Блоги → Перегляд

За якими критеріями виборці обиратимуть народних депутатів України?

Четвер, 07:50, 07.06.12

Рейтинг
7 0
Переглядів
1687

0
0

У жовтні цього року вся країна обиратиме до законодавчого органу своїх представників – народних депутатів України.

Цікаво, за якими критеріями виборці обиратимуть народних депутатів цього разу?

Які якості кандидатів вони враховуватимуть цього разу – чесність, порядність, фаховість, патріотизм, «розмір кишені» кандидатів чи щось інше?

Цікаво було б почути, який саме кандидат відповідає конкретному критерію. Запрошую до обговорення теми в коментарях. Думаю, що піднята мною тема є не тільки цікавою, але й корисною для суспільства.

Тарас ТОКАР, з блогу на "ЛБ".

Коментарі

Шановний Тарасе, ти пишеш одне, а робиш цілком протилежне.
Адже я не раз звертався і до тебе, і до твого пана із КОНКРЕТНИМИ пропозиціями, в т.ч. і про критерії вибору.
Але ви дружно й весело мої звертання ігноруєте. Виключно від зневаги до плебсу.
Однак для виду ти дуууже вже цікавишся думкою виборців.
На жаль, реєстрові укрпатріоти надійно задурили людям голови. То може й цього разу знайдеться достатньо голосів для збереження вашого тепленького місця.
Сумно...
+6

На жаль, я не бачив жодної Вашої пропозиції. А ця замітка ініційована мною особисто і не погоджувалася з жодним "паном". :)
+6

Та їх ніхто ніколи не бачив, тільки ниття, що він щось там пропонував, а всі його вшили.
-5

+5

Дмитрий, а может ваши предложения просто неактуальны или неконструктивны? Поэтому их никто не принимает во внимание?....
За якими критеріями?
**
- Та та тими ж самими ("хоч і бандит, аби свій", "аби не оті ..." ), що і минулого разу. Невже щось змінилося?
Тарас, а по каким критериям будете избирать Вы?
Было бы интересно знать Ваше мнение, многие бы уверен, подключились бы к обсуждению.
Мы, например сейчас готовим листовки, разъясняющие избирателю на что следует обращать внимание при выборе кандидата или партии, идут споры, я бы даже сказал горячие, но думаю что скоро придем к общему мнению.
+1

Перш за все - патріотизм. Якщо депутат є справжнім патріотом, то він не вноситиме на розгляд сесії якихось антинародних та антидержавних законопроектів. По-друге - порядність. Він має працювати за зарплату, голосувати власною карткою та не передавати її іншим депутатам. І по-третє - професіоналізм. Чому я ставлю професіоналізм на третє місце - тому, що на кожного депутата працює ряд інституцій, де є професіонали. Зокрема, це Інститут законодавства Верховної Ради України. Депутат має давати їм завдання, а ті мають думати, як його впровадити в життя.
-1

Тарасе, твій пункт про професійність є чи не головною бідою радлюдей.
Спробуй вдуматися: непрофесіонал дає завдання професіоналам, тобто, вказує їм, що і як робити в даній ситуації.
Отже , його вказівки вже заздалегідь будуть непрофесійними, тобто, неефективними.
Однак професіонали змушені їх тупо виконувати...
То для чого тоді професійність взагалі, коли всі змушені виконувати команди неуків?!
Панове радлюди, спробуйте у це вдуматися.
+2

Пане Дмитре, думаю, що Ви помиляєтеся. Бо саме зараз Україною керує уряд "проФФесіоналів". І особливо - освітою.
+1

"І особливо - освітою".... :-)))

Ага... Это точно!!! Ещё немного поуправляют и наши дети будут деградировать в школе, вместо того, чтоб получать знания...
+4

коли вас уже в сауну відправлять :) ?
Як завжди - хто більшу пенсію наобіцяє, хто пообіцяє "звільнити крану від окупантів", хто пообіцяє "російську другою державною", хто гречку пороздає нащару, "за Янукєвича" і т.д.
За якими критеріями ? За сумнівними. Так буде продовжуватись, доки суспільство не стане структурованим ( партії , громадські організації, ЗМІ і т.д. ) .
"чесність, порядність, фаховість" - :-))))) Разве такие "ангелы" ещё есть в ВРУ???? :-)))

"патріотизм" - это тоже только притворство.... Просто играют на правильных струнах в западном регионе... Подкупают тем, что якобы они очень большие патриоты и борцы за Украину... Насамом деле им наплевать на всю эту нацистскую чушь... И даже ТягныбЫку, с его очень ярыми нацЫЙоналистическими идеями...

Ничего не поменялось и не поменяется ещё долгое время.... Все рвутся только к корыту. а не к возможности помочь обычным людям - "электорату":-)))))
+1

Якщо немає, то мають бути.
-1

Ага.... Должны... Только где их взять то?.... Таких праведников.... :-)))
Панове, якщо самі лінуєтеся вчитися світоглядної грамотності, то хоч беріть приклад із тих, хто живе краще. Навіть в наших умовах, поруч з нами. З тих же євреїв.
А то попридумували собі якусь віртуальну Персональну Правоту і всюди її тицяєте.
Та ще й лютуєте на укрноваторів.
+2

у вас вже як у Скороходова - нав'язлива ідея.
+! Дуже правильно поставлене питання! Наступне за ним буде замість звичного "Кого обрати?", питання що саме ми обираємо? Так від пошуку доброго пана перейдемо до пошуку спільних цінностей та інтересів.
+1

Я питання ставлю навпаки - починаємо шукати чого ми хочемо, а потім - хто то все має впроваджувати в життя.
-2

Тарасе, спробуй опитати хоч би активістів даного сайту і більшість з них насправді захоче НЕЗАРОБЛЕНОГО. Звичайно, вони це своє бажання завуалюють гарними словами.
Але ніхто не скаже, що хоче ОПЛАТИ ПРАЦІ КОЖНОМУ ЗА ЙОГО РЕЗУЛЬТАТАМИ.
бо якраз цього радлюди і не хочуть.
Тому й обираєте таких, хто теж любитель незаробленого.
+1

Дмитрий, вот читаю я ваши комментарии и вижу в них кипящую зависть..... А если б вас избрали в ВРУ - вы были бы кристально чистым и абсолютно честным?
Хотілося б обрати політика, того хто займається державними проблемами, а не черговими виборами... А обиремо ми, звісно, чергову егоїстичну суперзірку від політики.
В нас немає політичних ідей, є лише їх видимість, а без них жоден політик політиком не почуватиметься. Відсутність ідей - це проблема політиків. Навіщо вони тоді, такі хороші, народу потрібні? Потреби народу хороші політики також знають і відчувають... нашим поки соцопитування не скинеш, не діждеш... І нехай тоді на народ політики не ображаються, якщо загальний антирейтинг перевищує кожен окремий.
+1

+++
Большинство выбирают по узнаваемости, по популизму. Меньшинству приходится присоединяться к большинству, выбирая меньшее зло. Патриотизм,порядочность и профессионализм у большинства не так важны. Поэтому для прохождения патриотам надо малость рядиться в одежды понятные и принятные большинству.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі