Блоги → Перегляд

Регіоналка вбила насмерть байкера в Ужгороді

Вівторок, 14:11, 20.03.12

Рейтинг
5 0
Переглядів
2296

0
0

Ужгород: Байкер загинув у зіткненні з авто доньки депутата-регіонала і директора "Закарпаттяобленерго" За словами присутніх на місці ДТП, за кермом Volkswagen Touareg була донька генерального директора ПАТ "Закарпаттяобленерго", депутата Закарпатської облради від Партії регіонів Василя Ковача. Про це говорила і вона сама, і працівники ДАІ, які працювали на місці пригоди.

Експерти, які працювали на місці, усно підтвердили, що винною у ДТП є водійка Volkswagen-а. Було встановлене і місце контакту байкера з автомобілем – задні ліві двері. Що насправді буде у офіційних звітах – скоро дізнаємося.

Присутні на місці дорожньої пригоди встановили ймовірну картину аварії.

Байкер – Сергій, або як його називали друзі – «Bosch», рухався зі сторони Мукачева по об’їзній дорозі біля Ужгорода. На роздоріжжі від Ужгородського коньячного заводу з другорядної смуги виїхав Volkswagen Touareg, який мав би пропустити мотоцикліста. Байкер, рухаючись зі швидкістю близько 150 км/год, зрозумів, що аварії не уникнути, спробував «покласти» мотоцикл, щоб обійти машину зліва і не вилетіти на зустрічну смугу. Про це можна стверджувати хоча б тому, що гальмівного шляху немає взагалі. При цьому за метрів 10-15 до зіткнення він вилетів з мотоцикла і вдарився об машину. Переламані шийні хребці говорять про миттєву смерть.

Цікава реакція водія Volkswagen Touareg. Вона не зупинилася на місці зіткнення, а проїхала ще близько 100 метрів. До речі, на жодній з опублікованих в інтернет-ЗМІ фотографіях ні її, ні автомобіля не видно.

Сергію було 34 роки, його друзі стверджують, що за кермом мотоцикла він їздив з 18-ти років, якщо не раніше, тож був досвідченим водієм. Як щойно нам повідомили, з Києва виїжджає спеціальна бригада «Мотохелп», яка займається юридичною підтримкою байкерів у ДТП – повідомляє у своєму блозі журналіст Юрій Кравчук

 
Детальніше Закарпаття он-лайн

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі