Блоги → Перегляд

УДАРна «Люстрація влади»

П'ятниця, 09:18, 19.10.12

Рейтинг
1 0
Переглядів
1734

0
0
У цій статті згадуються

Народ вже втомився від золотих унітазів в будинках посадовців, від «засівання» кабінетів суддів та прокурорів доларовими купюрами, від того, що чиновник вважає простих людей не тільки своїми слугами, а й тими, хто повинен поповнювати його кишені. Настав час покінчити з цим. Настав час «УДАРу»!

Протягом вересня Політичною партією «УДАР Віталія Кличка» проводилась Всеукраїнська акція «Люстрація влади».  

В Кіровограді та області в кожному наметі було встановлено скриньку, в яку кожен бажаючий міг вкинути заповнений бланк з прізвищем корупціонерів, а також з пропозиціями антикорупційних заходів, які б покращили ситуацію в регіоні та країні в цілому. За місяць функціонування скриньок мешканцями області було надано інформацію про 19 корупціонерів та запропоновано 60 антикорупційних заходів.

«Результати акції, якщо бути відвертим, здивували. Ми сподівалися, що більшість людей будуть називати імена корупціонерів, а виявилось, що більшість хотіла допомогти поліпшити ситуацію в країні своїми антикорупційними пропозиціями. Ми маємо 60 різних заходів, які, на думку громадян, зможуть зупинити корупцію і знищити це ганебне явище, яке паразитує на тілі України. Щоб продемонструвати готовність до антикорупційних дій ми провели вже традиційну для кіровоградців сатирично-розважальну акцію «День яйця». Вона мала символічний зміст, адже ми закидали яйцями мішень корупціонера, що символізувало наше ставлення до нечистих на руку політиків та чиновників» - розповів Євген Манженко, кандидат в народні депутати по 100-му округу від політичної партії «УДАР».

«Кількість заявлених корупціонерів в нашій області є доволі невеликою. Порівняно з іншими областями ми показали в цьому питанні маленький результат. Навіть не знаю, радіти з цього приводу чи ні. Адже це може означати або те, що в нас дійсно дуже мало корупціонерів, або що люди просто настільки залякані, що побоялись відкрити прізвища тих, хто бере хабарі навіть через наші скриньки.  А от своїми пропозиціями по антикорупційним заходам кіровоградці дуже порадували. Такої кількості цікавих та новаторських пропозицій ми не чекали. Впевнений, що більшість з цих ідей ляжуть в основу антикорупційного законодавства, яким «УДАР» збирається зайнятись одразу після того, як увійде до парламенту та сформує більшість разом з колегами по «Об’єднаній опозиції»» - прокоментував результати акції кандидат в депутати в багатомандатному окрузі, заступник керівника Кіровоградського регіонального штабу партії «УДАР» Дмитро Сінченко.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.