Блоги → Перегляд

Олесь Доній: Завдяки «УДАРу» в українській політиці створено прецедент, гідний для наслідування іншими політиками

Середа, 10:53, 17.10.12

Рейтинг
6 1
Переглядів
2999

0
0
У цій статті згадуються

50226ab80d48c.jpg

Кандидат у народні депутати у 88-му виборчому окрузі Олесь Доній вважає, що для демократичних сил на сьогодні ключовою метою є відсторонення від влади Партії Регіонів і Януковича, і демократичні сили повинні консолідувалися заради цієї мети.

Олесь Доній процитував звернення лідера “Народної самооборони” Юрія Луценка, який наголосив, що “розпорошення голосів патріотичних сил сприятиме лише Януковичу та його кліці”. “Шкода, що мої колеги і партнери по Об’єднаній опозиції (ВО «Батьківщина») це не зрозуміли і не відреагували на лист-звернення моральних авторитетів, політв’язнів та письменників, в якому вони зверталися до «Батьківщини» та «УДАРу» з пропозицією зняти кандидатів у 88-ому окрузі на користь Донія. Я дякую Віталію Кличку та його політичній силі «УДАР», які зрозуміли важливість єднання навколо стійких, ідейних лідерів та зняли свого кандидата на користь ОЛеся Донія”, - йдеться у зверненні Луценка.

Олесь Доній, коментуючи перебіг кампанії, розповів про неймовірну кількість бруду та брехні, яку конкуренти в окрузі застосовують проти нього. «Нещодавно на мій округ завітав журналіст Вахтанг Кіпіані, який був вражений неймовірною кількістю «чорнухи», - зізнався політик. «На щастя, є багато людей, які підставили плече, висловили підтримку — це, зокрема, Левко Лук’яненко, Дмитро Павличко, Степан Хмара, Василь Шкляр, Іван Малкович, брати Капранови та багато інших. Моральні авторитети у відкритому листі та закликали виборців підтримати мене та закликали лідерів «УДАРу» та «Батьківщини» зняти своїх висуванців на користь кандидата, «гідного того, щоби бути українським парламентарем», - зазначив Олесь Доній. Політик переконаний, що лідер «УДАРу» Віталій Кличко своєю принциповою позицією довів готовність боротися з режимом Януковича.

«Кличко щодня виростає у лідера загальноукраїнського масштабу. Він піднімається над дріб’язковим на користь загальнодержавного. А головна мета українців на сьогодні — звільнитися від режиму Януковича. Заради цього необхідно об’єднати зусилля усім демократичним силам і переступити через власні амбіції. Завдяки «УДАРу» в українській політиці створено прецедент, гідний для наслідування іншими політиками», - наголошує Олесь Доній.

З сайту партії "УДАР".

Коментарі

А есть отчет Дония про проделанную работу в Раде?
0

Логічне питання!++++
Доній і компанія мали купу шансів створити реально сильну Україну з 2005 року, але їм було вигідніше сратися, от тепер і мають. )
0

Саме так!++++
+1
Як важко виправляти помилки.
Якщо не помиляюсь, цей хороший хлопець одного разу відмовився проголосувати за розпуск Верховної Ради. Прем*єр Янукович тоді "назбирав" запроданців у фашистську клику майже 300 душ. Нависла загроза фашистського конституційного перевороту. Пан Доній вважався добрим політологом і небезпеки не вбачав.
І от зараз йому "аукнулось" те штрейбрехерство.
Чи я помиляюсь?
+2

Помиляєшся, тоді Донія не було в Раді, він туди потрапив у 2007-му після перевиборів, до речі - вперше...
Viktor Marynich   13:13
+2

Дійсно, я помилився. Сплутав із іншим мажоритарником, "справжнім опозиціонером", який тоді відмовився "розганяти" Верховну Раду. За що зараз і поплатився. А у Олеся теж є аналогічний "гріх" відмови від командної гри. Ось як про це сказав нинішній лідер опозиції: "«Таких говорунів багато. Хай би краще сказав, чому він проголосував проти ратифікації угоди між Україною та ЄС про спрощення візового режиму і надання мільйонам українців можливості отримувати безкоштовно візи до країн членів ЄС», - сказав Яценюк".
Інколи важко відрізнити те, чим керувався депутат при голосуванні: голосом власної совісті, чи купленим партією влади грошовим еквівалентом.
Безграмотні патріотствуючі придурки ще й досі тупо переконані, що вирішувати суспільні проблеми та покращувати життя населення можна і треба тільки ГРУБОЮ СИЛОЮ.Вкотре пояснюю лютим ворогам науки: суспільні проблеми можна ВЗАЄМОВИГІДНО ВИРІШИТИ тільки на основі наукового їхнього пояснення.
А тупа і нахабна сила завжди веде до кривавих міжусобиць.
І нема гарантій, що у цій кривавій різанині мордувати ближнього будете тільки ВИ - перепаде й ВАМ.
0

Це Ви про кого і про що? :)
-1

Тарасе, це я про всіх тих, хто тупо вишукує політичні СИЛИ, які зроблять всім добре життя.
Коли ж насправді потрібне доказове розуміння ПРИЧИН наших проблем та шляхів їхнього вирішення.
А тут сила не допоможе, потрібна СВІТОГЛЯДНА ГРАМОТНІСТЬ.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі