Блоги → Перегляд

АНЕКДОТ ПРО ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ УЖЕ СЬОГОДНІ ЯКЕ ВЖЕ ВІДБУЛОСЯ.

Четвер, 15:10, 20/09

Рейтинг
4 0
Переглядів
1565

0
0

Протирічча починаються з фактів: Для виборів треба нахвалятися і обіцять, а за фактами, як герой цирюльник Галахвастов "За двома зайцями", існує в борг. Тому свідчення - зростанні боргів в 6-7разів і ціла делегація чиновників їде до МВФ на поклон, чи за інструкціями і за новими нарощуваннями боргів. Оце і виходить, що нинішня влада демонструє не досягнення, а фальшує нам покращення життя уже сьогодні нарощуючи заборгованість для народу.

Арбузов поїхав до МВФ за грошима 
Українська делегація на чолі з головою Нацбанку Сергієм Арбузовим прибула з робочим візитом до США для переговорів з МВФ. До складу делегації входять міністр фінансів Юрій Колобов, аграрний міністр Микола Присяжнюк, голова Мінприроди Едуард Ставицький, голова Податкової Олександр Клименко, голова Держмитслужби Ігор Калєтнік, голова правління "Укрексімбанку" Микола Удовиченко.

Поясніть народу, що там будуть робити деякі персонажі, якщо вони не в темі, чи тема має розширене і не афішоване завдання.

Жити по заробіткам можуть тільки порядні люди, через що загрозу чиновникам складає запропонований контроль витрат, котрий по цей час не проголосовано Верховною корупційною зРадою. Про Межигір'я всі давно знають. А от про "ОоО НБУ" (общество с неограниченной безответственностью):
База відпочинку Нацбанку, яку будують з 2010 року і на яку вже виділили більш ніж 60 мільйонів гривень, матиме кількаповерховий готельно-санаторний комплекс з конференц-залами, акваріумами та джакузі.

2eb45b1-1.jpg
І це теж може бути приватизовано.

На президента витрати з бюджету 1,5 млн на добу.
Більшість українців має 35-50 грн. на добу
Якщо врахувати непрямі длоходи сім'ї гаранта, то ми матимемо астрономічні масштаби.

Космічні масштаби і зростання боргів по кредитам МВФ можна мотивувати по різному. Нам влада каже про турботи єкономічного розвитку та зростання виробництва. Ми ж чуємо і читаемо, про зношеність, спад, кризу, а гроші потрабляють в комерційні банки холдингів. Окрім того що за цінами на таможні йде тіньовий вивід капіталів в офшори та "дочерні компанії, є і стружка з траншів МВФ. От тільки дивує, що влада часто путає кишені. Тож не диво, що різниця між життям народу і влади занадто капітальне і капіталізоване.

Анекдоти життя чи життя як анекдот. В анекдоті є частина завершення, - викриття черезх парадокс чиподвійність розуміння проголошених фактів. То чи не є вищепозначене таким анекдотом з нашого життя. Ще користь анекдоту, як попередження, щоб не потрапляти в неприродє чи комічне, а то і трагічне положення.

 

 

Коментарі

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі