Блоги → Перегляд

поздравляю всех со вступлением в силу Закона о порядке проведения земельных торгов через аукционы!!!

Середа, 13:27, 29.08.12

Рейтинг
1 5
Переглядів
2683

0
0
принятый Закон разблокирует проведение земельных аукционов и позволит свободно проводить торги.

19 серпня 2012 року набрав чинності Закон України від 05.07.2012 р. № 5077-VI «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону». http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5077-17

Закон встановлює, що земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу оренди земельної ділянки з учасником земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку або високу плату за користування ним, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.

Закон також передбачає, що продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них має здійснюватися виключно на земельних торгах, крім випадків, передбачених Земельним кодексом.

Згідно Закону, договір купівлі-продажу земельної ділянки посвідчується нотаріально, а право на земельну ділянку, придбане за результатами проведення аукціону, підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному Законом.

Коментарі

Рідну землю не продають!
З чим поздоровляєш ?
Це палестинська модель приватизації держави. Народ втрачає свою тотожність з історичною територію. Цей механізм застосовували в Америці... то всі знають про нищення аборигенів колонізаторами. При владі у нас теж колонізатори. Залишилося "про людей потурбуватися". Так що безземельна нація ніц не вартує.
На жаль, ми вміємо тільки поговорити (пописати на сайті)! Бідні, нещасні... І це буде до тих пір, поки ми не ... побачимо що перед нами бридка погань, вдягнена в гарні костюми та на дорогих авто. Не всі з них, звичайно, такі...але це погоди не робить. Мудра казка про голого короля, ох мудра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.