Блоги → Перегляд

Чеські канікули з донькою

Понеділок, 11:33, 16.01.12

Рейтинг
5 2
Переглядів
2168

0
0

 

У Празі вболівають за Україну.

У вирі постійної роботи в шаленому темпі нарешті викроїв трохи часу для перепочинку. Кілька святкових днів провів з найдорожчою людиною - своєю донечкою. Сподіваюся, цей новорічно-різдвяний час був для Владислави справжньою казкою.  Їздили ми до Праги. Це дивовижне місто, де все неймовірно красиве, цікаве і  загадкове. Все ніби дихає таємницями. Кілька днів ми гуляли з самого ранку до пізнього вечора. При цьому  зовсім не втомлювалися. Інколи зупинялися в чудових празьких кафе, де так тепло і затишно. Доця полюбила місцеві солодощі, а тато смакував чеське пиво і бехеровку.

Приємною несподіванкою стало те, що навіть тут за кордоном підходили люди і казали, що впізнали мене та підтримують Радикальну партію. Уявляєте, в зоопарку до мене підійшла жіночка і  подякувала за те, що я всіма силами намагаюсь зупинити продаж землі, ініційований злочинною владою...Це дуже зворушливо.

Приємно, що європейцям не байдужа доля України. Приємно, що українці, де б вони не були, вболівають за свою Батьківщину. Така єдність людей у бажанні бачити Україну щасливою тішить і додає сил. Я і Радикальна партія зробимо усе, аби їх сподівання справдилися вже незабаром.

Олег Ляшко, 

Лідер Радикальної партії1326704199.jpg1326704248.jpg1326704286.jpg1326704460.jpg

Коментарі

Бехеровка свежая или выдержанная?)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі