Блоги → Перегляд

Олег Тягнибок: “Свобода” не співпрацюватиме з угорським “Jobbik”-ом, який зазіхає на територію Закарпаття

Неділя, 15:01, 18.03.12

Рейтинг
5 1
Переглядів
2381

0
0
У цій статті згадуються
Олег Тягнибок
Політик
Про це він заявив під час зустрічі із журналістами у прес-центрі “Закарпаття”. Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок перебуває на Закарпатті з метою участі у заходах, присвячених 73 річниці подій Карпатської України.

DSC06331.JPG

Щоправда, Олег Тягнибок не відмовлявся від нагоди підняти політичний імідж своєї партії. “В першу чергу, мета поїздки на Закарпаття —  участь у заходах, однак, оскільки це рік парламентських виборів, то вирішили використати цей час і на політичні потреби», — зазначив він. За словами лідера “Свободи”, для нього важливо оцінити, наскільки готова Закарпатська обласна організація до участі у цих виборах, котрі «будуть непростими, оскільки і внутрішня і зовнішня ситуація в нашій державі буде залежати від їх результатів”. “Це є фактично переломні вибори, чи не найважливіші за часів незалежної України, оскільки тут буде чітко вказано: або ми йдемо в напрямку цивілізованої європейської демократичної країни, де пануватиме насціональна і соціальна справедливість, або нас затягнуть у євразійський простір, де ми потрапимо під вплив Москви. Особливо, враховуючи результат президентських виборів, відповідно, розуміємо, що політика Москви зміниться в напрямку більш жорсткішого втягування України в оновлювану совєтську імперію, яку хоче будувати Кремль”, — наголосив він.

Олег Тягнибок зазначив, що уже зараз партія проводить активну підготовку до виборів. Щодо процедури обрання за системою “50 на 50” (тобто мажоритарно-пропорційною) запевнив, що “це є надзвичайно паскудний, препаскудний закон. Він є дуже вигідний для теперішньої влади — Партії регіонів. Для того, щоб контролювати парламент і здобути більшість. Їм цього разу потрібна не просто більшість, а конституційна більшість, оскільки вже навіть не приховують представники партії влади, що найважливіше для них зараз – поміняти Конституцію України в частині виборів Президента, не всенародно, а в парламенті.”

Одним з небезпечних моментів жовтневих виборів головний свободівець країни вважає фальсифікації, які, на його думку, будуть масовими. “Боротьба буде надзвичайно жорсткою. Тим більше, мабуть ніхто не сумнівається, що будуть просто шалені фальсифікації. Використовуватимуться всі методі, які і раніше використовувалися, і, очевидно, будуть новітні технології. То, що фальсифікації будуть – поза сумнівом. Тим більше, що останні вибори в місцеві органи влади (не в жовтні, а довибори) це підтверджують”, — сказав Олег Ярославович. Уже зараз, за твердженням Олега Тягнибока, відчувається тиск на симпатиків і членів партії, котрих “трясуть”, “насилають перевірки”, “роблять абсурдні речі”. “Люди закривають бізнес, бо кажуть, що при таких політичних репресіях, при такій поведінці теперішньої влади просто неможливо щось робити для своєї родини, платити податки для держави. Почалися не просто політичні репресії щодо лідерів опозиції на центральному рівні, а почалися репесії перекидуватися безпосередньо на місця. Це є відчуття того, що у повітрі запахло виборами, що влада не буде гребувати ніякими методами, аби досягти своєї мети – отримати конституційну більшість в парламенті. Ті події, які зараз відбуваються, показують, що нас може очікувати найближчим часом. Політичні репресії проти опозиційних сил почалися масово, зокрема, проти ВО “Свобода”. Звісно, ми будемо боротися. Зокрема, ми пам’ятаємо кучмівські часи, як були подібні речі. Але та влада, яка переступає норми моралі, принципи права, нехтує будь-якими правилами заради досягнення своєї мети, яка живе за принципами “якщо не ми їх, то вони нас”, така влада просто не має майбутнього. І я переконаний, що опозиційним силам, незважаючи ні на що, вдасться перемогти на парламентських виборах”, — запевнив Олег Тягнибок.

Щодо того, чи є у “Свободи” план дій на випадок масових фальсифікацій, голова партії зазначив: “Ми входимо в комітет опору диктатурі. В КОДі, на цей момент, є 10 політичних партій, але в рамках комітету створено кілька робочих груп, одна з яких опрацьовує наші методи боротьбя з фальсифікацій на виборах. Ми обговорюємо і намагаємося скоординувати дії наших спостерігачів, їх навчання до виборів, в день виборів... їхні дії, а також членів дільничних та окружних комісій, які будуть скоординовані, і вони отримають багаж знань. Це при тому, що ми ще не знаємо, який буде закон діяти. У Києві говорять різне”.   На питання “Які завдання ставить перед собою “Свобода” на Закарпатті? Якими методами хотіла б досягти своїх цілей і чи буде при цьому врахована регіональна специфіка?”, Олег Ярославович відповів наступним чином: “Закарпатська область у виборчому та електоральному плані ж непростою. Свобода не буде використовувати в окремих областях якихось спеціальних заходів щодо переконання наших симпатиків чи потенційних  виборців щоб отримати додаткові голоси. Особливість наша в тому, що ми є партією світоглядовою. У нас є програма захисту українців і ми не є тією партією, яка дозволяє собі в одній частині України говорити те, що хочуть почути виборці тієї частини, а в іншій – що хочуть почути виборці іншої. Ми розуміємо, що  рано чи пізно доведеться розплачуватися голосуванням в парламенті, а тоді ти вже не догодиш трохи жителям Луганська, трохи Ужгорода, Луцька, Симферополя. Має бути чітка лінія і чітка позиція. В плані ідеологічному, звісно, ми змінювати нічого не будемо, але зрозуміло, що будь-яка обласна організація має свої особливості ведення агітаційної пропаганди. На Закарпатті ми будемо, очевидно, активно працювати в тій проукраїнській частині, хоча це не означає, що ми будемо оминати будь-яку територію. Ми розуміємо, що нам треба дійти до кожного українця максимально і спробувати зібрати ті голоси українського населення, і не просто загітувати, переконати їх, але й зберегти їх на виборах. Враховуючи специфіку Закарпаття, розуміємо, що це буде непросто, але, звісно, будемо боротися”.Детальніше на Закарпаття он-лайн

Коментарі

а может украинцы хотят в Венгрию??!!!!!
-2

Сравнительно негусто в Венгрии (как и у нас) получают бюджетники - 202.600 форинтов (705 евро). Ну, это понятно, бюджет - он не резиновый, тем более - в Венгрии, испытывающей давние трудности с его наполняемостью. Самые высокие доходы в Венгрии - у работников финансовой и страховой сферы (1.649 евро). Вторыми по уровню доходов среди мадьяр идут специалисты в сфере телекоммуникаций (1.369 евро), замыкают тройку лидеров энергетики (1.280 евро). Сущие гроши (по европейским меркам, конечно) получают работники гостиниц и ресторанов (435 евро), крестьяне, лесники и рыбаки (510 евро).
йобік? весела мабуть партія)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі