Блоги → Перегляд

Звернення Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни" щодо контрабанди Ірини Акімової

Середа, 18:12, 25.04.12

Рейтинг
3 0
Переглядів
2660

0
0
edd86-big-d7509cc610e33e4c22da8839e41e6637.jpg

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" звернулась до Генераольної прокуратури України щодо затримання у аеропорту Відня першого заступника Голови Адміністрації Президента України Акімової І.М.

Далі надається текст звернення.

Всеукраїнська громадська організація "Сила Країни" обурена останнім повідомленням засобів масової інформації стосовно затримання у аеропорту Відня першого заступника Голови Адміністрації Президента України Акімової Ірини Михайлівни за контрабанду 100 тис. євро.

Зазначене викликає резонанс у суспільстві, адже виникає справедливе запитання: "Звідки у державного службовця із офіційною заробітною платою 10-15 тис. грн. може взятися 100 тис. євро?". На жаль, правоохоронні органи нашої держави не зацікавились даною ситуацією.

З огляду на вищенаведене, просимо здійснити перевірку діяльності громадянки України Акімової І.М. на предмет можливого порушення положень Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" і Кримінального кодексу України.

Про вжитті заходи просимо повідомити не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання цього листа.

Голова Правління С. Кравченко

Більше інформації на сайті ВГО "Сила Країни": http://syla.org.ua/novyny/223_Zvernennya-shchodo-Irini-Akimovoyi.html

Коментарі

Панове, змініть назву.
Бо неприємно читати таке підлабузницьке сюсюкання під заголовком "Сила країни".
Почему-то вспомнил "радистку КЭТ" из "Семнадцати мгновений весны":)))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі