Блоги → Перегляд

Справжні українці люблять, поважають, шанують жінок щодня, щовечора, щоночі, а не один раз на рік

Середа, 20:30, 07.03.12

Рейтинг
7 2
Переглядів
2532

0
0
У цій статті згадуються
Олег Тягнибок
Політик

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що сформована в радянські часи традиція святкувати 8 Березня, принижує жінок. "Це дійсно радянське, комуністичне збочення, що для жінки визначили один день на рік. Точно так само, як вони визначали один день у році - свято будівельника, свято енергетика, учителя. І так само один день у році - свято жінки. Мені здається, що для кожної жінки це принизливо", - заявив Тягнибок. За його словами, раніше чоловікам прищеплювали те, що в цей день вони повинні допомагати жінкам у роботі по дому. "У радянські часи прищеплювали, що 8 Березня потрібно винести сміття, помити посуд. Це якась демонстративна зневага жінки, відношення не як до партнера, друга або матері, а як до якогось раба, який раз на рік може мати відпочинок. Справжні українці люблять, поважають, шанують жінок щодня, щовечора, щоночі. А не один раз на рік", - додав політик. Лідер "Свободи" повідомив, що в його сім'ї не відзначають це свято. "У той же час, це справа кожного. На сьогодні це свято отримало трохи інші форми, традиції. Але особисто я його ніколи не відзначав, і навряд чи буду відзначати. У нас у сім'ї це свято ніхто не визнає. І квіти дарую своїм улюбленим жінкам - мамі, дружині, і дівчинкам (дочкам) - не на 8 березня, а постійно", - додав він.Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/tyagnibok-nazvav-8-bereznya-komunistichnim-zbochennyam.htmlникола мельник сам здиваваный ну я його підтримую в цьому питаніAndrij Ulanivsky Олеже, правда правдою, а як же рейтинги?))Elena Petrichuk Збочення це Тягнибок зі своїм світоглядом..й що..Dmitry Pavllanski Боюсь коммунисты назовут рождество и пасху религиозными аттавизмами (((

Вова Ольшанский дегенерат этот Тягныбок,мнение старого сварлигово пердуна.Оксана Шамрай ну так все правильно сказав - "Справжні українці люблять, поважають, шанують жінок щодня, щовечора, щоночі. А не один раз на рік."Роман Дубік Є свято матері і свято батька. Тут є свято жінки - значить мусить бути і свято чоловіка. Але жінки у нас святкували свої свята завжди. От приміром на Масляну тільки жінки мали право ходити до корчми і там забавлятися цілий тиждень, а чоловікам було тоді до них - зась, окрім того, що могли ще отримати наганяй. А про те, що комусь подобається чи ні, комуністи чи ще хтось..... ну якщо демократи не змогли утвердити свято Матері то нехай вже святкують свято 8 березня комуністів =)))Алла Березюк Ой, ну що ж тут страшного в тому, що є лишній привід коханій жінці, матері чи дочці зробити приємний подарунок чи просто привітати добрим словом? Ніхто ж при цьому не забороняє шанувати і любити їх цілий рік. Мені здається, в Україні є набагато важливіші теми для обговорення, ніж 8 березня чи День Валентина, який панові Тягибоку теж не дуже до вподобиNataliya ნატალია да здравствуєт восьмоє марта:) нічого поганого в тому святі нема!!!Felix Kon Йому і 9 травня не свято. Одне слово-нацист!Taras Mazur Не ображайте Тягнибока, дізнайтеся як було засноване це звято, і робіть висновки. Досить жити в сплячці, вірізняйте справжні свята від совєцькіх затьмарень.. Українцям як баранам навязують ідіотизм. А сліпі ведуться. Знання це сила. Дізнавайтеся правду._________________________________________________________

Крук Друж ‎8 березня починалося з демонстрації проституток. Це факт. Лєнін часто користувався такими послугами. Це другий факт. Комунізм пав. Це майже факт 3. Фемінізм, як різновид комунізму - скоро паде. Факт 4. Вшановувати жінок - можна і іноді це необхідно. Факт5. Християнська культура має ряд символічних свят, які можуть бути співставні із вшануванням жінки. Факт 6. Чоловіком треба бути все життя, а не один раз на рік, та й то до першої чарки. Факт 7. Говорять факти - а що з цього ви почуєте?

 

Коментарі

Тягнибок известная истеричка, это его ревность к женщинам.
8 марта 1857 года в Нью-Йорке собрались на манифестацию работницы швейных и обувных фабрик. Они требовали 10-часовой рабочий день, светлые и сухие рабочие помещения, равную с мужчинами заработную плату. Работали в то время женщины по 16 часов в сутки, получая за свой труд гроши.
В 1910 году в Копенгагене на 2-ой Международной конференции женщин-социалисток по предложению Клары Цеткин учреждён "день борьбы за права женщин" .
Почему украинскике мужчины боятся бороться за свои права как работников?-им должно быть немножечко стыдно.

Международный день борьбы женщин за свои права колет глаза тем, кто хочет, чтоб скорей забыли, что у работников есть права и их нужно защищать.
+1

А ви,якої сфери то "работнік"
-3

Якщо це має якесь значення, металургійної та енергетики.А Ви?
Dhoqx Dhiakp   18:38
+1

Олеже, то ви за фемінізм і гомосексуалізм?
-2

В цьому я Вам не партнер.
Блогов із керівника ділянки став металургом й енергетиком, а чого не космонавтом?
Я ж "чорнороб" - хоч і не нігер.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі