Лесь Подерв’янський, Сашко Лірник, Юрко Журавель, Богдан Бенюк, Олесь Доній, Ірина Геращенко, Артем Полежака, Юрій Гримчак, Світлана Поваляєва, Роман Чайка, Володимир Ар’єв, Андрій Кокотюха, Євген Нищук, Олександр Ірванець та Юрій Стець.

Підпирсуйтесь на оновлення: www.bogdanovich.eu

 

Коментарі

а жадана нет)
З таким великим числом творчих людей, краще б ви організували виступ "ЗА". І це було б найкращим "проти".
+5

Це не я організовував.
милиция по дружески реагировала)
У нас появился свой Камикадзе) но давайте подумаем - какая эффективность от этой Баррикады, что за время ее существования они сделали хорошего?
1. А чого тут виступати проти Януковича чи ще когось?? Це ж виступ проти самих себе.
2. Це тому, що ці патріоти України у свій час НЕ ПІДГОТУВАЛИ, НЕ ОБРАЛИ кращого президента.
3. Зараз Єдиний критерій оцінки ВАРТОСТІ патріота - "чи ЗДАТНИЙ він привести до влади свого, кращого за Януковича, Президента
4.Ну, показали вертеп, ну, позубоскалили.. І що з того?? Показали, що вони СЛАБОНЬКІ-СЛАБОНЬКІ, як патріоти., не мають ні фаху, ні сили, ні розуму будувати Україну.
6. Отож, є, над чим задуматись.
7. Мій їм призив: думайте і РОБІТЬ Г-О-Л-О-В-Н-Е для України - ШУКАЙТЕ КАНДИДАТУРУ в Президенти, а підготуватим її на заміну Януковича є кому. Отож, думайте: ЯК діяти, а не зубоскалити.
ЩЕ РАЗ: ШУКАЙТЕ достойного кандидата, щоб ми ГОТУВАЛИ його. Невже і на це вас не вистачає? То навіщо чіплятись до Януковича? “Слон і Моська” демонструється?? Давайте і ви вчіться на слонів – допоможемо. Це потрібне Україні. Не знаєте як? Підкажу.
http://gop.com.ua/uploads/posts/2012-05/thumbs/1336654683_fpt7bf53tkq.jpg
Лирнык на презентации кино :)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі