Блоги → Перегляд

Запрошення на прес-конференцію з приводу утворення Демократичної коаліції.

П'ятниця, 17:51, 08.06.12

Рейтинг
15 0
Переглядів
3478

0
0

Шановні представники ЗМІ!


У громадян України з’явився реальний вибір – нова коаліція від демократичних сил. Наразі саме вона стане альтернативою діючій владі та опозиції. У вівторок 12 червня 2012 року  в 16.30 в ІА «УКРІНФОРМ» відбудеться прес-конференція представників Демократичної Коаліції.

Участь у заході візьмуть Голова політичної партії «МОЛОДЬ ДО ВЛАДИ» Валентин Скрипець,  Голова політичної партії «Партія Народний порядок» Андрій Древицький, та Голова політичної партії «САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА» Віктор Бичихін.

Під час заходу представники Демократичної Коаліції розповідатимуть про засоби подолання найболючіших проблем українського народу. Відправною точкою для новоствореної Демократичної Коаліції буде започаткування  механізму  розробки ефективної програми розвитку України. Проблеми, які коаліція планує вирішити першими це проблеми молоді, політична люстрація, гендерний баланс у законодавчих та виконавчих гілках влади.

 Під час прес-конференції також обговорюватимуться найгостріші питання стосовно Парламентських виборів 2012 року, обрання мера м Києва та Київської міської ради, Президентські вибори тощо в яких коаліція планує взяти активну участь.  

Створена коаліція демократичних  сил має за мету скасувати президентську, депутатську та суддівську недоторканності, посилити кримінальну відповідальність за корупційні дії, впровадити механізми  відклику депутатів громадянами  України.

 Коаліція буде здійснювати свою діяльність через Раду коаліції та Виконавчий комітет.

 До роботи коаліції запрошуємо долучитись активних громадяни, керівників громадських організацій та політичних партій. Головна вимога до кандидатів – служіння народу України, ефективність, компетентність, чесність, порядність, відповідальність, та   прозорість.

 Місце проведення:  Інформаційне Агенство УКРІНФОРМ, яке знаходиться за адресою:

 01001, Київ-1, МСП, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Акредитація за телефонами: (044) 592 22 29,  (044) 237-19-80.

Коментарі

Політична люстрація, яка є обов"язковою умовою системних змін в Україні, - це відсторонення від управління державою політиків та чиновників 1-3 рангу, які перебували та перебувають у владі на протязі останніх 20 років, на срок 10 років.
+2

А який економічний базис під самоврядування думаєте підводити?
Тут вже троє чоловік висунули ідею відмови від податків. Як Ви до неї ставитесь?
Молодцы объединятся надо.
Какие еще острые вопросы и вызовы, стоящие перед Украиной вы видите (кроме выборов в Верховную Раду, Киев Совет .и мера Киева).

Если только "проблеми молоді, політична люстрація, гендерний баланс у законодавчих та виконавчих гілках влади", тогда ваше движение напоминает мне скольжение насекомых на поверхности воды. Даже кругов не делают.
А за "гендерний баланс" вам большой минус. Мне, как женщине, привыкшей все добиваться самой, это оскорбительно.

Не знаю, как журналистам, а мне бы хотелось услышать от вас (раз у вашей партии такое название) что-нибудь о предлагаемых вами конкретных механизмах гражданского самоуправления.
+1

А за "гендерний баланс" вам большой минус. Мне, как женщине, привыкшей все добиваться самой, это оскорбительно.
=============
??? то жіники проти гендерного балансу? )
Людмила, за активность и неравнодушие, Вам спасибо. А что касается перечня вопросов, то конечно же, он не ограничивается теми, которые проанасированны. По каждому из пунтков запланированы дополнительно круглые столы и пресс-конференции, на которых более развернуто будет подан материал в каждом из конкретных сегментов, в том числе и сегмент местного самоуправления, с набором дополнительных возможностей, и конечно же, финансовой самостоятельностью. Можете тысячу раз обижаться, но проблема пребывания во власти и управлении государством женщин колоссальная, и хочешь, не хочешь, а ее придется решать. И мы планируем, на примере ведения собственной предвыборной кампании, увеличить процент женского участия, как в избирательных списках, так и по мажоритарным округам.
Питання про економічну форму правостосунків працівників з державою слушний і кореневий. Демократія , хосч по назві присутня часто, але яка основа правостосунків?
Демократичний монархізм, капіталізм, капіталізм, імперіалізм, соціалізм, комунізм чи щось інше?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі