Блоги → Перегляд

Три запитання до Михайла Головка

Четвер, 15:56, 13.09.12

Рейтинг
1 0
Переглядів
1608

0
0
У цій статті згадуються

 

camaro12.jpg

До лав охочих займатися політикою долучаються молоді люди. Вони не мають того життєвого досвіду, який притаманний людям зрілого віку, але у них є свіжий погляд на життя, прагнення швидких і радикальних змін. Суспільство з обережністю ставиться до цих якостей молодих людей, тому їх не так багато серед відомих політиків. Знайомимо читачів з одним із наймолодших учасників цьогорічних передвиборчих перегонів, представником полтичної партії “Свобода” Михайлом Головком. Він є кандидатом у народні депутати по одномандатному округу №164. Публікуємо його відповіді на “Три запитання до …” для сайту “20 хвилин”.

Навіщо ставати депутатом? Щось вам заважає “на своєму місці” змінювати життя і державу? Як допоможе у цьому депутатський мандат?

Думаю запитання щодо того, навіщо ставати депутатом краще було б адресувати до представників тих політичних сил, котрі вже були при владі в Україні минулі роки, і знову рвуться за будь-яку ціну потрапити у парламент! Я б хотів займатися чимось цікавішим і приємнішим ніж політика, проте те становище до якого «проффесіонали» та «янучари» довели Україну не залишає мені іншого вибору. Я усвідомлюю,що сьогодні на Україною нависла загроза загибелі. Тому, я та мої побратими – націоналісти повинні боротися. У нас є наразі можливість боротися демократичними методами, відстояти інтереси українців у парламенті. Якщо антиукраїнська влада забере у нас цю можливість, я готовий боротися тими методами, які застосовували бандерівці!

Якими є конструктивні сторони конкурентів? Чи аналізували ви програми і напрацювання колег, визначали сильні та слабкі сторони, дослухалися до думок?

Мені добре відома позиція моїх основних конкурентів, вона проста і зрозуміла. За мудрими і хорошими словами в їхніх передвиборчих програмах криється одне і теж. Це захист своїх особистих інтересів та амбіцій. На відміну від них, для мене, як для націоналіста найважливішими є інтереси української нації!

 

Ваше ставлення до діючого президента Віктора Януковича, до діяльності Партії регіонів і правлячої коаліції?

Яким може бути ставлення націоналіста – до ворогів нації? Яке може бути ставлення до злодіїв, лицемірів, зрадників? Думаю, кожен зможе дати на це питання однозначну відповідь!

 

Чекаємо відповідіна такі ж запитання від УСІХ кандидатів з усіх ОКРУГІВ Тернопілля!!!

http://lypa.te.ua/2012/09/12/try-zapytannya-do-myhajla-holovka/

 

Коментарі

Ну, що сказати? - молодий він ще для такого рівня, з професійною діяльністю слабувато. Невже в Свбоди немає кандидатів?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі