П'ятниця, 07:20, 24.08.12

Рейтинг
4 0
Переглядів
2552

0
0

Це моя відповідь у темі "Товариство, хто на форумі не в "Свободі" та чому?"

Богун_Іван: Товариство! Пропоную поспілкуватися тим, хто зараз не є членами ВО "Свобода" та висловити свої думки чому.

Сорі за прямоту, але я не у "Свободі" тому, що не прихильник радикалізму і популізму. Я прихильник поміркованості, розсудливості і практичної діяльності. Тобто популістські заяви і пафосні майданні крики мені ні до чого. Як і заклики до боротьби. Не треба боротися - треба жити і спокійно робити своє діло.

Богун_Іван: Мені подобається як особистість Тянибок - особисто не знайомий...

Власне, це розповсюджений тип мислення - багато людей приводить у партію захоплення харизматичною особистістю лідера, а не ідеологія чи позитивна оцінка діяльності партії.

Богун_Іван: вважаю, що до української нації належать також і російськомовні громадяни України, які вважають себе українцями

Тут суперечливе питання, оскільки тут пересікаються поняття народу і нації. Нація - це кровно-духовна спільнота; якщо нема духовної спорідненості (а мова є одним із її виявів), а є проживання на одній території, то це скоріше народ, а не нація.

Богун_Іван: до української нації належать і ті хто вважає себе українцем, але етнічно може їм не бути

Це теж суперечливо: нація є не лише духовною, а і кровною спільнотою.

Богун_Іван: тим більше що етнічні українці - це зараз не дуже чітка насправді категорія

На мою думку, етнічні українці - це дуже чітка категорія.

Богун_Іван: вважаю частиною української нації тих, хто живе в Росії - на Кубані наприклад та таке інше. Так вони вважають себе росіянами, але вони просто не пам'ятають хто вони і звідки - ну пропаганда робить своє діло як ніяк

стопудово!

Богун_Іван: не є українцями ті, хто незалежно від етнічного походження є агресивним українофобом - ненавидить все українське

На жаль, по факту, вони українцями є.

Богун_Іван: Не вважаю, що ті хто спілкуються у побуту російською - це люди відірвані від української культури та таке інше.

Це якщо сприймати мову суто як засіб спілкування. Ну а чому ж зациклюватись на російській? Я знаю українців, які спілкуються вдома англійською, німецькою, турецькою. Вони не перестають від того бути українцями, але у них додається щось інше. Справа в тому, що якщо сприймати мову не лише як засіб спілкування, а й як носія культури і образу мислення, то більш українськими є ті, хто спілкується українською: за вжиттям чисто українських фразеологізмів, чисто українських мемів, вони є більш зануреними у нашу культуру.

Богун_Іван: основною причиною сьогоднішнього стану України, Свобода бачить той факт, що державна влада належить не етнічним українцям

Це не факт. Просто ніж визнати вади української нації та взятись виправляти гниль всередині себе, значно легше заперечувати існування цієї гнилі, не бачити її в упор, а винуватити в усіх своїх бідах когось іншого, окрім себе. Такий самообман морально заспокоює.

Богун_Іван: На мою думку зараз навіть якщо вся влада опиниться в руках "чистокровних" українців, нічого докорінно не зміниться

Так і є. Бо справжня проблема не в цьому.

Богун_Іван: Систему потрібно абсолютно поламати, причому революційно - тобто одномоментно, та побудувати на її місці нову, за новими правилами.

Ну аякже, треба захопити пошту-телефон-телеграф,

"Весь мир насилья мы разрушим

До основанья, а затем

Мы наш, мы новый мир построим, —

Кто был ничем, тот станет всем.

Рабы восстанут, а затем

Мир будет изменён в основе:

Теперь ничто — мы станем всем!"

Ці рядки з Інтернаціоналу дуже співзвучні тому, що пропагує переважна більшість прихильників нацистських політичних течій в Україні. Не замислювалися, чому? Тому що ультраправі та ультраліві насправді знаходяться дуже близько і відрізняються лише деталями. Тому поміркований центризм, рівновіддалений як від одної форми революційного маразму, так і від другої, є найконструктивнішим. Праворадикальність, як і ліворадикальність, є реально деструктивними, що б вони офіційно не декларували. Тому я не прихильник ні Компартії та ПСПУ, ні Свободи та Патріота України.

Богун_Іван: Виступаю за потенційне розширення кордонів - як культурно, так і географічно. І це можливо завдяки українцям в Придністров'ї, в Росії.

Стопудово! я теж за розширення як культурних кордонів і впливу України, так і її географічних кордонів - але хто ж нам дасть?

Богун_Іван: Але та форма націоналізму, що сповідує свобода - не орієнтована на розширення. Навпаки, вона орієнтована на звуження

Звісно, вона орієнтована на звуження та сегрегацію. Це нацизм, якщо що. Більш того, Свободівська форма "націоналізму" також не передбачає таку штуку як імперіалізм. Одного разу я сидів на політичній дискусії поруч із Андрієм Іллєнком і чув кожне слово, яке він казав - він цілу промову виголосив про те, що націоналізм та імперіалізм несумісні (я навіть зняв ту промову на відео, кому цікаво - можу викласти).

Але насправді імперіалізм є найвищою формою вияву націоналізму (власне, Росія стала найбільшою країною на світі, а США - найвпливовішою саме тому, що вони дотримувалися такої думки) - тільки у своїй імперії нація може як вповні розквітнути. Всі ті "форми націоналізму", які не орієнтовані на експансію та побудову імперії як кінцеву мету, насправді націоналізмом не є, а є чимось іншим.

Богун_Іван: як тільки народ, нація зупиняють експансію (культурну, географічну, політичну) - нація становиться на шлях програшу, тобто зникнення в перспективі. а про яку експансію може йти мова, коли кажуть "так.. ти не наш, ти теж не наш.. ти - схожий, але теж не те... Забирайтеся всі, ми тут самі будемо жити.."

Звісно! Самоогороження, ізоляція купки "національно/расово чистих" - це те, до чого і веде нацизм.

Богун_Іван: І це при тому, що як я вже говорив, дуже багато справжніх українців чи тих, хто може в перспективі стати справжнім українцем живе поза кордонами. Та навіть білоруси - їх теж треба брати собі.

на 100% згоден, хоча "брати собі білорусів" - це невдале формулювання і трохи наївна постановка. Знову ж, хто нам дасть і чи дадуть самі білоруси?

Богун_Іван: Назва "Свобода" на мою думку не відображає реальних намірів партії.

Хм! ці слова з"явилися на форумі ВО "Свобода" і їх не зачіпали модератори - це прогрес! Звісно, я згоден із цими словами!

Богун_Іван: мета "Свободи" - це одна з форм мурашника. Ну будемо відверті, це більш схоже на націонал-соціалізм

В точку! Соціал-націоналізм (що проголошує ВО "Свобода") та націонал-соціалізм - це одне і те ж, від перестановки доданків сума не змінюється.

Богун_Іван: українці ще з Київської русі, потім козаки та всі інші стояли на іншому принципі - "воля та родина понад усе". Це і є "українство"

Згоден, що такою має бути орієнтація української нації; хоча не знаю, чи дійсно цей лозунг пропагували за часів Київської Русі та Козаччини - я тоді не жив.

Богун_Іван: для українця в масі, зараз досі діє "воля та родина понад усе", причому родина - це його садок вишневий, його близькі, друзі, сусіди, територія де він живе та працює. Все. І без цього - це вже не українці

В принципі, можна погодитись.

Богун_Іван: На думку Свободівців, націоналізм виключає особисте прагнення до максимальної свободи.

Так і є. Оскільки націоналізм (як і інтернаціоналізм з іншого боку) пропагують одне й те ж саме - колективізм. А пропагування свободи особистості - це індивідуалізм. Всі ідеології, які спрямовані на протистояння, пропагують колективізм (націоналістичні, комуністичні, соціалістичні), скупчення та концентрацію сил (фашистські), адже так можна зібрати військо, з допомогою якого і буде здійснюватися протистояння, війна, революція. А коли пропагуєш свободу особистості, товійсько так не збереш - де ви бачили солдатів, які були б не біороботами, а особистостями? Особистості не будуть ходити строєм в ногу і не будуть всі як один зігувати вождю та славити його - вони будуть займатися кожен тим, що хоче, а не тим, що хоче керівник держави/політичної течії.

Я за свободу особистості, я за орієнтацію на національну експансію та поширення культурних і географічних кордонів України, я проти розділення і протистояння, тому я не підтримую ВО "Свобода" і не є членом цієї партії.

Коментарі

Багато слів...
+2

точно. все це можна сказати трьома реченнями.
+2

На безриб'ї і рак риба,
але мені треба саме риби..
(це було моє відношення до ВО-"С" :)
+1

нація є не лише духовною, а і кровною спільнотою(с)
=============
Колись європейські євреї мало не виродились через числені інцести..
Добре, що у них був Отто Вейнінгер (критик сіонізму, іудаїзму та єврейства) знищивши якого євреї почали таки реформувати себе..
+1

Богун_Іван: не є українцями ті, хто незалежно від етнічного походження є агресивним українофобом - ненавидить все українське
- На жаль, по факту, вони українцями є.(с)
=============
Як правило, вони є саме яничарами бо в усіх у них була мати-українка. Ненавидіти/любити (бути небайдужими до чогось) можна лише рідне, споріднене. Але тим хто недоотримав духовні цінності (нарашці) ненавидіти значно легше ніж любити. Так діє синдром яничара.

В Туреччині вже відмовились від експлуатації цієї інституції ще у 1826 році бо біди від яничарства було значно більше від користі. Москва вже ніколи не відмовиться від експлуатації синдрому яничарства бо злотворність для Москви це її всьо.

До речі, матір українофоба №1 (Затуліна чи Заткнуліна) з Полтавщини..
"Товариство, хто на форумі не в "Свободі" та чому?"(с)
=============
Я там в пожиттєвому бані )))
Це так КАЙЗЕР постарався, їх модератор і російський агент "ЛУКОЙЛУ" - М.Капещук (чи Кепещук?), словом - шахматіст-невдаха якийсь..
+1

Богун_Іван: На думку Свободівців, націоналізм виключає особисте прагнення до максимальної свободи.(с)
=============
От де справжній дибілізм! (
Та саме набуття максимально-можливої свободи дає можливість чоловіку робити високоетичні справи до яких входить і любов до всіх націй та захист нації(-й) від будь-якої небезпеки. Це і є НАЦІОНАЛІЗМ.
0

та там переважна більшість якісь невдахи, тямущих і хороших персонажів мало
Не треба боротися - треба жити і спокійно робити своє діло(с)
=============
ага, як робот або раб азарова..
Це в мирний час таке можливо, а не тоді коли твоя земля і нація у небезпетці:
"Як общеє добро в упадку,
Забуть отця, забудь і матку.
Спіши повинность виполнять!"
много трезвх мслей.
Автору + за самостоятельное мышление, а не уподобание разным мантрам.
Хотелось бы ещё добавить автору мысль, шо существующий национализм Свободы и пр, это устаревшая идеология 19 века. С тех пор человек имеет доступ к информациии и голову шоб думать))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі