Блоги → Перегляд

Відбулася конференція зовнішньої діяльності Світової конференції українських державницьких організацій (СКУДО)

П'ятниця, 09:45, 06.04.12

Рейтинг
6 0
Переглядів
2331

0
0

SKUDO-logo-300x174.jpg

31 березня - 1 квітня в Мюнхені проведено конференцію зовнішньої діяльності Світової Конференції Українських Державницьких Організацій, в якій взяло участь понад 50 керівників українських організацій з Німеччини, США, України, Канади, Іспанії, Португалії, Великої Британії, Італії, Греції, Угорщини, а також голови ОУН (б), Світового Конгресу Українців, Української Всесвітньої Координаційної Ради та Європейського Конгресу Українців.

Доповідали Голова СКУДО Аскольд Лозинський, Секретар СКУДО Борис Потапенко, Голова ОУН (б) Стефан Романів, Голова Європейського Конгресу Українців Ярослава Хортяні, український економіст Володимир Панченко, німецький економіст Горст Мар, головний редактор «Гомону України» (Канада) Олег Романишин, Голова Української всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний, Голова Союзу Українців Великої Британії Зенон Ластовецький, Голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький, заступник Голови КУ Спілки Української Молоді Німеччини Андрій Несмашний, Голова Обєднання українських жінок Німеччини Марія Ковалишин та Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій.

Munich-21.jpg

Виступає Голова ОУН. Зліва направо: Президент CКУ Е. Чолій, Голова УВКР М. Ратушний, Голова ОУН C. Романів, Голова ЕКУ Я. Хортяні, Голова CКУДО A. Лозинський

 За підсумками роботи конференції затверджено постанови.

 Враховуючи те, що задекларовані наміри та конкретні дії Москви з метою втягнути Україну в орбіту своїх впливі створюють реальну загрозу національному суверенітету і цілості України, демократизації України,

Конференція СКУДО, проаналізувавши, зокрема, питання потреб економічної євроінтеграції України, національної безпеки України, політизації четвертої хвилі, а також розбудови громадських структур діяспори, постановила і доручає своїм структурам, а також діаспорним надбудовам, до яких належить СКУДО, тобто Світовому Конгресу Українців, Українській Всесвітній Координаційній Раді та Европейському Конгресові Українців:

 1.      Поширювати  в еміграційних середовищах ідею про те, що Україна для емігрантів – країна великих можливостей для ведення бізнесу і для участі в управлінні українською економікою і українською державою в інтересах української економіки. Вихідцям з України необхідно пропонувати та показувати  приваблевість повернення в Україну, щоб прийняти участь у приватизації, а також для створення спільних підприємств на зразок «полонійних» СП в Польщі у 1990-их роках.

2.      Поширювати  ідею про те, що емігрантські середовища можуть бути елементом просування економічних інтересів українських компаній і забезпечення експорту послуг і товарів з України.

MUNICH.jpg\

3.      Поширювати ідею про те, що європейський вибір є єдино можливим для України. Підписання асоціації України з Європейським Союзом може відбутися тільки при поверненні України до демократичної дійсності і верховенства права. Впливати на державні чинники як у власних державах, так  і на міжнародні організації, щоби прискорити ці процеси.

 4.      Звернути особливу увагу на належне забезпечення збройних сил України і вишкіл військових кадрів України з метою гарантування захисту державного суверенітету і територіяльної цілісности України.

 

5.      Проаналізувати  всі позитивні аспекти  оборонних алянсів, зокрема НАТО, для належної поінформованості про потребу вступу України до НАТО та активізувати інформаційну роботу з впливовими політичними колами в країнах своєї діяльності.

6.      Підтримати ті політичні сили в Україні, які готові сприяти вступу України до НАТО та інформуванню населення про переваги належності до цього оборонного союзу.

7.      Активізувати співпрацю антиімперіалістичних структур країн Балто-Чорноморського регіону, враховуючи традиції і досвід діяльності АБН.

8.      Сприяти демократичним процесам в Україні та прозорості виборчого процесу і народного волевиявлення моніторуванням та оперативним реагуванням на порушення прав та свобод, утисків політичних опонентів з боку правлячого режиму в Україні.

9.      Налагоджувати координацію між організаціями,  зацікавленими у захисті демократичних цінностей та розвитку демократичних процесів в Україні.

10.  Інформувати громадян України про досвід проведення демократичних виборів і систему народовладдя в країнах західної демократії.

11.  Провести  переговори з націонал-демократичними силами, щодо доцільності включення до списків кандидатів у депутати ВРУ представників діяспорних організацій – громадян України, включно зі зміною виборчого закону, щоби дозволити на таке балотування громадян України, які проживають поза Україною, з заявою про повернення в Україну з моменту обрання.

12.  Заохочувати оформлення єдиного виборчого списку націонал-демократичних сил з висуненням і підтримкою єдиного узгодженого кандидата у мажоритарних виборчих округах і здійснення всіх можливих засобів впливу для реалізації цього принципу. Для визначення єдиного кандидата партії повинні користуватися демократичним процесом праймеріз, або експертної соціологічної оцінки. (рейтингове опитування).

13.  Організувати максимальну кількість незалежних міжнародних спостерігачів із представників української діяспори та не українців.

14.  Сприяти створенню і діяльності експертних центрів для оцінки праці депутатів та інформування про їх результати.

15.  Заохотити максимальну кількість громадян України ІV хвилі еміграції до участі у виборах.

16.  Сприяти оформленню в країнах діаспори поліфункціональних центрів українства, які служили б не тільки місцем зібраня українців, але також центром інформацій про Україну та українців для чужинців.

17.  Зробити застереження МЗС України про виключну співпрацю дипломатичних місій України в країнах діяспори з громадськими організаціями українців, які у своїх статутах так себе ідентифікують.

18.  Призначити керівників зовнішньої референтури як на крайовому так і на місцевому рівнях.

 

19.  Активно співпрацювати з сьогоднішньою опозицією в Україні, а також з суспільно-громадськими структурами, типу «Українська справа», Союз українок і т.п.

20.  Пожвавити акцію, проголошену СКУДО щодо Посольства Німеччини в Києві, за проведення образливої лекції «Бандера-фашист» різними способами, включно з бойкотом німецьких продуктів українцями, демонстраціями під німецькими урядовими та дипломатичними структурами.

21.  Сприяти оформленню крайової центральної репрезентації українців в Німеччині та при оформленні цієї установи розвинути референтуру зовнішньої діяльності. До того часу звертаємось до існуючих структур допомагати у покращенні іміджу України в Німеччині, а також поборювати традиційне німецьке русофільство.

За словами учасника Конференції Юрка Антоняка, цей форум світового українства створює добрі перспективи  координації дій українців в Україні та за її межами для подолання пануючого нині антиукраїнського режиму, протистояння зовнішнім загрозам, демократизації, економічного зростання та соціального прогресу прогресу України в інтересах усіх її громадян.

img.cgi?n=10655

У суботу, 31 березня 2012 року в Мюнхені вшановано память голови ОУН-б, голови Українського Державного Правління та голови Анти-большевицького Блоку Народів, сл. пам. Ярослава Стецька з нагоди 100 ліття його народження.

В годині 15:30 відбулося зложення вінків. Тоді українські католицькі та православні отці відправили панахиду, а опісля святочні слова виголосили голова ОУН Стефан Романів та голова СКУДО Аскольд Лозинський. Згодом відбулась коротка мистецька програма з участю українських студентів.

Учасники перейшли до Катедри Покрови Пресвятої Богородиці і св. Апостола Андрея Первозванного на богослуження в намірення покійного ювіляра та СКУДО, а відтоді учасники та інші гості перейшли до нового приміщення Українського Вільного Університету де відбулася академія.

Академію відкрила пані Ректор УВУ Ярослава Мельник. Виступали з доповідями канцлер УВУ Микола Шафовал, колишній голова ОУН Андрій Гайдамаха, голова ОУН Стефан Романів, колишній голова Ліги Визволення України та племінник ювіляра Олег Романишин та голова СКУДО Аскольд Лозинський.

 

 

Коментарі

Українську діаспору має очолити Лазаренко - совість нації у вигнанні!
Эльф .   11:37
-2

точно:)0
середній вік учасників 55+...
+5

Це висновок по фото?
+3

Насправді було досить багато молоді - українські студенти з Німеччини, представники з України, Португалії, Італії
Світоглядно безграмотне базікання на основі меншовартісного самодурства.
Можете поцікавитися, чим конкретно ці діячі покращили життя українців.
Эльф . 11:36
-1
почему Мюнхен?? Поширювати ідею про Україну в ЄС треба в Україну, а не за її межами, враховуючи що більшість громадян в то ЄС навіть поїхати не можуть))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі