Блоги → Перегляд

Мракобєсіє

Середа, 10:33, 18/04

Я звісно завжди був толерантним до почуттів фанатично віруючих людей (навіть намагався стримуватись якщо мені нав'язувались), але оце попались два відео, не можу ними не поділитись:

Перше відео з села Західної України:

(http://www.youtube.com/watch?v=VOJwG48WIg0)

Погана гідроізоляція фунтаменту? Звісно ж ні, це не може бути нічого іншого крім ще одного доказу, що нам всім скоро кінець, якщо не покаємося. Нагадало випадок, коли у водоканальщиків прорвало трубу, і поки вони приїхали бабульки вже встигли місце огородити, натикати ікон і співати пісні.

А ось ще одне відео, з Криму:

(http://www.youtube.com/watch?v=p58jYRRrLIs)

Цього разу знайшли дирку в камені і ЗВІСНО ж це виявилась стопа апостола! Йо*аний сором, та там довкола певно можна і сліди висадки інопланетян при бажанні знайти! І головне ж розказують про якогось мужика, котрий випив води з тої дирки і зцілився! 

Чим це відрізняється від західних ідіотів, котрі бачать Ісуса на кришці від кетчупа

15767-171034-7856429efb32d92c31fb45317575aa9c.jpg

або сковорідці

6918880_d7a75d4e.jpg

?

21е століття, космос, технології, тільки не в головах. Ці псевдо-віруючі люди забили на всі заповіді, які коли небудь чули, я певен вони нічорта не знають з історії християнства, зате вміють ревно молитись, битись головою об підлогу і цілувати стіни. І головне цим же якісь священники, як я бачу, опікуються - підігрівають і підігрують цій істерії. Цікаво, між іншим, якого вони "патріархату".

Коментарі

смешно высказался..

а на сковородке какой то мастер шутя нацарапал целую икону,врожденный талант.
"зате вміють ревно молитись, битись головою об підлогу і цілувати стіни. І головне цим же якісь священники, як я бачу, опікуються - підігрівають і підігрують цій істерії"
А від стада більшого і не вимагається. Це необхідний і достатній мінімум. Це страшно, але ця система працює не тільки в релігії.
+2

Я чув як в магазині бабулька цієї зими говорила "таких морозів ще не було, це нам кара за гріхи". Бл*ть, та вони зовсім подуріли? Навіщо цим людям голова? Вочевидь щоби в неї їсти. Мозги? Нє, не чули.
+3

А що поробиш? Людина шукає і знаходить відповіді відповідно до свого рівня розвитку.
А як боротись з цим? Пам'ятаю в листопаді 2004 по центру Києва ходили ось такі релігійні зомбі і співали псалми Януковичу. При спробі вступити з ними в розмову перехрещували і відспівували. Сором же який, чим вони принципово відрізняються від людей з фоток і відео вище?
+2

нічим абсолютно. Це матеріал який можна використовувати у власних цілях. Варто лише домовитися з пастухом і він задасть їм необхідну програму. І вони її виконають. Серед них можна, звісно, знайти людей до яких є можливість достукатися, але їх мало. Більшості з них встановленно непробивний файрвол.
+1

І державі це вигідно, тому вона всіляко це підтримуватиме - щоби тупість, пофігізм і (головне) відсутність власної(!!!) думки і критичного мислення насаджувалось дитині ще з самого народження її батьками, а тоді школою, а потім лишається лише підсадити людину на "потреблядство" і вона сама піде по наперед наміченій програмі.
+2

Абсолютно вірно. Хоча і дико це все. Але поки що так...
Автор настільки нормальний, що на Паску їсть яйця зі шкаралупою, щоб не уподібнюватися мракобісам.
0

Тролінг? А по суті?
-2

а по сути-не увлекайся сильно атеизмом, бо высшие силы не забудут напомнить о себе ТЕБЕ ЛИЧНО
0

о ні, я атеїзмом не захоплююсь, більше того вважаю себе людино, що сповідує християнські цінності (принаймні частину). Я просто не можу ігнорувати відкриту тупість, що інколи не відповідає навіть самому християнству. Адже більшість цих зомбо-бабульок поклоняються чому завгодно, на чому намальований хрест, радо знищили б всіх мусульман наприклад, та ще й забобонні (навіть самі священники це гріхом називають, але не допомагає)
+2

Бабульки просто дуже впевнені у власній правоті. Як і автор.
-1

Я свою позицію принаймні пояснити можу. А в них "бо так прийнято" або "бо так в церкві сказали". Це не є власна думка.
Бізнес можна робити не тільки на газі та Обленерго ... А тут такі можливості , і при мінімальних початкових затратах , або й даром : придивитись до плям на стіні, або знайти підходящу каменюку. А головне - вчасно відключити здоровий глузд .
!стина за межами розуму,а лог1ка-це факти...Кожна людина , нав1ть на картинах художник1в бачить те , шо 1й хочеться бачити... А сьогодн1 КОМЕРЦ!ЙНА 1 церква 1 всяка "секта" !х розвелося ст1льки, щзо на вс1х 1 чудес не хватае! От 1 приумножують сво1х кл1ент1в-ХТО ЯК МОЖЕ-"во славу Божу"!
Панове, я пояснив вади укрсвітогляду і запропонував недостаючі клепки.
Але ви самі проти просвітництва українців.
Мене свідомо ігноруєте, а натомість вдавано обурюєтеся розквітом мракобісся.
І дуже самі собі за це подобаєтеся.
Шануйтеся й надалі...
Не буду нічого коментувати, бо поважаю Ісуса, яке просвітителя.
0

Я ні слова криого не сказав в сторону Ісуса, лише про людей.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі