Блоги → Перегляд

Опитування на предмет ставлення до Незалежності - антидержавні провокації

Субота, 13:40, 01/09

Рейтинг
16 0
Переглядів
2140

0
0
У цій статті згадуються

Такі опитування - суто малоросійське явище. Я, приміром, ніколи не чув, щоби хтось проводив дослідження на предмет ставлення громадян до Незалежності у Франції, Німеччині, США чи будь-якій іншій державі світу. Сама постановка питання принижує національну гідність, робить Україну неповноцінною, провокує сумніви в найголовнішому здобутку українців як нації - державній самостійності.

Це все одно як запитувати в когось, чи до вподоби їм рідна мати або тато і чи не бажали б вони поміняти своїх батьків. Так само у вищому ступені аморальні й недоречні опитування щодо схвалення чи ні існування незалежної України. Якщо трапляються дегенерати, яким не до вподоби сам факт наявності на міжнародній мапі української держави, то це їхня особиста проблема і клініка, яка вимагає відповідного ставлення.

Петро Симоненко, який відкрито виступає за референдум щодо зміни національних символів України, явно претендує на статус державного злочинця. То навіщо ж уподібнюватися цьому виродку? Українське життя переповнене масою актуальних проблем, які потребують серйозних соціологічних замірів. Одначе штучно виносити на порядок денний більш ніж провокаційні й некоректні запитання з явним антиукраїнським душком - негідна справа для поважних соціологів.

Подібному прояву хохляцтва не має бути місця в житті сучасної України. Давно час позбутися такої малоросійської звички. 

Коментарі

+10

Вам объяснять бесполезно!
Треба проводити опитування щодо перспектив розпаду Російської Федерації.
Скільки держав буде з Росії, що візьме Китай, а що Японія з США, які економічні перспективи у Московської області чи в Іваново.
-11

+3

Все просто. Сланцевий газ збанкрутує Росію і вона розвалиться як СРСР.
-2

Cланцевий газ це "фуфло". Добувати його збитково.
Однозначно повокаційне питання, безглузде в самій основі.
Як ніби ми тільки збираємось ту незалежність здобувати.
-9

Чом українців гвалтують та дурять і керують неукраїнці? Аморалка моральність долає, лихварі та блатні трудяг оббирають... Пасив доба не може протистояти ханжовіїй політиці злодіїв у владі. То може годі нидіти та стогнати...
+4

Менше бухайте, більше тренуйтесь вашу мать. (с)
На жаль так звана незалежність України виявилась залежністю більшості українців від кучки олігархів, підаищенням пенсійного віку,збільшенням робочого часу що привело до передчасного вимирання і зменшенням кількості населеня.
Що св*яткуати?
Перемогу капиталізму над соціалізмом?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі