Понеділок, 18:33, 16.01.12

Рейтинг
4 1
Переглядів
2675

0
0

imei1-300x239.jpgУ Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект № 9695 від 12 січня 2012 року ініційований народними депутатами Юрієм Мороко (ПР) і Віталієм Коржем (БЮТБ) про внесення змін до закону України «Про телекомунікації» щодо запобігання користування терміналами, законність ввезення яких на територію Україну не підтверджена. Текст законопроекту опубліковано на офіційному сайті ВР, повідомляє «Спротив».

Законопроект передбачає створення і введення узагальненої бази даних, а також умов обслуговування терміналу в телекомунікаційних мережах. «Термінал обслуговується в телекомунікаційних мережах за наявності його ідентифікатора в базі даних ідентифікаторів або в базі даних терміналів, тимчасово дозволених для обслуговування в телекомунікаційних мережах. У разі не підтвердження протягом 90 календарних днів, з дати першої реєстрації в телекомунікаційній мережі терміналу, телефон переводиться в базу даних терміналів, не дозволених для обслуговування в телекомунікаційних мережах», — йдеться в тексті законопроекту.

У разі, якщо мобільний термінал протягом 90 днів не був зареєстрований в Україні, оператор припиняє обслуговування в телекомунікаційній мережі терміналу. Так само, до обов'язків оператора буде входити перевірка реєстрації терміналу.

Крім того, згідно з текстом законопроекту, оператори мобільного зв'язку будуть відключати вкрадені або загублені телефони.

Нагадаємо, що з 1 липня 2009 року в Україні заборонено продавати ті мобілки, які не зареєстровані у спеціальній базі даних Українського державного центру радіочастот (УДЦР).

Відповідне рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України було прийнято ще 5 лютого 2009 року.

За допомогою цієї спеціальної бази чиновники намагаються побороти сірий імпорт телефонів, який складає близько 80% усіх завезених у країну «трубок». Але для потенційних покупців мобілок такі нововведення означають, що треба ретельно перевіряти товар.

Код ІМЕІ — це міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання, який складається з 15 цифр і є унікальним для кожного мобільного телефону. Код встановлюється на заводі при виготовленні телефону і слугує для його ідентифікації в мережі оператора.

Коментарі

Хто зі мною на Майдан? :)
у вас шо телефон крадений?
+2

Ні, закордоном купили
А я згоден з відключенням сірих мобілок.
-1

А 80 відсотків українців, у яких такі мобілки - проти! На новий у нас грошей немає. Нічого бездіяльність митниці перекладати на споживачів.
-1

Нічого купувати крадене на радіоринку. Зараз спокійно можна купити новий телефон в спеціалізованому магазині за 150 грн., з роком гарантії. Звичайно він чорнобілий та вміє лише дзвонити та СМС відправляти. Але ж що вам ще треба? ММС? В контакті сидіти? Порнокартинки колекціонувати? Ну в такому разі заробляйте гроші, щоб купувати дорожчі телефони в яких є такі функції. Але це вже не стосується держави. Це вже особисті проблеми кожного.
-1

Крадене ніколи не купував. Мене не влаштовує, коли держава хоче відключити мій честно придбаний телефон, на який до речі у мене є платіжні документи.
Щодо чоронобілого, то Вам раджу взагалі у рельсу дзвонити та по аналогії писати не у Політико, а на параші на туалетному папері :)
-1

О! То я дивлюсь ти бидло гламурне ))) Ну то виходить дарма я на тебе час витрачаю. А що до параші, то ти до неї набагато ближчий. Адже ти є членом групи Партії Регіонів. А там такі далі параші не підіймаються.
-1

Крім того, що ти вперте та дурне, ти ще ти і сліпе. Я не є членом групи Партії Регіонів, а є членом групи "Партія Раёнов (ПР)". Це велика різниця :) http://politiko.ua/group448. Роззуй оченята, торгівець націоналізмом :) та купи собі нарешті чорнобілий телефон :)
0

Вадіку, я навідміну від тебе, примітивного лібераста - можу собі дозволити нормальний телефон. І не тільки. А от такі невдахи, як ти лише й спроможні в інтернеті соплі лити що їм нібито влада життя паплюжить. Підніми краще свою дупу та піди грошей зароби. Бо у тебе скоріш за все навіть дівчини немає - кому ти такий слюнтяй потрібен.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі