Блоги → Перегляд

У Львові відбудуться заходи пам’яті Романа Шухевича

Субота, 23:15, 03.03.12

Рейтинг
6 4
Переглядів
2100

0
0

Заходи з нагоди вшанування пам’яті генерал-хорунжого, Головного Командира УПА Романа Шухевича.

На площі біля пам’ятника Р.Шухевичу (м.Львів, с.Білогорща) відбудуться заходи з вшанування пам’яті генерал-хорунжого, головного командира Української повстанської армії Р. Шухевича (62 річниця від дня загибелі).

У програмі заходів:

12.00-12.05 год - покладання квітів від обласної державної адміністрації та обласної ради, представників громадськості до пам’ятника Р.Шухевичу;

12.05-12.20 год - здійснення чину панахиди;

12.20-13.20 год - віче біля пам’ятника Р.Шухевичу.

429898_358151304224582_100000891466063_1049644_2006427071_n.jpg

Прес-анонс

У Львові відбудеться вечір пам’яті Романа Шухевича

 В понеділок, 5 березня 2012 року, минає 62-га річниця від дня загибелі українського політичного і державного діяча, Генерала-Хорунжого, головнокомандувача УПА – Романа Шухевича. З цієї нагоди ЛОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) та ЛОГО «Борець» організовує вечір пам’яті.

 Захід відбудеться 5 березня в приміщенні Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», початок о 19:00. Під час дійства можна буде більше дізнатись про Романа Шухевича, а також переглянути ролик про його життя та діяльність.

«Хоча Роман Шухевич загинув 62 роки тому, сьогодні він продовжує  жити в наших  думках та серцях. Ми знаємо та пам’ятаємо про його героїчне життя і, по правді, маємо гарний приклад для наслідування.» - розповідає студент, історик за фахом, один із активістів МНК Володя Прокопів.

Серед запрошених на вечір є голова Львівського крайового Братства вояків ОУН-УПА - Олесь Гуменюк.

Також на зустрічі відбудеться презентація нового кліпу на пісню Сашка Положинського та Н.Три про непереборний дух українського народу «Ми трава» та повстанські співи.

Прес-служба ЛОО МНК

Коментарі

Все бывшие эсэсовцы соберутся и молодых нацистов охмурять будут?
-1

О, ВЧК обізвалося! А забуло, як з Гестапо угоди підписувало?
0

Юрко, а петь будете "Дойчен зольдатен унтер офецирен??"
+1

Та ні, швидше: "Дай, Іване, рискаля - будем бити москаля!"
Об Лом 13:10
+1
+ Поддерживаю заход!
Одни индивиды проводят "заходи" и поют "Дай, Іване, рискаля - будем бити москаля!",а другие в это же время создают новые технологии. Одни сбиваются в кучу, чтобы пытаются согреться своими телами, а другие в это время придумывают и создают системы отопления. Одни паразитируют на прошлом, а другие создают будущее. Каждый самоопределяется как может. "Нация которая каждый день не устремляется в будущее - достойна кануть в могиле прошлого!" Арнольд Тойнби.
Об Лом 08:59
-1
+ Поддерживаю заход!
Одни индивиды проводят "заходи" и поют "Дай, Іване, рискаля - будем бити москаля!",а другие в это же время создают новые технологии. Одни сбиваются в кучу, чтобы пытаются согреться своими телами, а другие в это время придумывают и создают системы отопления. Одни паразитируют на прошлом, а другие создают будущее. Каждый самоопределяется как может. "Нация которая каждый день из всех сил не устремляется в будущее - достойна кануть в могиле прошлого!" Арнольд Тойнби.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі