П'ятниця, 21:14, 26.10.12

Рейтинг
2 0
Переглядів
3719

0
0
У цій статті згадуються

  Закінчується передвиборна кампанія-2012. Ще трохи - і настане тиша. Після кількамісячної тріскотні, обіцянок, подарунків, обливання брудом, зомбувавання виборець видихне з полегшенням, подумає й в неділю піде і зробить вибір.

  Велика увага прикута до 120-го виборчого округу, що охоплює Городоцький, Мостиський, значну частину Самбірського району. Бажаючих поборотися по мажоритарці виявилося чимало. Вони представляють політичні партії різного пошиву, так і самовисуванців.

Хто стане черговим парламентським "виробом" зразка 2012 року?  Так хто ж? Самовисуванець, представник бізнесу Ярослав Дубневич, кандидатка від об'єднаної опозиції. безпартійна, скандально відома журналістка Тетяна Чорновол, голова Самбірської РДА, представник Партії рігонів Іван Білак, скромний представник "Удару" Андрій Тиндик, колишній бютівець (так звана"тушка"), тепер безпартійний Іван Денькович чи націоналіст Іван Куп'як? А може, виборці повірять пенсіонерам  - засланому комуністичному "парашутисту" Леоніду Алексюку чи місцевому народнопартійцю Йосипу Галамаю? (їм конче треба в народні депутати, бо на пенсію не проживеш :)

  Передбачити результат у 120-му одномандатному окрузі, як свідчить історія, досить важко. Непрогнозовано закінчилися перегони 1998 року, коли під національними гаслами переміг представник національного фронту генерал Іван Білас (і забув про своїх виборців((( - з Києва до Львівщини все-таки далекувато).  У 2002 році милосердні виборці визволили Андрія Шкіля з тюрми, обравши народним депутатом (щось мало хто пам'ятає ЩО він зробив для розвитку і процвітання свого округу). А тоді А.Шкіль переміг досить потужних кандидатів - представника "За єдину Україну" (влада!), одного із керівників Львівської залізниці Леоніда Ткачука (не помогла  навіть допомога в ремонті доріг, при газифікації та будівництві храмів), представника демократичних сил Ярослава Пітка.

 Найбільш потужним кандидатом виглядає Ярослав Дубневич.

120_dubnevych.jpg Ярослав Дубневич

 Його девіз "Словом і ділом" подобається багатьом. Допомога школам, лікарням, дитсадкам, церквам, громадянам та цілим громадам у вирішенні наболілих питань, які не спромоглася вирішити влада, із свого благодійного фонду, звичайно, дасть свій результат. А ще Я.Дубневич публічно заявив, що у жодному випадку не буде співпрацювати з Партією регіонів. То важливо для багатьох.

  Проте публікації в пресі (наприклад, газета "Експрес"), телепередачі ЗіКу, інтернетпублікації заставили задуматись багатьох виборців, чи варто голосувати за Я.Дубневича. "Заяви заявами, а от чи не зрадить під тиском нинішньої влади заради порятунку власного бізнесу?" - роздумують виборці-скептики.

 А от чи є для них альтернатива - велике питання.

Коротка довідка: одномандатний виборчий округ №120.

 Центр: м. Городок
Кількість виборців – 154 134.
Кількість дільниць – 248 (в тому числі 4 спеціальних виборчих дільниці).
Межі – Городоцький район (74 виборчі дільниці), Мостиський район (88 виборчих дільниць), частина Самбірського району (86 виборчих дільниць).

  Значна частина голосів дістанеться і представнику об'єднаної опозиції дістанеться Тетяні Чорновол - справжній "народниці". Від хати до хати ходила Тетяна по близьким і далеким селам. Таке людям було в новинку. Хоча  чіткого викладу своєї програми щодо своєї діяльності у парламенті та в окрузі виборці так і не дочекалися. А от який поганий  Ялинкович чи головний фаворит перегонів в окрузі - то прозвучало...Активно включився в підтримку своєї помічниці народний депутат Андрій Шкіль, хоч сам не ризикнув балатуватися в "рідному" окрузі (список ВО "Батьківщина" - велика сила:))

yKC8Z9U5kaA.jpg 

  Мріє перебратися до Києва і регіонал, голова Самбірської РДА Іван Білак, хоч успіхами особливими перед навіть самбірською громадою похвалитися не може. Надія на адмінресурс?

 Досить брудною була виборча кампанія у 120-му окрузі. Поливання багнюкою у пресі та на телебаченні  ( в основному підконтрольних) своїх конкурентів - типове явище. Технічні кандидати для розпорошення голосів - теж складова, без якої не обійшлося. Так Світлана Книшик зняла свою кандидатуру і закликала виборців голосувати за Я.Дубневича. Фальшивок теж предостатньо, як ніби листи Ю.Тимошенко на підтримку Івана Деньковича та Тетяни Чорновол.

 Багато виборців розчаровані тим, що об'єднана опозиція не спромоглася висунути достойного кандидата по одномандатному 120-му округу.

 Зговор у верхах  опозиції став зрозумілий людям давно. Нема ще того Мойсея, якому  народ повірив би.

Прогноз: переможе Я.Дубневич, наступні місця за Т.Чорновол та І.Білаком. 

Вибори, "вироби"... Що виробили, то й матимете.

 

Коментарі

Як відомо курчат по осені рахують, але з Вашим прогнозом погоджусь бо виборці в даному випадку керуватимуться приказкою про синицю і журавля.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі