Блоги → Перегляд

Завдяки втручанню Михайла Головка вдалося припинити махінації із поданнями до складу ДВК у виборчому окрузі №164

Субота, 01:39, 22.09.12

Рейтинг
5 0
Переглядів
2011

0
0

Аналогічно, як влада запхала "мертві" партії в ОВК, у ніч з 18 на 19 вересня пробували пропхати 42 партії для жеребкування на членів ДВК у виборчому окрузі №164 на Тернопіллі. О 22:30 в ОВК прийшло близько 20-и людей на чолі із головою Збаразької районної ради Надією Розвадовською (вона ж голова Збаразької районної організації Партії регіонів), які принесли в чорних пакетах подання від 42-х партій. Запобігти прийняттю документів від мертвих партій вдалося лише завдяки втручанню єдиного кандидата в народні депутати України від об'єднаних сил опозиції в окрузі №164 свободівця Михайла Головка.

Під тиском Надії Розвадовської на швидку руку, без належної перевірки документів, а подекуди й з ігноруванням вмісту цілих папок реєстрували ці партії. Перевіряли лише паспорт із довіреністю, тоді як необхідно також звіряти відповідність змісту довіреності із поданням, щоб уникнути прийняття подань від партій, які не видавали довіреності на вчинення таких дій даній особі. Також дивним виглядало те, що одна особа могла мати довіреність від трьох, а то й чотирьох партій для реєстрації кандидатур на членів ОВК.

Згідно з чинним законодавством посадовим особам заборонено перебувати на засіданні ОВК і втручатися в їхню роботу. Проте для чинної влади закон не писаний, а правоохоронні органи закривають очі на таке грубе порушення з боку голови районної ради.

Не встигаючи за такий короткий час прийняти всі подання, голова районної ради і голова ОВК всупереч Закону України "Про вибори народних депутатів України" намагалися продовжити час прийому документів. Відповідно до закону, строк подання кандидатур до складу ДВК спливає за 39 днів до дня виборів, тобто – 18 вересня до 24:00. Тільки під тиском кандидата в народні депутати Михайла Головка і його довірених осіб вдалося вчасно зупинити прийняття документів від провладних "мертвих" партій і запобігти черговим фальсифікаціям виборів до Верховної Ради.

Депутати Збаразької районної ради вимагають терміново зібрати позачергову сесію, щоб висловити недовіру голові районної ради Розвадовській за її дії в окружній виборчій комісії.

Уже подані заяви в СБУ, прокуратуру й МВС про втручання держслужбовців у виборчий процес, проте правоохоронні органи не спішать відкривати кримінальну справу проти представників влади, а натомість викликають на допити "свободівців", які запобігли порушенню закону.

Прес-служба ВО "Свобода"

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі