Блоги → Перегляд

Про громадянство в Україні і "братерскі" стосунки з Росією. Факти та перспективи до виборів.

Субота, 13:22, 18/08

Рейтинг
4 0
Переглядів
1609

0
0
У цій статті згадуються

«Во-первых, там не хотят понять, что новое Единое экономическое пространство нам не нужно, так как равноправная интеграция невозможна. Что касается совместных проектов, то мы предлагали совместно предприятие по самолетам – оказалось, что Россия не собирается делать заказы, предлагали купить крейсер «Украина» и достроить на наших верфях – но они отказались, предлагали решения по газопроводу – но им интереснее дерибанить деньги своих же налогоплательщиков, которые выделяются на «Южный поток», – цитирует издание неназванного собеседника.
«Основная проблема в том, что Россия хочет быть великой державой, но не хочет этот статус оплачивать. История с крейсером «Украина» показательна: мы говорили – купите хоть за гривну и достройте. На это России нужно 200-300 млн. долларов, деньги немаленькие, но зато в имидже Россия выиграла бы значительно, и наши отношения сдвинулись бы. Или пересмотр цены на газ: да если бы даже пересмотреть ее и переписать на немецких условиях, цена все равно была бы высокой, «Газпром» проиграл бы немного, но зато мы бы перестали быть посмешищем для всех, имея (без скидки) самую высокую цену в Европе. Но тут интересы Путина, а из Путина такой же имперец как из Абрамовича. Да многие российские политики сами жалуются, что у них во власти нет людей, у которых здоровые имперские амбиции. Вот в этом-то вся проблем», – продолжил чиновник.
«У нас, скорее, с китайцами сложится – те готовы инвестировать, только требуют госгарантий. А от россиян никаких предложений нет», – резюмировал представитель Кабмина Украины.

"Показово, що за роки насильницької українізації, коли в країні, де живе більше 20 мільйонів росіян, примусово всюди насаджувалася українська мова й перекручувалася російська історія, прищеплювалася брехня про геноцид українців і про героїзм бандерівців, не було з боку російськомовних й сотої частки таких страстей, як сьогодні", - сказав диктор.

 Ми знаємо "братерські" брехні рахунки-розрахунки по газу (транзит в Европу, ціни на газ в Европі та для України), а тому перевіримо заяву про 20 млн росіян, бо якщо цифра завищена, то це не тільки брехня, а граничить з втручанням в справи незалежної держави. 
Останні данні перепису російської Вікипедії:
 Население: • Оценка (2012) ▼ 45 617 542[7] чел.
- украинцы — 77,8 % (составляют большинство во всех регионах, кроме АР Крым)
- русские — 17,3 %

45 617 542/100*17.3=7 891 834.7
Тож виходить БРЕХНЯ російських ЗМІ дали на порядок завищенні значення.
В скільки разів накрутили українофоби?
  20/ 7.89=2.534

Тож виходить БРЕХНЯ російських ЗМІ подана з завищенням значення понад 2.5 рази

От і виходить, Російські ЗМІ свідомо і професійно травлять своїх громадян та "Руський мир" проти України та українського народу, а через сателітні організації в Україні провокують проти цілісності держави і незалежності нації.
Виникає питання: Ци усвідомлюе російска спільнота, що російські громадяни і російськомовні громадяни України це різні особи, різні групи. Брехнею права не здобудеш. Тільки нехтування правами навіть свого народу сформували таке ставлення до проблем в Україні. Російскомовне населення використовують як агента впливу та привід для виправдання своїх неадекватних рішень. А чи не тому по карті так половинять Україну під приводом мови, щоб потім під приводом миротворців прийняти руських сепаратистів з віджудженими територіями у лоно імперії?! Тут треба напомнити  планове винищення українців голодомором та планове "донорське" заміщення росіянами та російськомовними мігрантами.

golodomor_tabl.jpg

 golodomor_map.jpg

Таке продовження наслідування проекту "Голодомор" чи русифікація по більшовицькі підтримують ті ж сили більшовицького ремейку.

Помінявся лише привід, але саме українофоби і сталіністи виконують цей проект. Не виключено, куратори знову з Москви і тому знайшли би підтердження в СБУ. От тільки знову в СБУ (НКВД) не достає українських професійних патріотів, а влада постімперська і українофобська. Тому аналітики дають прогнози наче по писаному з проектів ФСБ: тиха окупація по осетинському взірцю під прикриттям миротворців. Україна віддала ядерну зброю під гарантії захисту Росії. Ото вже брат-захистник. Вже навіть демаркація зон позначена. І це задовго до голосування місцевого самоуправління. Не карта по фактам, а заплановані дії по карті. Ну точно за проектом сепаратистів. Так і фігуранти тіх самі. Самих розумних та совісних самі зліквідували (Кушнарьов, Кирпа,...), чи знову на Тимошенко повісять. Отс і карта сепаратистів. Врахуйте, що сценарії громадянської війни та поділу України на провінції вже навіть флудери поширюють.

Ruslangsup2001.PNG
Карта користування російською мовою не дає чіткої локалізації, бо використовується по усій Україні без обмежень, а за визначенням Хартії є мовою мігрантів - "нелокальна мова" , -  рускоязычие визнано  "нетерриториальным языком" (язык мигрантов)  "традиционное использование на территории государства,  и не могут связываться с каким-либо его определенным районом." 

"На виборах ПР відтак може зібрати не тільки просту, а й конституційну більшість – за рахунок «правильного» закону і масових фальсифікацій.

 Такий сценарій має свою ціну – початок «русифікації» в усіх сенсах: від розширення офіційних сфер вжитку російської мови до перетікання під контроль росіян основних галузей промисловості." - 2 січня, 2012 Вплив Росії на Україну посилиться у 2012-му
. От і наслідки. Луценко і Тимошенко посадили, от і немає кому посадити сепаратистів. Тепер зрозуміло, що Майдан зрадив і продав Ющенко. Видно пана по "халявах". Навіть чутка про подароване Межигір`я не викликає сумніву, і що Тимошенко  - загроза олігархату з її програмним госкапіталізмом соціального взірця ізольована від народу як запал від гранати. Інтернаціоналізоване за часів СРСР ще не усвідомлює загрозу сепаратизму на основі фальшування мовного питання. Це не тільки неконституційні діяння, але навіть не мають підгрунтя в Хартії.

За текстом Хартії:
"Статья 1. Определения (понятия традиционного, исторически сложившегося, регионольного, этнического языка национального меньшенства)

Для целей настоящей Хартии:

а) "региональные языки или языки меньшинств" означают языки, которые:
I) традиционно используются на данной территории государства жителями этого государства, представляющими собой группу, численно меньшую, чем остальное население государства;
II) отличаются от официального языка (языков) этого государства; "

Не подпадают под определение по ниже следующим критериям!

"Они не включают в себя ни диалекты государственного языка (языков) этого Государства, ни языки мигрантов;

b) "территория, на которой используется региональный язык или язык меньшинства" означает географический район, в котором упомянутый язык является средством общения части населения, что является основанием для принятия различных мер по защите и развитию, предусмотренных настоящей Хартией;

с) "нетерриториальные языки" (язык мигрантов) означают языки, используемые жителями государства, которые отличаются от языка или языков остального населения государства, но которые несмотря на традиционное использование на территории государства, и
не могут связываться с каким-либо его определенным районом." 

Вывод на основе критериев Хартии:  Предусмотренных настоящей Хартией  нормы для русского языка нет. Их нет именно по причине всех критериев  "нетерриториального языка" - языка мигрантов.

Law_draft_9073_-_Regional_languages_in_Ukraine_(UK).svg

Для вирішення такої проблемної ситуації в Україні існує два шляхи. Російськомовне населення , котре не сприймає так звану "українізацію" в національній державі Україна, що є державною мовою та мовою міжетнічного спілкування,  мають переїхати до держави донора мігрантів у вигляді репатріації (дивітся таблицю заселення українських земель по проекту голодомору 1932-33 років). Російськомовне населення яке не проявляє шовінізму і усвідомлено  виконує обов`язки громадянина України мають всі права громадянина. Саме тому українська мова для них є державною мовою і мовою міжєтнічного спілкування. Російську мову кожен громадянин має  право вивчати додатково, в культурних і освітніх центрах та національніх школах територіальної громади. Практива показує поширення російської по всій території України, без виключень, тому немає права регіональної, а тим паче - державної, бо є похідною від старокиївської і суржиком староболгарської. А тим паче, що дехто рахує українську - діалектом. Тож за історією, діалектом більше підстав визнати російську. Це я позначив механізми паплюження української місцевими укроаїнофобами.

"Всі й так знали, чому Гоголь книги писав російською, а застільні пісні співав українською", - сказав ведучий.

Мабуть автору невідомо, що русифікація в імперії позбавляла мати освіту національною мовою та успіх літератора. Тож так добровільно-примусово діяли і більшовики. Тільки за часів Щербицького почалося часткове відродження культури та освіти.
Мати українофобів та сепаратистів у владі в Україні є небезпечним, тому потрібні легітимні вибори, а не рейдерська влада. Я за мирний шлях очищення та люстрацію українофобів, але за необхідності визнаю національно визвольну революцію, щоб позбутися окупаційної антиукраїнської влади. Саме так формулюють більшість професійних аналітиків.

Є багато матеріалів про майбутню громадянську війну через сепаратизм і антиукраїнську політику влади. Пошук видає понад деятка тисяч джерел.

Народ Україні не повинен таке допустити  
http://www.youtube.com/watch?v=GXISTcz-sO0&feature=player_embedded

Саме окупанти воюють з українським націоналізмом в національній державі Україна. Шовіністи сусідньої держави провокують через частку від 17% "руського міра" конфлікт в національній державі Україна.

ТОЖ ПОЗБУДЕМОСЯ НА ВИБОРАХ УКРАЇНОФОБІВ ТА АНТИНАРОДНИКІВ І АНТИДЕРЖАВНИКІВ МИРНИМ ШЛЯХОМ, САМЕ ТИХ, ЩО ГОТУЮТЬ НАМ ГРОМАДЯНСЬКУ ВІЙНУ, ЯК ПРИВІД АНЕКСІЇ ТЕРИТОРІЙ ПО ОСЕТИНСЬКОМУ ЧИ ПАЛЕСТИНСЬКОМУ СЦЕНАРІЮ!

Коментарі

Георг Крук виявився гідним Мілошевіча і Сталіна за методами вирішення етнічних питань.
Та як у разі втілення планів " переселення до держави донора "мігрантів"- російськомовних громадян України у вигляді репатріації" бути з порушенням прав людини: "ніхто не може бути насильницько переселений або позбавлений житла і майна"?
(http://www.un.org/ru/documents/decl_conv/declarations/declhr.shtml)
Що робити з громадським збройним опором "мігрантів" в такому разі?
Та з особистою охотою на нацистського злочинця Георга Крука?
0

То ви інших методів не знаєте і лише за заявленим. Росія частково то вже зреалізувала. Можна для українских репатріантів робити обмін чи взаэмозалык за побажанням сторін. Я про нездатних добровільно вивчити державну мову, як обов`язок громадянина. То як альтернатива, добровільний еереїзд в комфортне прабатьківське чи батьківське середовище. Роби добро, то значить, хто готовий до того...Шовінізм росіян в Украіні є пережитком верикоросів імперії і СРСР плавною зміною в олігархат. Мій приятель журналіст з Лисичанська каже: ОТРИЦАЯ -УТВЕРЖДАЙ!
Де є помилка в розрахунках, чи може трактую хартію не так, чи може не було голодомору, як я з свідками та жертвами спілкувався, коли з багатодітної сім`ї одна дитина вижила. Батько партизанив, комуністом був, але настоящим, людяним, а не з розстрільної команди чи з заслонів НКВД. Бам ще в 30-х будував як военний інженер. А ваші де були. Типовий флуд агресії без змістовного спілкування. За правами людини, агресія мігрантів проти корінних народів України не прикриєш ні правами людини, а ні Хартією. Читайте самі уважніше першоджерела. Може ви консультантом є для Кивалова-Колісніченко?
Для Олега Блогова
Статья 29
1. Каждый человек имеет о б я з а н о с т и перед обществом, в котором только и возможно свободное и полное развитие его личности.
2. При осуществлении своих прав и свобод каждый человек должен подвергаться только таким о г р а н и ч е н и я м, какие установлены законом исключительно с целью обеспечения должного признания и уважения п р а в и с в о б о д других и удовлетворения с п р а в е д л и в ы х требований морали, общественного порядка и общего благосостояния в д е м о к р а т и ч е с к о м обществе.
3. Осуществление этих прав и свобод ни в коем случае не должно противоречить целям и принципам Организации Объединенных Наций.
Статья 30
Ничто в настоящей Декларации не может быть истолковано, как предоставление какому-либо государству, группе лиц или отдельным лицам права заниматься какой-либо деятельностью или совершать действия, направленные к уничтожению прав и свобод, изложенных в настоящей Декларации.
-1

Вірно, "російськомовне населення яке не проявляє шовінізму і усвідомлено виконує обов`язки громадянина України" - і це вже підтверждується тим, що вони мають атестати про середню освіту і дипломи, в яких атестовані на іспитах з державної мови, української. Тому вони " мають всі права громадянина" - які не можуть бути порушені репарацією чи люстрацією.
Інша річ, хіба в Хартії йдеться не лише про вивчання рідних мов меншин(див. Хартію), а й про квоти обсягу мовлення , телебачення, видань, проведення заходів, прав подання документів і запитів мовами меншин, проведення ними заходів і т. і.
Хіба ці справедливі вимоги є "агресією іншомовних"?

Стосовно глолвного висновку статті, ніби-то Хартія не може застосовуватися до російської, пропоную ознайомитись з висновками
Комісії експертів Ради Європи,яка у 2010 р. проводила перевірку застосування Хартії в Україні.

Їі висновки: http://www.coe.int/t/dg4/education/minlang/Report/EvaluationReports/UkraineECRML1_ukr.pdf

п.14"29,6% вважають рідною мовою російську";

п.16 "російська мова, яка не є державною, використовується значною частиною населення, …українські органи влади мають враховувати цей фактор… кожен захід, що зачіпає російську мову, має наслідки також для інших меншин";

п.47 "14,8% українців вважають російську мову рідною…представники інших меншин використовують російську як засіб спілкування".

п.71 "розвиток державної мови не повинен використовуватися на шкоду регіональним і мовам меньшин";

п.79 "беручі до уваги число носіїв російської мови в Україні,.. російській мові повинно бути надано особливе місце".
Знання і обов`язкова освіта на державній мові є не тільки право, але і обов`язок громадянина. Інші мови, то право, але не обов`язок.
0

так , і російськомовні виконують в більшості цей обов’язок. Бо здають обов’язкове тестування з української на рівних з україномовними. То як можуть бути нерівними їх мовні права?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі