Блоги → Перегляд

Проблеми Храму гробу Господнього в Єрусалимі

Неділя, 00:23, 04.11.12

Рейтинг
4 1
Переглядів
1298

0
0

1269697.jpg?Nov%203,%202012%2012:35:13%20PM

 

Ізраїльська влада заарештувала банківські рахунки Храму гробу Господнього в Єрусалимі, поставивши одну з головних святинь християнського світу на межу закриття, повідомили представники Грецької православної церкви - одного з власників храму.

Причиною санкцій проти храму стали борги за водопостачання, сума яких перевищила 9 мільйонів шекелів (близько 2,4 мільйона доларів), повідомляють УНН.

Повідомляється, що протягом століть храм був звільнений від податків і комунальних платежів, і лише кілька років тому ізраїльська влада відмовила йому в привілеях. У відповідь конфесії, що контролюють храм, висловили готовність оплачувати поточні рахунки, але попросили анулювати борг, що накопичився.

В результаті конфесії позбулися можливості платити платню численному персоналу і покривати поточні витрати. Наразі існує можливість закриття храму, оскільки без грошей він існувати не може.

Коментарі

+2
Если в храме нет воды...
Водицы для христиан пожалели!
Очень символично.
+1

Ты знаешь сколько там вода стоит ? Там колодец не выкопаешь...
+1

"2,4 мільйона доларів" для мирового церковного клира - копейки ...
Ватикан - самая богатая организация, почему бы не заплатить иудеям?
ах ты ж, горе какое, попы обнищали...
0

обнищали ритуальщики фокусники!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.