Блоги → Перегляд

Концерт львівського джаз-рокового гурту "THE MANDRY" за участю "Піккардійської терції"

Четвер, 09:16, 09.02.12

Рейтинг
6 0
Переглядів
1934

0
0

%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B8.JPG?id=13287305680000057538;0;1

Запрошуємо на концерт львівського джаз-роковогогурту "THE MANDRY" за участю "Піккардійської терції",що відбудеться в п"ятницю, 10 лютого, о 19.00в МПК ім.Г.Хоткевичав рамках проекту "Побачення зі Львовом"

Вхід за запрошеннями

The Mandry (Львів)

Євген Шелест – труба, вокал

Ігор Трух – саксофон, вокал

Ігор Лесько – барабани

Аркадій Орєхов – клавішні

Михайло Попович – труба

Сергій Кацавал – тромбон

Орест Смішко – бас гітара

Андрій Бадюк – гітара

Сергій Горбачов – вокал

Іван Вощина – перкусія

 

Ансамбль «Мандри» був заснований в 1970 році. Молодих студентів львівських вузів об’єднувала любов до музики, прагнення слави та популярності. Музиканти із успіхом виступали на танцювальних майданчиках, вечірках, концертах, клубах та фестивалях. У їхньому виконанні можна було почути мелодії світових зірок, побачити намагання молодих виконавців оволодіти майстерністю співу та грі на музичних інструментах. У програмі виступів звучали популярні хіти таких груп, як Deep Purple, Slade, Sweet, Pink Floyd, Black Sabbath, Blood, Sweat and Tears, Chicago – все це, як зараз кажуть, з живим звуком та на широкій публіці. Звісно, в тогочасних умовах групі подібного типу існувати було важко, навіть назву «Мандри» офіційно заборонили, ототожнюючи її з «путешественниками», тобто бродягами. Тож, коли після закінчення вузів у членів колективу постало риторичне запитання про подальший шлях, зокрема, намагатися працювати професійно чи залишатися аматорами і продовжувати виступати, згоди так і не досягли, і в 1976 році роз’їхалися хто-куди.

У 2001 році відділ культури міста організував фестиваль «День народження львівського рок-н-ролу». Співорганізатором заходу був Орест Смішко (сьогодні бас-гітарист Мандрів), який запропонував зібрати групу у старому складі і виступити. А так як по щасливому збігу обставин всі учасники були у Львові і виявили бажання спробувати ще раз, тож після двох тижнів напружених репетицій на студії Маркіяна Дрібняка і почалося друге життя Мандрів.

Враховуючи те, що на той час в Україні вже існувала група, яка виступала під назвою «Мандри», тож вирішили назватися «The Mandry».

З 2001 року і по сьогодні група «The Mandry» виступає перед шанувальниками джаз-року і є учасником багатьох міжнародних фестивалів.

--

З повагою,

головний адміністратор МПК ім.Г.Хоткевича Ярина Мелень

Тел. (0322)52-27-67, 097-97-95-717

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі