Блоги → Перегляд

Ласкаво запрошуємо до епохи п'ятивимірного мислення!

П'ятниця, 05:09, 06.07.12

Рейтинг
16 1
Переглядів
2271

0
0

Важливість інформації, яку буде викладено далі, є надзвичайною - тому наважтесь її осмислити, незважаючи на можливі ускладення з усвідомленням.

Як відомо, у середу, 4 липня 2012 року, були оприлюднені нові відкриття груп вчених, що працюють на Великому Андронному Колайдері. За наслідками цих повідомлень так звана "Стандартна модель фізики Всесвіту" з гіпотези перетворюється на офіційно визнаний закон природи.

Те, яким чином подається ця новина, відразу викликає підозру у невипадковості обраної дати - День незалежності США. Пояснюю чому.

Якась частина "світової закуліси" вже давно мислить категоріями "п'ятивимірного Всесвіту". Колайдер - їхніх рук справа, й гігантські інвестиції зроблено не просто у нові знання. Сьогодні ми стаємо свідками народження нового світогляду, який, ймовірніше за усе, вже ніколи не зазнає фундаментальних змін - будуть лише додаватись нові знання.

Сутність події доволі проста. "Стандартна модель" не спрацьовувала при розрахунках для чотиривимірного Всесвіту, але повністю зійшлася для моделі п'ятивимірної.

Відповідно до п'ятивимірної моделі, Всесвіт являє собою самозамкнену спіраль, у якій непомітною для людей є точка переходу з нанорівня на макрорівень. Іншими словами - через кожен атом можна здійнити перехід до "надвеликого Всесвіту", але перехід цей здійснюється не у просторі-часі, а у тому самому "пятому вимірі".

Що це означає в-принципі? Як мінімум - дві надзвичайно важливі речі.

Перше. Можна вважати офіційно доведеним існування такого явища, як "п'ятий вимір". Практично воно є специфічним простором, можливо - точкою, з якою пов'язані усі частинки, хвилі та вакуум Всесвіту. У цьому вимірі зникає та виникає матерія, й можливо - там матеріалізовується інформація. Можливо також, що це є духовний світ, до якого людські сутності потрапляють відділяючись від матеріального тіла. Ймовірніше за усе саме у п'ятому вимірі слід шукати причину Великого Вибуху.

Друге. У "світовій закулісі" настає час великих змін. Ті сили, домінування яких забезпечувалось "чотиривимірністю" мислення людства, відтепер швидко втрачатимуть свої позиції у впливі на глобальну ситуацію. "Хтось новий" переміг. Думається, що цей "хтось" - чесні люди. А противниками їхніми були усі ті брехуни, що погрожували "кінцем світу" через роботу колайдеру. 

--------------------------------------------------------

Найближчим часом події розвиватимуться з калейдоскопічною швидкістю, встигатиме за ними лише той, хто мислитиме категоріями  "п'ятивимірного Всесвіту" й шукатиме у кожному повідомленні більше, ніж класичний зміст слів. 

Це набагато серйозніше, ніж люстрація - той, хто не зможе мислити відповідно до вимог нової епохи, буде схожий на людину, що не вміє користуватись годинником: він знатиме що робити, але не знатиме, коли це треба робити. Й це - лише схожість, параметри "пятого виміру" - це не час й не простір.

Ймовірніше за усе, п'ятий вимір вимірюється інформацією, або чимсь з нею пов'язаним. Контроль над людьми, що мислять чотиривимірно, здійснюється таким чином за допомогою замкнення усіх повідомлень у вимірах "простору-часу": створюється ілюзія "повноти повідомлення", чого насправді ніколи не могло бути - відтак усі люди діяли з більшими чи меншими помилками, які були передбачуваними та вигідними для певних сил, яким тепер настає кінець.

"П'ятивимірність" мислення змушує в першу чергу ставити під сумнів усі повідомлення. Зверніть увагу: новина про відкриття "Бозону Хіггса" від самого початку є "незамкненою": говориться про те, що "ймовірніше за усе ми маємо справу з цим явищем". Це - єдиний спосіб правильної подачі інформації у системі п'ятивимірного мислення: "Якщо хочеш промовити Істину - лише частково скажи її словами, щось скажи жестами та інтонаціями, решту ж передай думками"

Відтак - жодна догма, жодне правило, не є віднині абсолютом. Посмійтесь з тих нещасних, які думають, що придуманими законами зможуть впливати на поведінку людей. Їхня "влада" йде у небуття. Адже настає нова епоха, у якій ніхто нікому не дає матеріальних гарантій - тепер кожен сам перед собою відповідає за правильність рішень й достовірність знань, на основі яких ці рішення прийматимуться. Ніякі печатки та підписи не поширюються на п'ятий вимір.

Більше немає "ідеальних методичок". Людство не стає іншим - тому усе без виключення підлягає перевірці. У тому числі - ті нові закони природи, які щойно оголошені людству.

Й ще раз зверніть увагу: недарма новину оголошено 4 липня. Хтось бажає перетворити цю дату на головне свято усього людства. А це означає, що таки насправді відбулось щось дуже важливе. Настільки, що масштаби цього лише належить усвідомити протягом наступних десятьоліть, коли людство вчитиметься мислити по-новому.

--------------------------------------------------------

А ось що я скажу особисто від себе. Я й досі відчуваю неоднозначність ситуації, у якій ми усі опинилися. З одного боку - "мовне протистояння" "газові війни", ще свіжі спогади про "Євро-2012".

А з  іншого боку - усе це в одну мить втратило свою значимість. Значення віднині має лише одне: чи встигатиму я, ви, усі люди, сприймати інформацію за новими правилами, додумуючи усе самостійно на основі "неповної інформації". Чи можливо взагалі одній людині цього навчитись, чи настав час того самого колективного мислення - напевно я знаю відповідь, але не наважуюсь її озвучити зараз.

Точно я знаю лише одне: абсолютне знання прийшло у наше життя офіційно. Доведено не лише сам факт існування Істини, доведено також, що вона "десь там". Зрозуміти її можна, а пояснити іншим можна лише шлях до цього розуміння.

Й знаєте - світова політика більше не є удаваною "шаховою дошкою". Тепер це те, чим вона завжди була насправді - грою у карти, коли свої карти ти знаєш, а про карти противника можеш лише робити припущення з різною мірою ймовірності. Й блефуєш сам - й усі блефують. У наших ворогів погані карти - вони це знають, тому брешуть. Нам не слід "пасувати". Наша впертість зплутає усі карти нашим противникам. Це -перемога.

--------------------------------------------------------

Ноократія перестала бути гіпотезою.  Довгі роки сумнівів винагороджуються радістю - усе лише починається. Справжня Влада Розуму, яку можна зрозуміти, можна вказати шлях до її розуміння - але пояснити можна лише у вигляді "неповної інформації", яку зрозуміють лише ті, хто доріс до "пятивимірного мислення". Це перемога. Це - нова епоха, свідками початку якої ми є.

Запам'ятайте ці дні!

Коментарі

"Справжня Влада Розуму"
----------
ИМХО Сознание - это инструмент познания в 4-х измерениях. К сожалению, в украинском языке нет достаточного аналога слову Осознание - инструменту познания в 5-ти измерениях.
0

усвідомлення - є таке слово..
0

усвідомлення - не подходит. Это слово означает процесс, осознавание.
0

не лише процес, явище також може означати, наприклад, "народ усвідомив".
0

завершил процесс
+1

Мироздание — живой организм, но тварный, а Бог — Живой, не сотворённый и не рождённый, предвечный, сам творец жизни Мироздания. Названная совокупность — Бог и тварное Мироздание — и определяет понятие «Жизнь» в предельно общем смысле, т.е. понятие в ранге «всеобщее», причём истинность которого подтверждается самою Жизнью практически, а не кабинетной логикой или как-то иначе интеллектуально-рассудочно.
Мироздание предстает человеку в качестве триединства: 1) материи (во всех её агрегатных состояниях от физического вакуума до вещества), 2) информации (образов), 3) меры-предопределения, которая по отношению к материи является матрицей её возможных состояний и переходов из одного в другое, а по отношению к информации является общевселенской системой её кодирования.

Попробуйте представить себе просто материю.
0

Маргарита Федорова 10:05
Свідомість є інструментом усвідомлення, охоплення свідомістю, тобто процесу і явища. Російське "осознание" є аналогом українського "усвідомлення", а "осознавание" це якесь шкарадне слово яке ніде не застосовується..
А хіба ВАК (Вел-Адрон-Колайдер) не є чеговим лохотроном типу ТОКАМАКів?
Ймовірніше за усе саме у п'ятому вимірі слід шукати причину Великого Вибуху(с)
=============
Павле, скільки раз повтоювати - ВВ може бути лише у людській голові, у Всесвіта ВВ нема!
Жодної експлозії (хіба що випромінення зірок) - тільки інплозія (самостиснення-колапс водневих хмар і їх трансформація у нові зірки)!
Всесвіт є безкінечним у Просторі і Часі!
+2

Лушчше за собственное развитие переживайте :)
-1

Маргарита Федорова 11:51
та мені нема за що переживати - я живу в тривимірному просторі
+3

Вы ДУМАЕТЕ что в нем живете. Разницу улавливаете?
0

Маргарита Федорова 12:05
можете довести протилежне?
+1

Ясно, що Простір є тривимірним, це навіть коню-понятно.
Час - це рух, інтервал руху.
Де люди знайшли "четвертий вимір" - для мене загадка..
Про інші "виміри" краще не говорити щоб не смішитись..
+2

Для когось - загадка. Бо ніколи в житті з цим не стикався. Мені доводилось якось близько п'ятисот вимірів налічити. Межи - немає. Все залежить від здатності уяви та практичної необхідності.
0

- Кому астролябию? Дешево продается астролябия! Для делегаций и женотделов скидка.
…к обеду астролябия была продана слесарю за три рубля.
- Сама меряет, — сказал молодой человек, передавая астролябию покупателю,— было бы что мерять.(c)
+2

Маргарита Федорова +++++++++++++++
П'ятивимірна модель - це Ваша власна гіпотеза ?
Якщо ні, дайте посилання на якісь джерела.
0

Нет, это ходит уже "в народе", как раз на днях от одного чела слышала о ней. Спросила - почему не 4-е, а он сказал что время тоже считается измерением. Так что по слухам все там будем :)))
+2

Маргарита Федорова 11:53
В народі, кажете ? В народі багато чого ходить. Хотілось би тільки відокремлювати науку від сфери міфів, фантазій і іншої творчості, якими б поширеними вони не були.
+2

Маргарита Федорова 11:53
а, ну тогда конечно, все там будем
+1

Наука... Я немного знаю эту всю кухню изнутри, так что к ней тоже нет особого доверия.
+2

Маргарита Федорова 12:04
Пропонуєте зрівняти в правах сопромат і народні билини ?
0

Ага, песнь и молоток :)))
Они равноправны? Что ближе к истине?
-2

до Істини найближче стоїть правда
Меня например волнуют более прозаические вещи...До чего нас доведут опыты с гравитацией? А ведь начнут эксперементировать,стервецы...(
-2

Варю гравітація валнуєт.. )))
+2

Юра,Вы как всегда парИте внутри собственной черепной коробки(( Вы читали о том ЧТО собственно открыли?
0

Варь. З часів Адама і Єви, всюди і завжди не можливо відкрити у Всесвіті щось нове - все вже давно було, є і буде.

А про те, що все у Всесвіті пов'язане, про це говорили ще древні греки з римлянами..

Не хвилюйтесь за ВАК. ВАК, це лохотрон який по вартості проблизно = проекту ТОКАМАК, але ТОКАМАК був у всіх розвинутих країнах, а ВАК поставили в одній окремо взятій країні.
Коштує він стільки само скільки коштували усі ТОКАМАКи разом узяті (і навіть трохи більше).
Це звичайнісінький лохотрон!

ТОКАМАК обіцяв людям термоядерний синтез як на Сонці. Але якийсь ботан поділив енергію Сонця на його масу і отримав сміховинну цифру яка була в 100 раз меншою від тепловиділення Вашого тіла (це я до прикладу).
Так лопнув ТОКАМАК. Згодом і ВАК лопне..
Каждый может онтологизировать на счет мироустройства - как ему заблагорассудится. И таких "картинок" мира может быть сколько угодно много. Например, - почему только пять измерений, а не десять или сто? Споры о том, которая из них - истинная, - не имеют практического значения.
Практическое значение имеет:
- способность строить такие "картинки", так как они обеспечивают людям реальную возможность самостоятельной ориентации в мире, - свою собственную, а не заимствованную из "авторитетных" источников;
- способность соорганизовывать (соединять, или объединять) ситуативно людей с разными представлениями о мире для решения общих задач.
Интересно, что по этому поводу скажет Московский Патриархат )))
0

Адобріт..
Сьогодні академічна наука (ієрархічна наука, сучасна наука - суч.наука) як ніколи вперто бореться проти правди та Істини.
Задача суч.науки - служити комерції, політиці та мілітарії, а не правді, справедливості і добру. Ось чому вона (суч.наука) так завзято і запопадливо бреше..
+3

Судячи з таких висловів, у Вас немає ані другого, ані третього вимірів. Тільки один вимір - з плюсом, або мінусом ...
Уявіть собі (гипотетично), що існує правда, яка на Вашу правду проекується у крапку. Тобто - перпендикулярна. Знаходячись у своєму вимірі, Ви, очевидно, можете побачити тільки цю крапку, яка не має для Вас ніякого значення. Але скоріш за все - не побачите, саме тому, що - не має значення. Не звертатимете уваги. А чого не бачу - того нема.
+3

Далі.
Якщо Ви допустили таку фантастичну можливість - "перпендикулярну" правду, у Вас раптом з'являється другий вимір. З'являється "поле" існування "правди". (У лапках - тому, що це вже зовсім не та правда, що у лінійному вимірі. Але, все одно - правда.) І тут виникають вже різні комбінації "+" та "-".
0

Правда одна, а все решту - лакавства, оптичний обман, незнання (яке, за словами Декарта, є вина) і різні "мнєнія"..
+2

Скажіть, будь-ласка, що такого брехливого Ви побачили у моїх словах?
Я запропнував Вам уявити фантастичну картину. Це - правда?
Ви уявити собі такого не можете. Це - правда?
А я - зміг. Це - правда?
Тобто, у моїй уяві ІСНУЄ те, чого у Вашій уяві - нема. Це - правда?
Раціонально це можно пояснити тільки тим, що моя правда на Вашу - не проекується. Це - правда?
0

Брехня коли кажуть що правда не є одна. Правда - одна! Немає навіть двох правд, а от брехні може бути дурна (і брехлива) безкінечність..
Вибачаюсь що Вас образив. Просто подумав що Ви захищаєте "відносність одночасності" (і "відносність правди") Ейнштейна..
Вибачте мене.
+3

Ви мене зовсім не образили.
Я так розумію, що розтлумачити різницю між червоним і зеленим тому, хто бачить все чорно-білим - марна справа.
-1

Що Ви хочете?
+1

Я б хотів, щоб ми з Вами не намагались спростити дійсність під опановані нами прості форми мислимості, а навпаки, удосконалювали свій мислительний апарат під складну дійсність.
0

Це Ваше бажання зрозуміле і добре. Але якщо ми не опанували дво- і навіть одно-вимірне мислення, то як братись за все інше?
Якщо наш мозок мислить плоско, у площині, то як ми зрозуміємо три-вимірність, об'єм чи ще щось?
+1

На мій погляд, це питання є наголвнішим. Але ж ми не парші, хто ним задається. І відомо, що декому з людей вдавались певні успіхи щодо відповідей на нього.
Справа ця - дійсно дуже не проста. Але у будь-якому разі перший крок - це сумнів у досконалості того, що ми вже вміємо і знаємо. Особливо, якщо на це натякає хтось поруч. Непогано спробувати з'ясувати - чи не має цей хтось підстави.
0

Пане Сергію.
Суч.наука служить обману-крадіжу-нищенню, а має наука служити правді-справедливості-добру. От і вся проблема науки, а всі решту легко розв'язуються за 2-3 дні..

Тепер про поняття, бо 99% спорів у науці відбувається через неуніфікованість понять.

Подумайте, чого сонячна енергетика (енергія променів Сонця і нагрітих Сонцем повітря і води) вважається "нетрадиційною" а геотермальна (уран-газ-нафта) називається "традиційною"?

Тепло печер здавна застосовувалось людьми, отже теплова енергія Землі, яка має радіаційне походження, має право називатись традиційною.
Але людина навчилась форсувати тепловиділення природного радіаційного матеріалу (урану) і застосовувати продукти такого тепловиділення (газ та нафту) і це вже нетрадиційна енергетика бо вона порівняно молода..

Тепер про Сонце.
Вугілля, торф, дрова - все це сонячні консерви. Вітер, ріки - наслідки дії сонячної енергії. Застосовувалась сонячна енергетика ЗАВЖДИ, то чому сонячну енергетику суч.наука називає "нетрадиційною"?
+1

Щодо науки, то вона сама по собі служить лише науці, тобто - навчанню. Але є багато людей не "від науки", які намагаються використати науки за іншим призначенням. Але ж такі люди будь-що намагаються використати "під себе". Нічого дивного, або оригінального тут не трапляється. Так було завжди. Не виключено, що так буде завжди.
Якщо Ви особисто переконані, що наука повинна служити правді, то застосовуйте її за цим призначенням. Таким чином Ваше переконання реалізується. Ніякої проблеми власне науки тут немає. Тут є тільки проблема особистого самовизначення.

Тепер про поняття. Універсальних вічних понять ніколи не існувало і, мабуть, не існуватиме. Поняття, як засіб мислення і розуміння, використовуються ситуативно. Про поняття сперечатись має сенс лише тоді, коли йдеться про ситуативну домовленість щодо їх значення.
Наприклад, щодо багатомірності простору. Навіщо Вам це поняття? Якщо Ви обходитися без цих заморочок, - нема про що сперечатись. Або про сонячну енергетику... Я нею майже не займаюсь, і мені байдуже - традиційна вона, чи нетрадиційна. Не має ніякого значення - для мене, тут і тепер.
А щодо поняття "енергії", то воно як раз ілюструє мінливість понять. Дві з половиною тисячі років тому цим терміном Аристотель позначив актуальну причину руху форми. А сьогодні цим терміном позначається певна "субстанція", квазіматерія, яку можна видобувати, вимірювати, накопичувати, витрачати, обмінювати на інші "речі" т.і.
Що тут традиційного? Що тут уніфікованого?
0

Про поняття сперечатись має сенс лише тоді, коли йдеться про ситуативну домовленість щодо їх значення.
=============
Навпаки! Домовляються саме щоб не сперечатись )
Пройдемся по поняттях.
Наука (в ідеалі), це пізнання людиною світу.
Навчання (в реалі), це передача інформації від вчителя до учнів.
- Що між ними спільного? Нічого! Бо сьогоді (як і 150 років тому) справжня наука приховується від людей, а навчання служить відлякуванню дітей від науки.

Власне ієрархічна наука вже є проблемою. Хіба може той, що на верху піраміди, бути постійно і всюди наймудрішим? Що одинокий дослідник може протиставити армії АНУ? Свій комп'ютер? Так їх у них мільйони - що мій, старий проти їхніх нових і сучасних?

Енергія це важливо. Від кількості енергії, що використовується людиною, залежить добробут. Власне Всесвіт, це постійна рециркуляція енергії: зірка → світло → водень → колапс → зірка.. Суч.наука це заперечує..
0

Дивіться - самі собі заперечуєте:
- стверджуєте: - "Навпаки! Домовляються саме щоб не сперечатись )"; а далі заперечуєте мій варіант тлумачення терміну "наука": - "Наука (в ідеалі), це пізнання людиною світу.
Навчання (в реалі), це передача інформації від вчителя до учнів."

Хіба це не суперечка? Її можна було б продовжити, наводячи підстави, але мені це зараз не важливо. Мені важливо зауважити про мінливість понять.

Далі, нмд, Ви плутаєте дві різні сутності: науку - як інтелектуальну діяльність, як певну "технологію" інтелектуальної роботи - дослідження та передачі знань, "пізнання світу" - з одного боку; і науку, як соціальні інституції (академії, НДІ, навчальні заклади т.і.), що будуються зазвичай - ієрархічно, - з другого боку. Розум і мудрість - це стосується першого; а начальник-підлеглий - це до другого.
Нічого дивного нема в тому, що іноді номінально науковцями вважаються люди, які наукою, як такою (дослідженнями та розповсюдженням знань) не займаються.
А ще є "вільні" шарлатани та шахраї, які під виглядом науки займаються іншими речами. Особливо багато їх там, де можна "поживитися". І це вже стосується не тільки науки. У будь-якій сфері діяльності біля "корита" швидко збирається натовп "фахівців" щодо поживитися.
Тобто, це - знову не проблема власне науки, а будь-якої соціальної організації. Ієрархія сама по собі стосується не науки, як такої, а саме розподілу "пайок".
Оманоїди (ілюзорики) хавають нову, свіжоспечену оману..
Клас, мені чомусь здається, що найближчі років так 50-70 ніхто не розумітиме, наскільки важливим є це відкриття. Це перевертає не просто купу теорій науки, а й догм релігій.
-3

Колись вважалось, що телефон Белла зробить усіх щасливими.
Пройшло багато років, телефон вже є у кожній кишені чи сумочці, а щастя нема..
+1

Взагалі-то телефон придуманий для полегшення спілкування, і він себе повністю виправдовує.
0

Ага, вже менше зустрічаємось і в гості майже не ходимо - слава телефону! ))
мда хлопцы, далекі ж ви від науки...
-1

Пане Максиме, Ви збираєтесь вчити дітей і не можете навчити дорослих дядів і тітечок? Що ж Ви за вчитель такий? ))
Заспокойтесь!
Насправді поки-що не відбулось абсолютно НІЧОГО.
Чому? Тому, що нема іще бомби.
Адже тут "відкриття" торкається чого?
Великих енергій.
А якщо "відкриття" справді відкриття
і при тому торкається великих енергій,
то в найпершу чергу повинна з’явитися нова бомба.
Тільки наявність-відсутність бомби
може в такому випадку служити критерієм реальності/істини.
А бомби поки-що нема.
Отже поки-що це все тільки слова.
0

Енергія Сонця яка падає на Землю є більшою в 100000 раз за наші потреби. То які-такі можуть бути у нас "енергетичні проблеми"?
Реанімуємо парову машину - от і все! Для чого лізти в корпускулярне болото?
Згадав анекдот. Приходить вчений до директора інституту і каже:
- У мене 2 відкриття які перевернуть світ!
- Добре кажіть, але 2 відразу, щоб все залишилось на своїх місцях.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.