Четвер, 18:07, 05.04.12

Рейтинг
8 0
Переглядів
1322

0
0

5 квітня 2012 року в селі Старий Збараж депутати Тернопільської обласної, Збаразької районної, Збаразької міської рад із сільським головою Старого Збаража провели толоку і висадили алею дерев при в’їзді в село. Так свободівці Збаражчини розпочинають традиційний тиждень добрих справ перед Великодніми святами.

 “Ми щороку намагаємося проводити толоки, прибираємо територію, садимо дерева. Аналогічну висадку дерев плануємо провести у всіх районах нашої області. Хто, як не ми самі, може подбати про довкілля, прибрати територію перед святами, посадити алею? Не варто постійно покладатися на владу, якій завжди не до людей, і тим більше, до збереження навколишнього середовища, — зазначив заступник голови обласної організації ВО “Свобода” Михайло Головко.

Мешканцям села така ініціатива дуже сподобалася і вони активно допомогли в проведені толоки. Сільський голова Старого Збаража, Ярослав Кінь, власним коштом купив більше 100 саджанців, які і були посаджені на алеї “Свободи”.

 — Сьогоднішня влада щодня віддає землі і ліси під шкідливе будівництво і їм ніколи садити нові дерева на місце вирубаних лісів. Тому ми висадили цю алею “свободи”, щоб показати, що це наша земля і ми хочемо жити у чистих містах і селах, дихати чистим повітрям, а не за 30 срібняків робити із наших чудових краєвидів смітники.”, — підкреслив Михайло Головко.

http://www.mihaylo-holovko.info/index.php/diialnist/142-aleia-svobody

Коментарі

Видно здорова громада в Старому Збаражі. Приємно подвійно.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі