Блоги → Перегляд

КОН - «Жива Вода» (Концепція Основ Народовладдя)

Вівторок, 21:07, 11.09.12

Рейтинг
5 1
Переглядів
2932

0
0

 КОН - «Жива Вода» (Концепція Основ Народовладдя).

ПРЯМЕ НАРОДОВЛАДДЯ. КОРОТКА КОНЦЕПЦІЯ («Основний Стовбур») (травень 2012)

(на русском языке здесь:

http://narod.ru/disk/50629786001.c32f88d0797a101e44e661a666b9eb3e/1.%20РЕАЛЬНОЕ%20НАРОДОВЛАСТИЕ.%20Краткая%20Концепция%20(Основн%20Ствол)%20май%202012.doc.html   (скачать)

Или прочесть здесь:  http://via-midgard.info/index.php?newsid=23870

==============

 

ПЕРЕДМОВА 

У світі все тримається на ідеї про силу влади. Гроші, армія, ресурси ... і всі інші атрибути - це лише інструменти реалізації влади. Пам'ятаєте, у Архімеда: «Дайте мені точку опори - і я переверну Планету»? Що стосується нашої теми це буде звучати так: «Дайте мені Владу - і я зміню світ». А ще є «Закон Паретто», суть якого полягає в тому, що невелика частина правильно доданих (тобто в потрібній точці) зусиль дає вирішення всіх основних проблем. У той час як розпорошення зусиль на другорядні питання - вирішує лише мінімум можливого. Іншими словами, головне на сьогодні - це переорієнтація зусиль Народу з вирішення окремих, на перший погляд, важливих проблем (екологія, зарплата, ціни, корупція, злочинність і т.д.), - на рішення ОДНОГО, але найважливішого ПИТАННЯ: - повернути втрачену владу. Відволікання ж людей на вирішення окремих проблем - це спроба політиків залишити владу за собою. ВЛАДА - ось найважливіше питання, яке необхідно вирішити всім, хто реально за Народ. Бо, Влада - та точка опори, що є основою для вирішення всіх інших проблем. «У кого Влада - того і Мир». Стане Влада істинно Народною - будуть вирішені всі інші питання. Залишиться у політиків і чиновників - залишаться і всі проблеми. Дилема, як бачимо, проста. Або Народ бере Владу в свої руки і будує Новий, Загально-справедливий Світ, або політики з олігархами будують свій «Новий Світовий Порядок». А якщо точніше - Нео-рабовласницький лад, де у верхівки буде все (влада, гроші, земля, надра і т.д.), а в народу - все інше: повне безправ'я, отруєна їжа, чіпи і тотальний електронний контроль над кожним, і т.д.

 

ЧАС ПОТРЕБУЄ ЗМІН. АБО НАРОДОВЛАДДЯ ЗАМІСТЬ ДЕМО(НО)КРАТІЇ 

Вся історія людства - це нескінченна боротьба простого народу з гнобителями - можновладцями. Змінювалися вивіски систем, їх ідеологи і лідери. Але суть управління будь-якої системи, як і раніше зводилася до одного - обману і насильства суспільства з боку тих чи інших правителів. Як правило - найбільш беручких, хитрих і безпринципних лідерів, що ставлять понад усе власні інтереси та тих груп, за допомогою яких дана влада виборювалася і утримувалася. І хоча з часом методи завоювання і утримання влади змінювалися, суть залишалася незмінною: раби (прості люди) служили джерелом багатства і задоволення примх багатіїв. 

Згодом рабство мімікрувало - прийнявши більш благопристойні і менш затратні форми.

Так, при прямому рабовласницькому устрою життя людини нічого не коштувало, а для підпорядкування рабів була потрібна величезна армія солдатів і наглядачів. При феодальному устрою рабам вже дали деякі свободи і невеликі наділи землі, забираючи при цьому частину вирощеної продукції. При капіталізмі ж роль наглядачів стали грати гроші. Люди, введені в оману цінностями Мамони і в гонитві за матеріальними благами, стали самі віддаватися в рабство системи: хто робітником, хто службовцем, хто поліцейським і т.д. Справжні цінності забулися, чесність і благородство відійшли на другий план. 

Для закріплення отриманого результату жерцями-демонами була запропонована демократія. В реальності - демоно-кратія. Хитра система управління натовпом - під виглядом справедливих виборів «народних» лідерів і партій. При цьому у простих людей з'явилося лише право вибору своїх «пастухів», а право панувати так і залишилося у політиків і олігархів. Все що потрібно останнім - це і далі підтримувати ілюзію «свободи, рівності і братерства» - нацьковуючи і вміло маніпулюючи роз'єднаним на частини, що протирічать між собою, народом. 

Але Народ не спить. Поступово, крок за кроком, йде процес пробудження й осмислення життя. Сьогодні, при бажанні, будь-яка людина може дізнатися з Інтернету всі подробиці того, ХТО, ЯК і НАВІЩО поневолив людство. Включаючи навіть найтаємніші знання про дійсних правителів нашого світу і їх «духовних» наставників та замовників. (Див. посилання в кінці матеріалу) 

Але задля того, щоб змінити ситуацію у основі, важливо не тільки знати, ХТО і ЯК нас поневолив, важливо знати, ЩО і ЯК робити, щоб цього рабства позбутися. Важливо точно знати і представляти ту систему життєустрою і управління, яка стане уособленням реального Народовладдя. Бо знання і розуміння їх застосування - це сила. А сила - це влада. Тому, гасло народовольців: «Влада - освіченому Народу! Управління - мудрим, і підконтрольним уТовариству, фахівцям!»

 

ЩО ТАКЕ РЕАЛЬНЕ НАРОДОВЛАДДЯ? КОРОТКИЙ ТЕЗАУРУС ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ 

Для початку розмежуємо поняття «влада» і «управління».

Щоб ясно осмислити різницю між ними, розберемося з їх функціональною приналежністю.

Найкраще це показати простим прикладом. Уявіть, що ви разом зі своїми домочадцями (або партнерами) є господарями, тобто власниками, будь-якого підприємства (або корабля, автобуса і т.д.). Але, володіння всім перерахованим вище зовсім не означає того, що ви зобов'язані при цьому бути і їх «директором», «капітаном», або «професійним водієм». Поняття «ВЛАДА» означає лише ваше право на власність того, що ви маєте у своєму володінні за загально-прийнятим правом і підтвердними документами (у випадку з Державою, - Правом володіння усіма його цінностями - по Конституції). Тобто ВИ здійснюєте Вищу Владу над ними. Для управління ж цими об'єктами своєї власності, ви наймаєте Керуючого (відповідно, - «Директора підприємства», «Капітана корабля», або «Шофера свого автобуса»). Тобто Влада, за Законом, належить і здійснюється ВАМИ - як господарями, а управління (щоб не відривати вас від творчих процесів і насолоди життям) доручається спеціально підготовленим керівникам (Виконавчої Системи). Які, природно, отримують від ВАС гідну заробітну плату за свою працю. 

Мудрість же Господаря полягає в тому, кого слухати, а кого не слухати, які рішення приймати.

А тому мудрість є похідною від знань, і ясно-розуміння їх застосування - то і ВЛАДА є похідною від ВАШОГО ясно-знання того, ЩО ви хочете, і ЩО Вам потрібно. А, УПРАВЛІННЯ - від ясно-розуміння Управлінців як цього досягти.  ЗВІДСИ РОБИМО ЛОГІЧНІ ВИСНОВКИ: 

НАРОДОВЛАДДЯ - це є Влада освіченого Народу + Управління мудрими фахівцями. 

Де, ВЛАДА - це фактичне ПРАВО Господаря на володіння будь-чим, а також його право вільно визначати і приймати рішення, що стосується цих володінь (вільний вибір свого розвитку, приватна, загальна комунальна та державна власність, природні ресурси і т.д.).

А, УПРАВЛІННЯ - це професійні дії духовно та інтелектуально розвинених управлінців (тобто Виконавчої Системи) по реалізації заданих, Господарем Влади, рішень.

ПРАВО ж - це принципова можливість, прийнята Загальним Договором його учасників (Конституцією), приймати конкретні рішення, накладати обмеження на щось або когось, і т.д. 

Виходячи з вище викладених доводів, маємо:

ПРЯМЕ РЕАЛЬНЕ НАРОДОВЛАДДЯ означає ПРАВО людей БЕЗПОСЕРЕДНЬО, без посередництва політичних партій, визначати шлях свого власного розвитку і курс руху Держави. Це є Природо-Соціальна Система, що використовує механізм каскадної підпорядкованості ВСІЄЇ вертикалі Органів Народовладдя ПРЯМОЇ ВЛАДИ Первинних Колективів.  (Схема № 6: http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/1073.html )

 b5405530fd22.jpg

ФОРМУЛА І ПРИНЦИПОВА СХЕМА ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕАЛЬНОГО НАРОДОВЛАДДЯ 

Як відомо, будь-яка Влада може реалізовуватися тільки за умови, що вона є організованою силою. Це добре видно на прикладі державної системи, а також з практики організації та функціонування партійних організацій. Отже, щоб Влада Народу стала реальністю - Народ повинен юридично і практично стати організованою монолітною Силою. А для цього Суспільство має бути структуроване за своїми основними загальними ознаками і природними інтересам (територіальні громади, професійні, духовні і т.д.). Тоді, Воля і інтереси кожної людини, об'єднуючись з однодумцями і зміцнюючись від периферії до центру - стають Законами (Див. Схему № 6) для всієї виконавчої Системи. 

Щоб Влада була завжди підпорядкована своєму Джерелу (Народу), її основою, атомом-генератором Права (Законодавчої Системи) повинен стати Первинний Колектив громади в кожній сфері/галузі життєдіяльності Товариства. 

Для контролю над виконавчими структурами на Раді Первинного Колективу кожної сфери/галузі обирається/призначається капітан/комісар даної громади. Його завдання - бути провідником заданого рішення свого Колективу, стежити за процесом його реалізації - аж до його повного виконання. 

Щоб кожен капітан/комісар був завжди підконтрольний своєму колективу, застосовується принцип верховенства Права і Влади Рад. Прийняте Радою Первинного Колективу рішення - Закон для призначеного капітана і всієї Виконавчої Системи даного рівня. У разі наявних на те підстав, Рада може відкликати свій мандат у Капітана і призначити нового - в будь-який момент. 

У свою чергу, прийняте Районною Радою Первинних Капітанов РІШЕННЯ - це ЗАКОН для виконання капітанами Територіально-Галузевих Рад (ТОС) наступного рівня.

І так - до центрального рівня - Вищої Ради Громадських Капітанів.

Вони, виходячи із заданих рішень попередніми рівнями ТОС, формують Загальну Програму Розвитку Товариства - Закон для всієї виконавчої системи держави. (Див. Схему № 6) 

Редуктором, точкою переходу Влади Народу в дії виконавчих структур по реалізації Волі Народу є зв'язка: Капітан/Комісар Товариства - Народний П-резидент. 

На перших етапах становлення Нової Системи це можуть бути два різних обличчя.

Капітан Товариства - це Комісар над П-резидентом, який контролює курс розвитку Держави за встановленою ВСІМ ТОВАРИСТВОМ Програмою. А Народний П-резидент - це Командир над усією Виконавчою Системою Держави, що віддає їй накази і вимагає їх виконання - в точній відповідності з поставленими перед ними завданнями. 

Надалі, Капітан Товариства та Президент Держави - це одне і те ж обличчя. Інтернет-технології та досвічені помічники дозволять йому в онлайн-режимі проводити регулярні настановні/контрольні засідання з представниками всіх виконавчих органів, в особі їх керівників - на Раді з Розвитку та Безпеки Держави (Див. Схему № 6). А у встановлені дні він буде звітувати про виконану роботу і станом справ у Державі - перед Вищою Радою Капітанів Товариства. 

Ті, в свою чергу, подібним чином, кожен у своїй галузі - підзвітні Радам наступного рівня - ближче до основної маси. І так - до самого головного, 1-го рівня - Рад первинних колективів, де кожен член даної громади є Сувереном - Джерелом і носієм влади в державі.

Бо Влада Народу є реалізоване Право кожної людини на утвердження своєї Волі і все-цілого і постійного Контролю за її виконанням. 

Так найголовніша стаття Конституції про Владу Народу стає реальністю - будучи підтверджена ясним і простим механізмом її реалізації.

 

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ТА ПРИНЦИПИ ФУНКЦІОНУВАННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ 

ОСНОВНА ОЗНАКА - це перехід від адміністративно-територіального принципу формування Влади чиновників - до територіально-галузевого пристрою системи громадського самоврядування. Вибудовується КЛАСТЕРНО-МЕРЕЖЕВА СИСТЕМА Громадського Самоврядування, що дозволяє реалізувати Волю і Владу кожної людини через вертикаль-спільноту однодумців. При цьому редукція Влада Народу в дії по її реалізації Виконавчою Системою Держави відбувається завдяки жорсткій ієрархічній конструкції - повністю підконтрольною громадськими структурами. 

Більш конкретно це виражається в наступних ознаках та принципах:

- ВЛАДА є невід'ємне природне право кожного громадянина, яке нікому не делегується;

- НАРОД в особі кожного громадянина є СУВЕРЕН - РЕАЛЬНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ в Державі.

- УСІ природні ресурси (надра, води, ліси і т.д.) і економічний потенціал знаходяться в руках Народу.

- УСІ СТРУКТУРИ Держави знаходяться в повному підпорядкуванні всього Народу (див. схему № 6).

- Між НОСІЯМИ ВЛАДИ (громадянином, колективом) і АКТОМ ЇЇ ФОРМУВАННЯ та подальшої РЕАЛІЗАЦІЇ - зв'язок безпосередній, без посередників (політиків, партій).

- НАРОД ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ВЛАДУ БЕЗ ПОЛІТИКІВ і будь-яких ВИБОРІВ, реалізуючи її в постійному режимі - через КАСКАДНУ «Систему Капітанів», як природо-законне ПРАВО і вільну волю кожної особистості - жити і розвиватися в природо-відповідних, для себе, умовах.

- Основним і фактичним ГЕНЕРАТОРОМ ВЛАДИ ОКРЕМИХ СУБ'ЄКТІВ ВЛАДИ є Первинний Територіально-Галузевий Колектив (Рада), який реалізує владу своїх членів за допомогою каскадного принципу формування Рад Громадських Капітанів поточних рівнів.

- ВЛАДА КОЖНОГО реалізується через мережеву територіально-галузеву вертикаль соціально-економічних колективів (територіально-комунальних, професійних, духовно-творчих і т.д.) - шляхом обрання «Відповідального Капітана», який цілком і повністю відповідає перед даною Радою за виконання дорученої йому, його колегами, завдання, проекту або програми.

- ПРОСУВАННЯ ДОСТОЙНИХ на керівні пости відбувається строго по ланцюжку, від рівня до рівня - під повним контролем Рад, які їх обирали. А це означає, що для аферистів зникає найменша можливість випадкового потрапляння в законодавчі або виконавчі органи будь-якого рівня.

- КАПІТАН КОЛЕКТИВУ (Ради колективів від ...) є куратором діяльності депутата-менеджера, який з колективом заключив діловий договір про консалтинг їх проекту (на 1-м Етапі). (Див. Схему № 2-в - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/1075.html ). В подальшому, після організації системи підготовки кадрів нової формації Капітани Рад самі стають, по своїй суті, прямими реалізаторами законодавчої волі своїх колективів, починаючи від районного рівня і закінчуючи Вищою Радою Капітанів Товариства (Схема № 6).

- ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ здійснюється ламінарно (не змішуючись) - через когерентність одно-галузевих проектів - від Первинного колективу - до Центрального.

- ОРГАНОМ НАРОДОВЛАДДЯ є Єдиний Центр Громадського Розвитку (ЕЦГР), де з використанням інновацій у сфері інформаційних Інтернет-технологій - ВЛАДА і КОНТРОЛЬ Товариства в Системі Колективного СПІВ-керування ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО - в постійному режимі. (Див. СХЕМИ № № 12-14 - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/ )

 

НОВА РОЛЬ/ФУНКЦІЯ ДЕРЖАВИ: ДЕРЖАВА-ПОСЕРЕДНИК/ВИКОНАВЕЦЬ ВОЛІ НАРОДУ – ЗАМІСТЬ ДЕРЖАВИ-ВОЛЮНТАРИСТКИ/ДИКТАТОРКИ В РУКАХ ПОЛІТИКІВ-АФЕРИСТІВ 

Сьогодні прийнято демонізувати роль Держави, вважаючи її відповідальною за всі біди Народу.

Але хіба не зрозуміло, що головне гальмо розвитку Товариства - не Держава сама по собі. Адже її головна функція - об'єднання потенціалів окремих громадян і організацій з метою загального розвитку і безпеки. Головне ж гальмо - це паразитичні політико-економічні еліти, що захопили всі структури Держави і використовують її як інструмент власного збагачення і апарат насильства над Товариством. Саме вони - суть і основа деспотичної авторитарної держави. До того ж, віртуозно вигадана для себе система «політичної демократії» у сукупності народжує ефект видимого, де-юре, «народовладдя» при прихованому, де-факто, «політико-олігархічному всевладді». 

Тому, основна мета нової Системи - це не знищення Держави як такої, а створення основ реальної Народної Держави. Тобто такої виконавчої структури, яка на кожному з своїх рівнів буде прямо підпорядкована і повністю контролюватися громадськими органами само-управління. Щоб таке стало можливе, за основу Нової Системи життєустрою та Управління організму Товариства взята принципова кібернетична модель устрою та розвитку самої Природи. А конкретно - організм самої Людини. (Згадайте: «Хочеш пізнати Всесвіт і закони світобудови - пізнай себе саму, людино; як нагорі - так і внизу, як всередині - так іззовні ... », і т.д. - див схеми № № 10, 22 - 24 - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/ ) 

При цьому у Новій Державі комфортно будуть себе почувати представники ВСІХ соціальних та економічних відносин. Підприємці будуть жити і надавати послуги населенню - в рамках своєї системи. Комуністи і общинники зможуть жити в своєму середовищі - використовуючи потенціал кооперативних структур і народних корпорацій. А соціалісти знайдуть застосування своїм силам в плановому господарстві - розвиваючи Державний Сектор Економіки (загальні транспорт, промисловість, і т.д.). Роль Держави при цьому зводиться до КООРДИНАЦІЇ РОЗВИТКУ між усіма учасниками соціально-економічної взаємодії; надання адміністративних послуг громадянам та організаціям; організації безпеки загальної інфраструктури життєдіяльності, і т.д. (Див. Схеми № № 8, 9 - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/ ). Детальніше дана тема висвітлена тут: http://gidepark.ru/user/2570907651/content/485934  - Формула гармонійного життя.

 

ЯК ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ ЗАПРОПОНОВАНУ МОДЕЛЬ? 

Шляхи та форми втілення 

Сьогодні пропонуються три варіанти реформ: 1. Знизу, 2. Зверху; 3. Збоку (паралельно).

Ми пропонуємо зробити це інтегрально. Тобто і знизу, і зверху, і збоку - ОДНОЧАСНО!  Бо: 

1. Спроба побудови нової будівлі суспільних відносин тільки «знизу» - без режиму сприяння «згори» - гальмує процес, породжує соціальну напругу і загрожує вилитися в самознищення і розорення. Але підтримка зусиль Товариства «лідерами верхів» можлива тільки за умови, що вони точно розуміють - стара система приречена, і участь в запропонованому Проекті - це їх єдиний шанс увійти в історію як «розуму, честі і совісті» свого Народу. І щоб вони це явно зрозуміли - Народу необхідно максимально рішуче донести цю істину до їх відома. 

2. Окремі ініціативи конструктивно налаштованих представників національної еліти, політиків і т.д. - без масової підтримки організованого населення «знизу» - також не дасть ніякого практичного ефекту (з історії ми це добре знаємо). Масова ж підтримка населення можлива лише тоді, коли воно, у своїй масі, вже просвічене у тому, що йому пропонується. І що, поза всяким сумнівом, ним цілком приймається і підтримується. 

3. Цілком вітається ініціатива окремих громадян та організацій вже сьогодні вибудовувати свої соціальні та економічні відносини - самостійно. Без огляду на окрики чиновників і крик політиків про їх рішучість, вже на цей раз, точно, після нових виборів - зробити все по-людськи. Головне, щоб ініціатори створення окремих «кластерів Нового Світу» в своїх діях використовували Природо-Соціальну Модель суспільних відносин. Тоді їх паростки стануть дійсно саджанцями майбутнього Нового Товариства. (Див. Банк Часу: http://gidepark.ru/community/161/content/516685 ) 

Методи втілення 

Основні методи втілення - організаційно-інформаційна просвітницька робота:

- Виступ активістів Народовладдя на  усіляко можливих ТВ-програмах, радіо і т.д.;

- Розміщення статей по цій темі в пресі, Інтернет-виданнях і т.д.;

- Випуск власних інформаційних носіїв: газет, листівок, ПК-дисків, відеокасет;

- Робота з носіями влади (Первинними Колективами) на місцях - в будинках, школах, виробництвах і т.д.

- Залучення до співпраці молодіжних, ветеранських і т.д. організацій;

- Інші заходи.

 

Треба розуміти - смерть старої системи і впровадження нової відбудеться в будь-якому випадку.

І якщо у людей в голові не буде складений ясний і зрозумілий шлях мирного досягнення бажаних змін - вони візьмуть своє силою. І, як завжди в таких випадках, як чорт із табакерки, тут же з'являться всякого роду лже-лідери революції - аферисти різних мастей, які в черговий раз спробують відвести людей від Істини. І щоб цього не сталося, необхідно, щоб знання про механізм реального народовладдя і, найголовніше, сам прообраз Нової бажаної ними Системи - міцно запанував в їх свідомості і серці. 

Тому, зараз існує тільки один Шлях мирного становлення основ Реального Народовладдя.

Це, по-перше, масове просвітництво Народу щодо Його споконвічних прав на Владу в Державі, плюс навчання людей механізму її реалізації та контролю за нею.

А, по-друге, використання вже всіх існуючих можливостей у цьому плані - у вигляді участі у виборах в усі законодавчі органи (плюс, президентські). 

І в першому, і в другому випадках до цього процесу необхідно залучити всі конструктивні сили Товариства. Бо, тільки та Ідея, яка буде підтримана масами, стає реальністю.

 

УЧАСНИКИ, РУШІЙНІ СИЛИ І МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ 

Сьогодні Влада Народу - це не більше ніж «Конституційна Теорія» - не підкріплена практичним механізмом реалізації. На практиці ж вся система, пов'язана з функціонуванням «демократичних інститутів», є чисто бутафорською, імітаційною. Реально функціонує лише Виконавча Система - яка підпорядкована авторитарній волі П-резидента та політико-фінансовій силі (внутрішній і зовнішній), яка його і поставила. І ця ситуація триватиме до тих пір, поки Народ і далі буде залишатися безсило-роз'єднаним і не досвідченим в реальних механізмах реалізації своєї споконвічної Влади. Тобто основа всього - освіченість Товариства та наявність Активу, готового до дій. 

І, тому, в першу чергу, необхідно створити Первинну Базу Активу прийдешніх перетворень.

А також саму робочу структуру, здатну об'єднати потенціал учасників і спрямувати їх зусилля в Єдине Русло розумних і продуманих дій. 

В якості учасників і конструктивних сил передбачається участь:

- Реально про-народних громадських лідерів (як від ГО, так і від невеликих партій);

- Прихильників і співчуваючих Народовладдю - політологів і публіцистів;

- Чесних журналістів, здатних логіку Концепції перевести в ясні образи Живого Слова;

- Прогресивних редакторів і працівників ЗМІ;

- Учених, діячів науки у всіх її сферах;

- Підприємців та лідерів їх рухів;

- Профспілок та їхніх лідерів;

- Всіх інших - «прозрілих» громадян, готових стати чинним Активом Народовладдя. 

Рушійною Організованою Силою і основним механізмом створення Нової Системи пропонується створити єдиний Громадсько-Політичний СОЮЗ - «За Народовладдя». 

Основне Завдання СОЮЗУ - виростити свідомого громадянина, виховати в ньому почуття Господаря свого життя, землі, країни. Сформувати в ньому нове, духовно-моральне світобачення. Зробити його Активним Членом Нового Товариства - реальним Джерелом Влади в Державі.

Основна Мета СОЮЗУ - створення Держави Реального Народовладдя. На основі запропонованих схем і використовуючи всі можливості існуючого законодавства - по можливості мирним шляхом провести всі необхідні реформи і перетворення. 

Головне, що повинні зрозуміти лідери, еліта Товариства - корінні перетворення в Державі на користь всього народу НЕМИНУЧІ. Якщо це не станеться мирним шляхом - люди будуть змушені взятися за сокири та вила. Тому, буде набагато розумніше для них використати свій шанс входження у Нову Систему - не втративши свого обличчя, і не тільки його. Тим паче, що запропонована Система Громадського Самоврядування (Пряме Реальне Народовладдя) не віднімає ні в кого прав жити в рамках своїх поглядів і природних інтересів - в середовищі своїх однодумців.

 

ВИСНОВОК 

Все вищевикладене має сенс і буде реалізоване тільки за умови зміни свідомості людини. Переходу від його нинішнього демоно-егоїстичного (бездуховно-матеріалістичного) рівня - до пізнання і життя за реальними Законам та Принципам Розвитку всіх розумних систем Світобудови. Від освоєння ним нового, духовно-морального світогляду, що з'єднує воєдино фізичний світ і інтереси земної сутності людини - з його духовною, космічною складової. (См - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/318.html ). Бо Світ Земний є не що інше, як Школа дозрівання для душ Нових Творців. Творців, створених за образом і подобою свого Творця. Творців Нових Світів - в нескінченності простору і часу Єдиного Всесвіту. (Див. Схеми № № 1 і 2 - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/ ). 

І як у кожній Школі, для того щоб здати іспит і отримати доступ до Нового і Вільного Життя на Землі, людині, спочатку необхідно пізнати усі закони і принципи гармонійного розвитку всього живого. І, звичайно ж, знання про те, що і як цей розвиток може гальмувати - якщо від цих законів відійти. І тільки симбіоз досвіду (історії) і вміння планувати і здійснювати бажане майбутнє - народжує синергію всієї повноти щасливого, справедливого і гармонійного життя. 

Таким чином, все, що залишається нам - це знати реальне минуле, передбачати бажане майбутнє, і вибудовувати всі свої думки і дії відповідно Загальних Законів Всесвіту (Див. схеми № 3, № 4 - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/ )

 

ПІСЛЯМОВА 

Прохання розглядати дану Концепцію лише як робочу модель - в якості основи для подальшої оптимізації, як за змістом, так і за формою викладу - між усіма зацікавленими особами. 

Завдяки максимальній універсалізації викладених тем до існуючих реалій, дана Концепція може бути взята за основу діяльності будь-якими політико-ідеологічними групами - чиї слова і дії спрямовані на створення реальних умов процвітання і розвитку людини і суспільства. 

Головне пам'ятати, що викладена Соціально-Природна Модель устрою і розвитку Товариства - Природня Суть гармонійного Життя - однаково придатна для будь-яких сфер соціальної, національної і т.д. свідомості. Тобто викладається Принципова Схема устрою, управління та розвитку Організму Товариства - як Загально-національна (цивілізаційна) Ідея Розвитку для всього людства. 

При цьому програми національно-культурного характеру (спільнот, які самоідентифікують себе як етнічні: «українці», «росіяни», «грузини», «німці» і т.д.) складаються в руслі прийнятих традицій, культури, звичаїв і т.д. - кожною нацією самостійно. І ні одна з них не зазіхає на права іншої. Діє принцип, запропонований ще українським поетом Тарасом Шевченко: «У кожній хаті - своя правда і воля». Цей принцип дозволить кожному, хто хоче жити за своєю національною культурою, об'єднуватися з одноплемінниками, і жити, і говорити так, як це любо його серцю і душі. Але, при цьому, жодна нація, народ не буде нав'язувати своїх догм оточуючим - охочим жити в рамках свого культурно-етнічного середовища: «... І перекують вони (люди) мечі свої на орала і списи свої - на серпи; не підніме народ на народ меча, і не будуть вчитися війні. Але кожен буде сидіти під своєю виноградною лозою  і під своєю смаковницею, і ніхто не буде лякати їх ... ». (Книга пророка Михея гл. 4, вірш 3,4). Так НАЦІОНАЛІСТИ знайдуть довгоочікуване право вести свій народ шляхом традицій предків - не вступаючи в конфлікти з іншими «іншодумцями». 

ПОЛІТИЧНІ СИЛИ, які декларують ПРО-НАРОДНУ позицію, зможуть на ділі довести свою прихильність ідеалам реального народовладдя. На другому етапі реформ вони трансформуються у консалтингові структури, задачею яких буде реалізація програм розвитку територіально-галузевих колективів, з ким у них буде укладений контракт і Трудовий Договір. 

МОНАРХІСТИ отримають в своє розпорядження бажану систему, що дозволяє ставити на чолі Держави Царя - Абсолютного Монарха для всієї Виконавчої Системи (Капітана Товариства). Але при цьому повністю підкоряється Волі і інтересам всього Народу. І це буде не якийсь «блакитнокровний престолонащадок» - а справжній Народний Цар – який обирається всім народом. І при цьому рівно на той термін, який він готовий служити сам, або поки Господар-Народ не вирішить поставити нового. 

АНАРХІСТИ також можуть по праву вважати дану Систему своєю, бо ієрархії влади над Товариством більше не буде. Але, Народ сам тепер буде Владою над чиновниками - залишаючись вільним, де кожен сам собі господар. 

КОБовці - прихильники генерала Петрова К.П. отримують суть бажаного: предиктором Держави стає найдостойніший з кращих лідерів Товариства. При цьому всі рівні формування Законодавчої Влади Товариства та Виконавчої Системи керуватимуться Науково-Експертними Радами (з числа наймудріших вчених і громадських діячів). А безпека буде забезпечуватися Службою Комплексної Громадської Безпеки - у формуванні та роботі якої вони можуть взяти безпосередню участь. 

ЕЗОТЕРИКИ стануть передовим загоном Товариства – яки «дивляться за горизонт». Їх інтуїція, знання і здатність передбачення зіграють вирішальну роль в складанні СТРАТЕГІЇ розвитку на перспективу. 

РЕШТА ГРОМАДСЬКИХ ГРУП, що бажають будувати своє життя по своїй волі і правді - отримають для цього всі необхідні умови, але при загальній «свободі, рівності і братерстві» з усіма іншими членами Товариства. 

Таким чином, Природо-Соціальна Модель Нового Світу і Механізм Прямого Народовладдя є загальною, універсальною базою. Вона дозволяє кожному створювати свій індивідуальний соціально-економічний, культурний і т.д. простір - в рамках Єдиної Народної Держави. На даний момент – простір для кожної з існуючих на планеті. У недалекому майбутньому – простір Загально-Планетарного - Екологічного Духовно-Єдиного Світу. І це сьогодні є вже не утопія, а справжнісінька необхідність і найближча реальність. І те, наскільки швидко все це здійсниться - залежить від кожного з нас. 

Група «Реальне Народовладдя» (Чернігів).

E-mail: [email protected]  - конт. пошта для потенційних учасників реалізації Проекту.

 

Краткая информация обо мне:  http://prana.nov.ru/blogs/eg

 

 

Пояснювальні СХЕМИ:  №№ 5, 6-в, 7-а, 7-б, 7-в -  http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/ 

 

Схема №2-в. Форм и Мех. Прям Нар Вл (на Перех Этапе) -  http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/1075.html

http://s018.radikal.ru/i524/1205/5f/1f0e45246d43.jpg  - 250 Кб (JPG-Оригинал)

 

Схема №6. Природо-Соц Модель Народо-Властия - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/1073.html

http://s019.radikal.ru/i643/1205/80/b5405530fd22.jpg  - 465 Кб (JPG-Оригинал)

 

Схема № 7-а. Универс Принц форм Отрасл Советов р-н уровня  -

http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293?page=2#photo=/mail/geo-gen/293/7916  - на Мейл.Ру

http://i038.radikal.ru/1207/62/0402c3d9b652.jpg  -  70 Кб (JPG-Оригинал)

 

Схема № 7-б. Общ Принц форм ОТОС - Общ Тер-Отрасл-Советов  -

http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293?page=2#photo=/mail/geo-gen/293/7918  - на Мейл.Ру

http://s50.radikal.ru/i128/1207/e8/0da8638876d5.jpg   -  74Кб  (JPG-Оригинал)

 

Схема №7-в. Общ Сх фракт устр и функц ТОС 

http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293?page=2#photo=/mail/geo-gen/293/7917  -  на Мейл.Ру

http://s004.radikal.ru/i206/1207/fe/b9b6d58ef22a.jpg  -  320Кб (JPG-Оригинал) 

 

1. ПРЯМЕ НАРОДОВЛАДДЯ. Коротка Концепція (на укр мові) - http://narod.ru/disk/56324832001.472fd008b39e0958507a2a01f4c39ac7/1.%20Пряме%20Народовладдя.%20Коротка%20Концепція%20(перевод%20Е.Мерлиц).doc.html


СУПРОВІДНІ МАТЕРІАЛИ ДО КОНЦЕПЦІЇ: 

Підбірка просвітницького ВІДЕО на Mail.Ru - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/?page=1

Підбірка просвіт-Відео на Яндекс - http://video.yandex.ru/users/geo-gen/

А також: http://kinomasters.ru/  - худож. равз. кіно; + http://masterkosta.my1.ru/  - док. познават. Відео

http://ludiindigo.info/  - Портал Знань про природу буття, про Розвитку Людини і його призначення на Землі 

СХЕМИ за Програмою-Проекту ЕДЕМ - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/

СХЕМИ по Народовладдю - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/

 

КОНЦЕПЦІЯ формування Системи Прямого Народовладдя: ЩО, ЯК, З КИМ? (2012) -

http://gidepark.ru/community/politic/content/967434  - частини 1 і 2

http://gidepark.ru/community/politic/content/967439  - частина 3

 

БАНК ЧАСУ - http://gidepark.ru/community/161/content/516685

 

ДУХОВНО І СОЦІАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ МАТЕРІАЛИ ТА САЙТИ:

Девід Айк Самий Великий Секрет, частина 1 - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4423.html

Девід Айк Самий Великий Секрет - частина 2 - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4424.html

Девід Айк Самий Великий Секрет - частина 3 - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4425.html

Девід Айк-Свобода або фашизм. Час вибирати - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/145/4442.html

 

Таємний договір Володарів Світу чи про Управління Свідомістю Людини (2011 р.) -

http://video.yandex.ua/users/uzda04/view/1/?cauthor=geo-gen&cid=2 

"Апокаліпсис. Бомба уповільненої дії" - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/167/4429.html 

Таємниці влади і грошей - http://www.youtube.com/watch?v=zqZQayoeJ50 

«Знай Правду!» - Просвіт. сайт - http://pravdu.ru/ 

«Агарози» - просвіт. сайт - Що приховують від погляду непосвячених - http://agaroza.com/ 

«Правду.org» просвіт. сайт - http://pravdu.org/ 

«РАДНИК» - книги про щастя, здоров'я і довголіття - http://www.1-sovetnik.com/articles.html 

«Їжа РА» - http://www.peshera.org/ 

Скажімо так! (Просвітницькі ролики)

Випуск 1. «Стримай свої понти!» - http://www.youtube.com/watch?v=zoSzDYDSDU8

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-1

Випуск 2. «Про людей і щурах» - http://www.youtube.com/watch?v=3uOsVS8y37Y

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-2

Випуск 3. «Зробіть нам революцію» - http://www.youtube.com/watch?v=KGqlpTMJfq4

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-3

 

МАТЕРІАЛИ І САЙТИ З НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ НОВОГО СВІТУ: 

«НЛО. Заборонені технології» - http://vseriale.tv/831-sekretnye-territorii.html 

Лекція С.А.Салль. Таємниці і секрети Цивілізації - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/152/3677.htmlСалль Сергій Альбертович (Доповіді) - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3586578

Доповідь Саллі С.А.: Перспективи Земний Цивілізації - http://video.mail.ru/mail/geo-gen/146/4445.html

Безпаливної енергетичні технології, новий світовий порядок і доля сучасної цивілізації (Лекція А.Салль) - http://video.yandex.ua/users/drdduke/view/156?ncrnd=642#hq 

ПРОЦВІТАННЯ: Як це зробити на Землі? (Повна версія) -

http://www.youtube.com/watch?v=NfGCZiSlmoo&feature=player_embedded 

Таріел Капанадзе - Грузинський Тесла (сайт) - http://tarielkapanadze.ru/ 

«Проект ЗАРЯД» - http://wiki.zaryad.com/ 

Вільна енергія - http://www.youtube.com/playlist?list=PLBB4D42510A8793EE&feature=viewall

 

Коментарі

Google Earth 21:55
+1
"Уявіть, що ви разом зі своїми домочадцями (або партнерами) є господарями, тобто власниками, будь-якого підприємства (або корабля, автобуса і т.д.). Але, володіння всім перерахованим вище зовсім не означає того, що ви зобов'язані при цьому бути і їх «директором», «капітаном», або «професійним водієм». Поняття «ВЛАДА» означає лише ваше право на власність того, що ви маєте у своєму володінні за загально-прийнятим правом і підтвердними документами (у випадку з Державою, - Правом володіння усіма його цінностями - по Конституції). Тобто ВИ здійснюєте Вищу Владу над ними. Для управління ж цими об'єктами своєї власності, ви наймаєте Керуючого (відповідно, - «Директора підприємства», «Капітана корабля», або «Шофера свого автобуса»). Тобто Влада, за Законом, належить і здійснюється ВАМИ - як господарями, а управління (щоб не відривати вас від творчих процесів і насолоди життям) доручається спеціально підготовленим керівникам (Виконавчої Системи). Які, природно, отримують від ВАС гідну заробітну плату за свою працю."
---

Ось тут, чи починаючи з цього місця, є помилка КОНЦЕПТУАЛЬНОГО рівня, яка робить практично всі Ваші пропозиції мало чого вартими. Цікаво, чи Ви самі знайдете цю помилку? Якщо ні, то десь наприкінці тижня я про неї розкажу.
0

Дорогой Виталий, Ваш уровень сознания руководит вашим мвслительным аппартатом, и формирует ваши "правдивые образы". Но это вовсе не значит, что правы именно ВЫ, а не кто-то другой. Просто эго человека подавляет его разум - создавая иллюзию истинной правости своего сознания. Я же не навязываю своих воззрений на способы жизни (я по натуре общинник) - но предлагаю устроить общую жизнь именно таким образом, чтобы каждый мого жить и развиваться в природо-естественных для себя условиях. А не по уму и убеждению отдельных граждан - политиков и всяких др. умников. В этом и есть все различие между нами.
С уважением,
ГЕН
0

Виталий, любое суждение напрямую зависит от уровня сознания человека... котоое, в свою очередь, зависит от зрелости его духовно/душевной матрицы. Профессор может иметь великолепный ум, память - но не иметь Разум. Т.е способность оценивать ситуации с точки зрения комплексного видения всего, как оно есть.
Мир приучен жить по сложившимся стереотипам, догмам, авторитетам.
Новый Мир строится на способности людей про-зревать и ясно-понимать окружающий мир, его законы, его истинное предназначение.
Пример, много в ваших тестах для меня видится совершенно не так, как Вам.
Однако, я не выискиваю то, что противоречит моим убеждениям. Зачем?
Я, влюбых текстах ищу то, что консолидирует.
Ибо это приносит пользу Общему Делу.
Жаль, что Вы ищите везде то, что мало-мальски не соответствует Вашим убеждениям.
Неужели не нашли ничего, что совпадает с Вашими намерениями?

Считаю дальнейший спор на эту тему - пустой тратой времени.
Желаю Вам, искренне, всего самого доброго.
Не судите, и не судимы будете...
-1

Если Вы прочитали внимательно текст, основная мысль - ВЫБОРЫ с политиками и партиями не нужны в принципе! Власть никому не делегируется. Нанимаются для ее исполнения лишь чиновники и др. проф. работники...
0

Воловику, ти, ублюдку, обісрався, так? Заховав свою тремтячу сраку за ЧС?
Ух, гнидо...
Держава і Народовладдя це різні речі.
Народовладдя це влада більшості, а держава це влада меншості.
Народовладдя це відсутність держави і наявність громадського суспільства.
0

Уважаемый Василий,
Вы бы более внимательнее прочитали материал.
Там прямым текстом объясняется, что Система Народовластия - это механизм реализации Воли, Власти и т.д. ВСЕГО Народа - т.е. каждого, адекватного, гражданина. А Государство - это есть ИСПОЛНИТЕЛЬНАЯ Система - реализующее поставленные перед ним задачи и программы - самим обществом...
См. Схему № 6 - http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/
Или здесь: http://s019.radikal.ru/i643/1205/80/b5405530fd22.jpg

С уважением,
Г.Е.Н.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі