Блоги → Перегляд

Регіонали оббріхують «УДАР»?

П'ятниця, 09:16, 19.10.12

Рейтинг
3 0
Переглядів
1699

0
0
У цій статті згадуються

Нещодавно «УДАР» отримав кілька позовів від партії Регіонів. Відповідачем було заявлено кандидата по 101 округу від нашої політичної сили Олега Діденка. Позов стосувався нібито незаконної агітації «УДАРного» кандидата. За словами позивачів, на календариках Діденка не було вихідної інформації, а на газетах не було зазначено установу, що здійснила друк.

Розглянувши позови Регіоналів, судді прийшли до висновку, що насправді ніяких порушень в агітації у «УДАРівця» не має. Адже суду, в якості доказів, було надано оригінал календаря та газети з установ, що їх друкували, і там з вихідною інформацією все гаразд, а також наявність всієї необхідної інформації на агітаційних матеріалах Діденка підтвердила ЦВК.

«Ми дуже раді, що суд розібрався в цій ситуації і виніс єдине справедливе рішення. Це означає, що ще є судді, які не бояться владу, які не піддаються тиску. І найголовніше. Хочу попередити всіх кандидатів, від усіх політичних сил, щоб були обережними. Схоже на те, що регіонали займаються банальною підробкою агітації своїх конкурентів з метою підставити та принизити їх. Нічого доброго від регіоналів на цій кампанії ми не чекали, але таке банальне, на нашу думку, «шахрайство» - це занадто навіть для партії влади» - прокоментував ситуацію Олег Діденко, кандидат від партії «УДАР Віталія Кличка» по 101-му округу.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.