Блоги → Перегляд

Серію вибухів у Дніпропетровську скоювали три брати-близнюки?

Неділя, 19:51, 29.04.12

Рейтинг
20 0
Переглядів
2382

0
0

До такого запитання спонукають складені та поширені СБУ фотороботи підозрюваних у злочині осіб.

69952c6-foto-dnipro.jpg

Якщо уважно до них придивитися, то стає очевидною неабияка схожість всіх трьох чоловіків. У всіх той самий тип обличчя та подібні риси. Навіть зачіски. Відмінності настільки незначні, що може виникнути враження про те, що в даному випадку зображена та ж сама людина тільки в різні періоди (роки) життя.

Може художник попався якийсь не сумлінний та "обломався" робити портрети на підставі зібраних словесних описів? Чи малював з когось одного, а потім навмисно урізноманітнював наступні зображення окремими деталями, щоб фотороботи хоч якось відрізнялися.

А ще дуже цікаво як і звідки ці "портрети" могли взятися чисто технологічно? На підставі свідчень яких очевидців? Невже хтось з городян, які їхали в трамваях чи випадкових перехожих, що поспішали в мегаполісі по своїх справах, могли звернути увагу на когось біля якихось урн? Більше того, пригадати риси обличчя "підозрілих" типів? Підозрілих в чому?

Адже ніхто з нормальних людей і гадки не міг мати про безпрецедентне жахіття, яке сталося. Що ж то за фотомаячня і на яких лохів вона розрахована? Може когось призначили заздалегідь і тоді ж намалювали? Так скільки його було: один чи троє? Чи ми маємо справу з рідкісним випадком не подвоєння, а потроєння особистості?

Коментарі

Той щопосередині на гуманоїда схожий )
+3

Натякаєте на можливу причетність до вибухів зацікавлених у дестабілізації соціально-політичної ситуації в Дніпрі опозиційно налаштованих до чинної влади марсіан чи представників інших інопланетних світів? Хороша підказка слідчим СБУ.
+5

може це Черновецький нову курильну суміш заховав і забув погасити )
+2

У дніпропетровських слідчих з самого початку було аж 6 версій:
1) Вибухи замовив Янукович.
2) Янукович замовив вибухи.
3) Замовив вибухи Янукович.
4) Янукович вибухи замовив.
5) Вибухи Янукович замовив.
6) Замовив Янукович вибухи.
Та це в них там дурна програма, яка штампує однакові пики за шаблоном у будь-якому випадку. Незрозуміло, навіщо вони це роблять, якщо цією нісенітницею все одно ніхто не користується. Мабуть, публікують казна-що, щоб заспокоїти народ, повідомити, що, мов, шукають)))) Іншого пояснення придумати не вдалося. Практичної користі з такого жодної.
Той. що посередині, схожий на Анатолія Галілея - голову Дніпропетровської обл. орг. "Свободи".

Попався, інопланетянин!
поскольку народ в массе своей буржуазно-либеральные идеи не приемлет, то необходимо перейти к террору — проверенному оружию либералов против всякой власти.

Так было в конце XIX и начале XX века с той лишь разницей, что тогда террор был направлен против представителей власти, а теперь — против простых обывателей. Что даёт террор против обывателей?

Террор должен убедить обывателя в том, что власть неспособна его защитить. После этого толпа, по мнению либералов, должна сама снести власть ГБ-истов и, прежде всего, — ненавистного им В.В.Путина. Т.е. в РФ предполагается запустить в действие тот же алгоритм свержения государственной власти, который был реализован в Тунисе и начал реализовываться в Египте . Отметим мимоходом, что А.Г.Лукашенко сорвал сценарий такого переворота в Белоруссии и рекомендовал буржуин-либералам Запада «не отбрыкиваться» от обвинений в подготовке госпереворота в Белоруссии 19 декабря 2010 г.

Если удастся так снести ГБ-истский режим, либералы будут действовать по отработанному алгоритму: подбирать власть после «русского бунта бессмысленного и беспощадного». Это они умеют.

На протяжении многих лет, показывая в своих работах эту политическую сценаристику в её разных аспектах, мы обсуждали и возможные способы её обезвреживания. На основе анализа исторических событий в России за последние два века такой алгоритм выявился. Суть его проста: кто первый начинает силовые действия, тот в конечном итоге проигрывает, то есть — гибнет. Так было с либералами-декабристами в 1825 году, так было сто лет спустя с либералами-троцкистами. Мы опасались, что силовики не выдержат информационного давления буржуин-либералов и начнут первыми. Но якобы шутливое заявление ВВП о том, что «после смерти Ганди и поговорить-то не с кем» — было посылом всему обществу — «мы не будем начинать первыми и постараемся победить в этой холодной войне мирным путём». Либералы тоже учли опыт 1937 года и, хотя по существу и начали первыми, но прикрылись известной вывеской дурака «я — не я, лошадь — не моя, я — не извозчик»: всем известно, что никто не взял ответственности ни за теракт в Домодедово, ни за все предыдущие теракты — в метро, на железной дороге. Сегодня буржуин-либералы апеллируют к образу жизни стран, в которых у власти — фальшь-демократические буржуазно-либеральные режимы, и где идеи буржуазного либерализма определяют «менталитет» правящей «элиты» и обывателей: «Вот видите, там нет разгула терроризма, как в России» .

http://kob.rv.ua/index.php/menu-all-vp/menu-2011/417-tm0399doc
+1

Дмитрий Пожарский 06:49
поскольку народ в массе своей буржуазно-либеральные идеи не приемлет, то необходимо перейти к террору — проверенному оружию либералов против всякой власти.
=============
Останнім (і першим) лібералом на наших теренах був Михайло Сергійович Горбачов. Якщо знайдете ще одного, то дайте знати - кину все і поїду дивитись на нього..
Ну не знаю, я бы обратила внимание, если бы кто-то в урну крупный предмет выбросил, особенно на остановке. Обычно бычки, обертки или пустые банки-бутылки бросают.
+1

А Ви завжди, коли перебуваєте на зупинці, спостерігаєте за урнами? Невже це є об'єктом, який автоматично фокусує на собі погляди пасажирів? Зазвичай в очікуванні транспорту люди дивляться на дорогу.
+1
Запитую і автора, і читачів. Чи кинув би хтось із Вас у урну вибуховий пристрій просто так собі? Тільки не "Брежнє, Брежнє!!!", а "нєбрєжно, нєбрєжно", як розповідав анекдот.
Чомусь думається не так. Тому можна було звернути увагу на молодика, який акуратно опускає у урну згорток.
+1

Та куди там акуратно - він до тієї урни по-пластунськи повз від самої облдержадміністрації!
Якщо злочин не розкрито - його зробила держава (владна ієрархія). Так буде і цього разу..
Художник з себе малював?!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі