Блоги → Перегляд

Чому Віктор Пінчук піарить Петра Симоненка?

Субота, 23:10, 21.04.12

Рейтинг
12 0
Переглядів
2554

0
0
У цій статті згадуються

Останнім часом в новинах ІCTV стало традицією детально інформувати глядачів про діяльність КПУ та її лідера Петра Симоненка. Можна навіть відкривати присвячену цьому окрему рубрику - про подорожі "вождя червонокожих" Україною, про проведені ним зустрічі з трудовими колективами підприємств та влаштовані прес-конференції, про висловлені політиком пропозиції й внесені до парламенту законодавчі ініціативи, а також дані коментарі з приводу поточних політичних подій.
 
Зараз в країні - так, а комуністи хочуть сяк. Ті кажуть те-то, а КПУ вважає інакше. Хтось робить отак, а компартія - навпаки. Таку канву мають відверто пропагандистські сюжети, що демонструються в інформаційних випусках всеукраїнських і регіональних каналів, які належать Віктору Пінчуку.
 
Названий олігарх і медіамагнат має імідж такого собі євроінтегратора України. Періодично влаштовує українські дні на представницьких міжнародних форумах за кордоном. Виступає організатором і спонсором різних саммітів на зразок Ялтінського, де провідні політики й економісти світу, лідери громадської думки, культурні діячі обговорюють планетарні тенденції, намагаються вибудовувати певні стратегії, обмінюються думками щодо бачення ролі і місця в цих глобальних процесах України.
 
І з Квасневським, і з Соросом дружить, то Біла Клінтона до Києва привезе, то, як це було нещодавно, самого Стросс-Кана, не кажучи вже про сера Пола Маккартні. "Бітли" - давнє захоплення Пінчука, тож гріх не зорганізувати концерт уславленого музиканта - одного з легендарної "ліверпульської четвірки" - в самому центрі української столиці. Тим більше, коли грошей вже давно стільки, що не знаєш, на що їх витрачати. А ще ці мистецькі проекти, арт-галереї, виставки, конкурси...
 
Здавалося б, цілком респектабельний, сучасний євр... тобто європейський тип. Тим більше не зрозуміло, звідки в нього така незбагнена прихильність до комуністичної партії та її лідера Петра Симоненка? З чого б це? Хіба той може запропонувати Україні щось цінне, путнє, толкове? Чи має "вождь червоношкірих" щось спільне з тими проектами, якими опікується український бізнесмен? Петро Миколайович може завести куди завгодго, тільки не туди, куди веде чи прагне, принаймні на словах, просувати Україну Віктор Михайлович. Що може бути спільного між принципами "Аll you need is love!" та "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!"?
 
Яким чином кореспондуються цінності світової демократії, глобалізму, ліберальної економіки та капіталізму з комуно-совковими "бий буржуїв!", "відняти і поділити!" та іншими гучними істерично-безапеляційними "дайош!" з обов'язковою погрозою кулаком в бік вічногнилого Заходу на чолі з імперіалістичним світовим жандармом - Дядьком Семом?
 
Звідки ж в олігарха-мільярдера така повага до Симоненка? Наскільки я чув, може помиляюся то поправте, але Пінчук, як це не прикро констатувати, відноситься до більшості українських євреїв, які не визнають український Голодомор геноцидом. Чи не тому, до речі, у День Жалоби на телекартинках його каналів ніколи немає траурних символів - ані стрічки, ані свічки. Для таких як він існує тільки Голокост і більше нічого. Про національну катастрофу українців вони й слухати не хочуть, не те що сприймати чи розділяти як свій власний цей невимовний біль за мільйонами безневинних жертв штучного голоду. Здається, з відомих українських євреїв на це здатний хіба що філософ, поет, журналіст і публіцист Мойсей Фішбейн.
 
Ну нехай заперечення Голодомору як геноциду ріднить Пінчука з Симоненком. Тут вони однодумці. А в усьому іншому - в "плані" Сороса, міжнародного валютного фонду, євросоюзу, зрештою, того ж "Бітлз", абстракційного мистецтва, яке комуніст Хрущов свого часу розчавив бульдозером? Де ті спільні точки дотику, які дають безпардонній "червоній джин$і" зелене світло в новинах пінчуківської телевізійної імперії? Може супер-магнат у такий спосіб страхується на випадок прихода комуністів до влади?
 
img_4f93062fa28ec.jpg
 
Чи такий прояв має, сказати б, кровна солідарність з батьками-засновниками та провідними діячами світового комуністично-більшовицького руху? "Свій до свого по своє" тільки по-єврейськи? То можливо настав час до відомого барельєфу з Карлом Марксом, Фрідрихом Енгельсом та Володимиром Леніним домальовувати профіль Віктора Пінчука? А чом би і ні?..
 
(ось як "червона джин$а" виглядала на дніпропетровському телебаченні у минулі виборчі кампанії).

Коментарі

RUS UKR 08:24
+4
вони ж духовні брати по задурманюванню українців, росіян і в цілому населення на території України щоб мати їх рабами і викачувати багатства звідси, що їм кажуть їх боси з ньюйоркотельавівівських хабатомасонів(назва суті не міняє) то вони все і роблять
СССР рухнул вследствие того, что после смерти Сталина начал реализовываться марксистско-троцкистский вариант социализма - где была "элита" и рабы, которые должны были бездумно пахать на эту "элиту". Марксизм - это светское продолжение Торы - только порабощение народа идёт посредством материалистического атеизма и эксплуатации идеи общинности. Фактически в лозунгах одно а на деле другое. Ведь к 1985 году фактически всё достояние страны было в руках паразитов и после 1991 года они в странах бывшего СССР предъявили их.
Dhoqx Dhiakp   11:07
+4

>марксистско-троцкистский
>Марксизм - это светское продолжение Торы

Марксісти-багахули-фошисти нє далі чьоткім сталєнскім ішакопосонам пастроіть рузкє православнє ССаюз бєз гомофобов-русофобов!

А взагалі:

>порабощение народа идёт посредством материалистического атеизма и эксплуатации идеи общинности. Фактически в лозунгах одно а на деле другое.
>где была "элита" и рабы, которые должны были бездумно пахать на эту "элиту"

Найкраще характеризує саме часи правління Ішака Віссаріоновича.
Просто він розкладає яйця в різні кошики. Скажімо, Яценюка канали Пінчука теж піарять.
а з Банкової піарять ось "це" http://politiko.ua/blogpost80707
http://politiko.ua/blogpost80711
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі