Блоги → Перегляд

Яблуко від яблуні впало недалеко або політичні репресії на Немирівщині

Понеділок, 14:56, 06.02.12

Рейтинг
7 0
Переглядів
3160

0
0

Тільки  нещодавно провінційний райцентр у Вінницькій області «гудів» про мера-хабарника.. та що там райцентр,- гуділа не тільки Вінниччина, а й вся Україна (ТСН). Напередодні міського голову Немирова Віктора Качура взяли „на гарячому” і з „полічним”. Та не просто взяли, а з «маскі-шов»..це ж не хухри-мухри, а хабар в ДВА МІЛЬЙОНИ гривень.

Не було б це дивним, якби не:

1)      Наступали місцеві вибори

2)      Місцеві мешканці не виступили в підтримку затриманого мера

3)      „Фарба на руках була в усіх”

"Голова правління того самого „Агромашу” Геннадій Хаджинов каже що все це дуже схоже на сплановану акцію.

 - Це результат роздумів над усіма фактами, які були з самого початку, - пояснює Геннадій Хаджинов. – По-перше, такої людини, яка купувала будівлю заводу – Андрій Аверчук, житель Немирівського району, не було взагалі. Шукали Аверчука, не можемо його знайти! За нашими законами, чоловік може купити будівлю тільки маючи дозвіл на це дружини. Угода мала вже відбутись, а він ніяк дозвіл не міг показати. Я сказав: Андрій, зробити дозвіл дружини – це година часу. Тобто очевидно не було ні дружини, ні такого Аверчука. Це ж все потрібно було підготувати нашим правоохоронним органам! Далі. Угода відмінялася разів з чотири. У бізнесі так не робиться. Потім я рознервувався і кажу: Андрій, я не хочу мати з тобою справу, нічого нам продавати не потрібно! Зрештою, я боявся, що мене кинуть на гроші, що це якийсь обман або рейдери якісь приїхали. Він заспокоїв „Я даю чесне слово, що угода відбудеться”. Угода відбувалась у кабінеті у нотаріуса, який біля мерії. Був і директор заводу, і мій представник (він мав переконатись, що гроші є і вони не фальшиві, потім покласти їх на банківський рахунок). Моя людина почала рахувати гроші. Нотаріус вийшов. Він не хотів бути присутнім. Що там робив Віктор Миколайович (Качур, мер Немирова – ред.)? Я його просив, щоб подивився, щоб там все було чесно. Як у нього руки виявились у порошку – я не знаю. Але якщо у нотаріуса також руки були в порошку... У всіх руки були порошку! І тільки налетіли маски-шоу, директора заводу вдарили по голові, мого представника кинули на землю -  той покупець Аверчук одразу зник! Зникли документи, які були в нього! Залишились тільки ті люди, які продавали. Ну хіба це нормально? Значить людина була підставна. І людину підіслали з міченими грішми."

Коли пройшли вибори, екс-мера випустили на свободу, засудивши на два роки умовно за СЛУЖБОВУ НЕДБАЛІСТЬ. Качура звинуватили у порушеннях під час ремонтних робіт у дитсадках. Нібито він підписував акти виконаних робіт ще до їх завершення. (ну не могли його просто так випустити, адже тоді прийшлося чекати на зустрічний судовий позов)

А як же хабар?? Ось тут двійка спецслужбам.. не змогли навіть підставу якісно розіграти.. Суд зняв обвинувачення через брак доказів. Проте, спецслужби свою головну роботу виконали – Віктор Качур до місцевих виборів допущений не був (його підтримка за неоф.даними сягала 70% голосів виборців).

Уже на свободі, екс-мер провів зустріч з громадою міста, де висловив подяку в підтримці та розповів чому його «замовили» (Відео)

Черговий «облом» в ПРавильних людей стався на виборах мера Немирова. Кандидат від ПРавильної партії не отримав крісло градоначальника і мером Немирова став…син екс-мера Качура Олександр Качур. Мешканці Немирова були обурені фабрикацією проти Качура-старшого, і з великою перевагою голосів наймолодший мер здобув перемогу.

Містечко знову стало жити своїм спокійним життям: ремонтувалися дороги, освітлювалися вулички, вивозилось сміття, і т.д. Аж поки спецслужби не розіграли чергову комедію! Мер Немирова наїхав на СБУшника і зник.  Досить дивно, наїхав, втік з місця пригоди. А СБУшника забрала машина, що проїжджала позаду і доправила в лікарню.. Ні швидку не викликали, ні ДАІ. Добродушні в нас громадяни, свідомі…підберуть, довезуть до лікарні..

Але знову нічого не ліпиться..

Ніякої аварії не було  «Не було ніякої аварії, не було наїзду, ніхто нікого не збивав – і про це в міліції свідчив Саша, - каже Віктор Качур, екс-мер Немирова, батько нинішнього мера. - Дійсно, у понеділок він проводжав дружину на залізничному вокзалі Вінниці, посадив її на поїзд. Потім повернувся до машини, сів і поїхав. До речі, в автомобілі він був не один. Сьогодні ці люди є свідками у справі…

 - Є один момент: на вокзалі ведеться відеоспостереження і цей «наїзд» можна було б перевірити, - додає Віктор Качур. - Наскільки мені відомо, записи знищують через три дні. Однак, попри те, що це сталося в понеділок, чомусь начальник міліції розповів про це тільки у п'ятницю. Але ж є свідки… Хоча потім почали залякувати таксистів, щоб ті говорили зовсім не те, що бачили.»

«Фініта ля комедію» оголосила Вінницька прокуратура, яка не знайшла ознак злочину в діях мера Немирова Олександра Качура, який наприкінці січня збив (?) на переході людину(???).

Але, я думаю, родині Качурів не час розслаблятися.. Система для них готує нові і нові «вистави».. Чому так?? Незалежність і незмінність позиції, позапартійність і бажання працювати на громаду міста..

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі