Блоги → Перегляд

Нова кузня кадрів для управління медіа (нова школа!)

Понеділок, 20:14, 10.09.12

Рейтинг
0 0
Переглядів
2172

0
0

 

            В Україні завершується вступна кампанія до міжнародної Школи ділової та політичної журналістики. Як повідомляють організатори, в школу регулярно поступають нові заявки на навчання і вже 21 вересня (планований день старту) школа розпочне навчання 50 майбутніх журналістів і управлінців медіа. Вступити до школи можливо через сайт Школи.

 

Як повідомлялось раніше, слухачем школи може стати кожен бажаючий з одною лиш умовою: необхідно бути студентом чи вже отримати базову вищу освіту. Вікових обмежень немає.

 

Організатори підготували програму з 25 авторських лекцій і майстер-класів. Серед викладачів провідні українські і російські спеціалісти. А саме: Андрій Гоголев (генеральний директор “Коммерсант-Украина”), журналіст Микола Вересень, шеф-редактор “РБК-Україна” Антон Подлуцький, ведучий Євген Киселев, керівник телеканалу TVi Микола Княжицький, керівник проекту “Факти” на телеканалі ICTV Віктор Сорока та інші. З викладацьким складом можна ознайомитись на сайті школи - http://journalism.org.ua/

 

Освітня програма зосереджена на двух напрямках: політична та економічна журналістика. Слухачів навчать писати різні журналістські тексти, навчать редагувати, а також організовувати та управляти медіа проектами.

 

Програма підготовлена викладачами школи спільно зі школою PolitPR. Для організаторів це вже 8 освітня програма.

 

Початок навчання: 21 вересня 2012 р.

Реєстрація: на сайті школи http://journalism.org.ua/

Вартість: 500 гривень/місяць (всього 3 місяці)

Стажування: входить у вартість

Організатори: школа PolitPR

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі