Блоги → Перегляд

Бажаю Вам перемоги, пане Віталій!

Неділя, 12:31, 12.08.12

Рейтинг
19 0
Переглядів
2220

0
0

Що характерно - десь пропадали тиждень, а потім як ні в чому не бувало - про мову тему створили:) Хитрий Ви! Але ми теж чавойта могем)))

Так що тепер чекаємо від Вас хроніки боротьби з Павлом Корчагіним! Символічніше не вигадаєш!:))

В одномандатном избирательном округе 106 (центр – в Северодонецке) в Луганской области зарегистрированы три кандидата в депутаты.

Об этом сообщает Луганское облотделение Комитета избирателей Украины.

На заседании Центральной избирательной комиссии кандидатами в народные депутаты в 106-му одномандатному округу (с центром в городе Северодонецк) были зарегистрированы Игорь Беркут, выдвинут партией «Великая Украина», Павел Корчагин, выдвинут Компартией Украины, и самовыдвиженец В. Скороходов.

Й самі розумієте - побажання мої щирі! Не треба нам Беркута, й Корчагіна теж підмінили!

Наш кандидат - Віталій Скороходов!

Коментарі

Мій кандидат - РУСС і Гріша Ситник !!!
+8

А вони де балотуються? Теж на одному окрузі?
- Блокер   13:16
+7

Так Скороходов працює на Беркута, він -технічний помічник Беркута, а ви не прохавали?
+6

Еще один «технический» самовыдвиженец зарегистрирован в 106-м округе, это член партии «Великая Украина» Виталий Скороходов.
http://sever.lg.ua/2012-08-06-v-izbiratelnykh-okrugakh-luganshchiny-uzhe-zaregistrirovany-28-kandidatov
+7

Здається, у Гекко нема впевненості, що йому як Шеві вибачать порушення ст.9 Закону і зарахують життя в Казахії за Київ. От Віталієм і підстраховують. Дозволять регіонали шефу, тоді він зніметься.
+7

Блокер, за політобізнаність Вам "5" (за старим стилем).

А за здатність улавлювати інтонацію повідомлення - самі розумієте... У цьому до речі головна проблема Ваших дописів - навіть цілком правильне повідомлення можна зробити нечитабельним, використавши неправильну інтонацію. Й Ви це успішно робите.
-7

+7

Що ж:) Ідеологічний кандидат - це теж кандидат. Ви я так розумію - помічником депутата станете у разі перемоги?
+3

Vitaliy Skorokhodov 15:09
Я ж висловив як гіпотезу і не наполягаю. Щодо шансів Гекко, то, коли не помиляюсь, це саме той єдиний округ, де він приречений на виграш.
-6

-6

+6

Розумієте, округів ще цілих 224, тут аби встигнути визначитись, хто на якому окрузі "мій кандидат" - а на допомогу часу взагалі не залишається!

Так що - звиняйте)))
+5

При такому розкладі я б голосував за комуністів. Може хоч вони адекватні на фоні решти двох
+1

Бажаю всім україноненависникам перемогти у боротьбі за крісла в колоніальній адміністрації, а потім разом повиснути на одній смереці..
Павло Корчагін? цікаво. Який в нього автомобіль?, - чесно зароблений на будівництві залізної дороги...
+6

Трофейний:))
+6

Відібрав у буржуазних націоналістів
+1

він рухається тільки на паровозі..
А почему "Большая Украина" идет разными колоннами с коммунистами? Чтобы не замараться от коммунистов и кто на новенького?
+5

Тому що в Гекки ай-ку більший ніж в усього Політбюро КПУ разом взятого. Тим і небезпечний.
+5

Интересуюсь, однако. Минус -за ай-ку или за опасного?
+7

Мабуть за російську. Тут же одні русофоби) або скороходов з клонами зявився
Що ж це Скороходов самовисунувся так далеко від рідного краю ? Позбавив мешканців Рівненщини можливості підтримати такого чудового кандидата. Чого б це так ?
+5

та від нього на роботі заледве позбулись - скоропостіжно відправили на пенсію, задовбав маразмом. Всіх. От і поліз далеко на схід, до Рассєї ближче :)
-6

+3

У кого більшими мають бути "достижения жизненные" - в старого чи молодого?
Пане Дмитре, "предъявите", або вибачайтесь негайно!
-6

+2

Ми всі винні у тому, що Україна до сих пір залишається колонією.
І чим старша людина, тим більше вини вона має перед молоддю.

Молодь правильно робить що нонконформує - авторитетів серед нас нема і не буде - всі винні, всі нікчеми, ніхто не має морально-етичного права вказувати молодим що ті мають робити.
+4

----Ты малолетний придурок. А ну-ка - предъяви свои достижения жизненные. Иначе - ты просто болтун----
таки помиливсь - не всіх задовбав. Пару імбецилів знайшлось на Рівненщині, що сприймають його болтологію, і що радує - вони не менші болтологи як і дохтур, руцкомірянє однако. Їдьте в Чечню чи Іран Коран в мечеті цитувати, дорогенький. А то мізки компосує своїм руцкоміром ще й щось вимагає, досягнення йому продемонструй, інакше "болтун". Посміявся :)))
+4

---имеет ли он право оскорблять человека в летах, который уже вышел на пенсию после трудов ? Вы знаете, что такое доктор-реаниматолог ? На нём лежит ответственность за жизнь человека во время операции. И это малолетнее ещё раззевает рот для того, чтобы плюнуть говном.----
я співчуваю маразматикам, і тим, хто змушений їх терпіти. Те, що хтось був лікарем і в літах не звільняє його від відповідальності за те, що він нав'язує іншим, що говорить, пише й намагається втілити у реальність. ККУ ще ніхто не скасовував, і якби не вважались його слова і писанина маразмом, вже б давно ним зацівалились "компетентні органи",і сидів би той "товариш" незважаючи за заслуги по роботі разом з "побратимами" десь на уранових копальнях Кіровоградщини, якби в Україні було так, як в любимому його СРСРі (стаття антиукраинская деятельность, приміром).
Щодо роботи - це фах, обов'язок, праця, виконання якої оплачується грошима, і повага за професіоналізм в цьому лише повага за належне виконання обов'язків, не більше, все інше до того не відноситься, в т.ч. і вік. Я можу поважати за перше і друге, але коли особа посягає на те, що я вважаю своїм, рідним, коли вона хоче розвалити мій будинок й поставити якусь прибудову до сусідського Сараю - до такої людини в мене поваги нема й не буде, незважаючи на вік, стать чи професіоналізм в чомусь.
+5

Щодо "малолітнього" й "гавном" - не в той степ ти плюнув, малошановний. сам-то чим плюнув, не смердить під носом?
Раніше ми не знали хто ворог, а хто ні.
Сьогодні нарешті ситуація викристалізовується і можна легко знайти всіх тих, кого слід страчувати негайно - "кров ворогів своїх слід лити без жалю"(Блокер).
Чому наші багатії не хочуть жити в США?
Адже вони легко можуть туди переїхати жити, а чомусь не хочуть..
Чому? )))
Павка Корчагін проти всього Беркута. Символічно :)
хлопці, про що ви сперечаєтеся, а дехто ще і мріє?!
ось знайомтеся, хто ще не знайомий
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=8801
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.