Блоги → Перегляд

Націоналістів свідомо перетворюють у сопляків. Але вихід є! Це - корпоративний націоналізм

Неділя, 00:28, 04.11.12

1222384092_corporation-300.jpg

Поговоримо про сучасний націоналізм і які у нього мають бути стандарти.

Чому націоналісти мають лише скавучіти про розстріляних Героїв над їхніими могилами щороку, замість того, щоб самими ставати Героями?

Мабуть, дехто вважає, що націоналізм обмежується галасом на майданах, походами в гори, антисемітизмом і національно-релігійною ворожнечею. Але є ще і конструктивний компонент, це - відчуття причетності до коллективної організованої культури. Це любов до ближнього і ненависть до ворогів, це - корпоративний націоналізм - чітка ієрархія і відмежування "чужих" від "своїх".

Корпоративний націоналізм цілком вписується у моє гасло: Єдині високі стандарти населенню та державі!

Націоналісти, як будь-які борці за свободу, воїтелі за права народу, найбільше потребують чого?

Слави! Навіть це є у вітанні "Слава Україні! - Героям слава!". Як казав Ахіллес: "Що потрібне усім воїнам, а мені найбільше?"

03.jpg

То чи вірна теза, що усі Герої на небі? Зовсім ні! Героєм можна стати і у повсякденному житті.

Є багато сфер, де можна стати героєм:

- звести хмарочос:

000_dv1130883.jpg

А потім повісити на його даху прапор України і націоналістичний червоно чорний стяг, гордо заявивши: "Ми це збудували!";

- працювати на лінії швидкісних електропоїздів машиністом із дня у день:

kabina_mashinista_ehlektropoezda_hyundai.jpg

Здавши черговий робочий тиждень можна сказати: "Я проїхав за кермом швидкісного потягу ххх км!";

- стати пожежником і завзяти гасити вогонь:

zyt31xv3.jpg

Чи медиком, оперувати людей:

images?q=tbn:ANd9GcS5APUQxGRnJSwSpVMEMs5YPTGClVHTlBBiSUZL7vxDWbozhH0EqUb1-Q

А в кінці тижня із гордістю заявити: "Я врятував життя ххх українців!"

- або, в решті решт, піти менеджером із продажу:

368b.jpg

І гордо в кінці місяця заявити: "Я кормлю свою родину і допомогаю друзям!"

Ось у цьому має бути націоналізм! А не тільки у сопливому вшануванню героїв України, які із височини дивляться на нас, грішних, і зітхають, чекаючи від нас чогось справді героїчного.

Це побутовий героїм, але відповідальності у пожежника і медика побільше, чим у менеджера із продажу. А платять медикам і пожежним копійки, у порівнянні із менеджерами із продажу. І так не має бути! Розуміння цього - теж націоналізм!

Націоналізм - це любов до Батьківщини непримиренність до ворогів. Це любов до ближнього, брата свого, і непримиренність до корупціонерів і брехунів. Це державницький патріотизм і патріотизм суспільний одночасно: це і платити податки, і вимагати, щоб за їх розподілом слідкували і щоб вони не розкрадались; це активна виборча участь і відстояння голосу після виборів; це робота із людьми і це робота із речами, що дають прибуток. Націоналізм сьогодні - це спільна активна діяльність нації для коллективного захисту, примноження і процвітання.

Минули ті часи, коли достатньо було раз на рік відвідувати могили померлих. Настала доба корпоративна - і відповідно, корпоративний націоналізм.

Корпоративний націоналізм повсюду:

- в парку, коли ти кинув сміття в урну, а не повз, як отой чи отой сопляк:

04a83e0cbaff5e24b39d784b9ed63a370a805495_750.jpg

А якщо ти ще і роздільно викидаєш сміття, ти і чистоту підтримуєш, і даєш заробити корпорації, що переробляє сміття.

- в транспорті, коли ти поступився місцем:

10235.jpg

можливо, ця людина завтра прийме Вас на роботу. А оплачуючи проїзд, Ви допомагаєте державній корпорації, наприклад "київпастранс". Але це спірне питання, яке залежить від якості перевезень. А от в чому вимірюється ця якість і як покращити її, не занадто підвищуючи вартість проїзду - це державницьке мислення, це корпоративний націоналізм, бо щоб вирішити таку "просту" проблему потрібно багато мозкової речовини і співпраця людей у багатьох сферах.

А ось ще приклад: якісне обслуговування у магазині теж є формою корпоративного націоналізму:

yak-povernuti-choboti-v-magazin.jpg

Методи якісного осблуговування, такі як посмішка, відсутність зайвих питань, сприйняття людей як особистостей, а не як свиней у черзі... усе це є корпоративною культурою, корпоративним націоналізмом. Тут - любов до клієнтів і ненависть до хамства, кислих облич і тупих питань на касі, типу "Картка є?" чи "Пакетик потрібен?":)

- А ще це питання контролю якості продуктів у магазинах:

171534091

"Нашоукраїнці" у своїй передвиборчій кампанії обмежувались "економічним націоналізмом": захисту національного виробника від імпорту, шляхом уведення мита. Але ця стратегія має обмежену ефективність, тому що якість продукції залишається тією ж, а люди прагнуть кращих товарів, навіть при обмеженій купівельній спроможності. люди прагнуть за менші гроші купувати якісніші товари та псолуги, відповідно, необхідно здешевлювати продукцію, підвищуючи її якість. Є два шляхи6 державні дотації в окремі галузі та науково-технічні інновації.

Контроль якості продуктів є, сам по собі, корпоративним націоналізмом. Скільки у сього пишуть на етикетках, а скільки не пишуть, але воно є?

2056_1_max.jpg

Маєте зрозуміти, що націоналізм має вийти за рами маршів із прапорами, вигукування "Слава Україні", "Зіг хайль", сопливого вшанування героїв на кладовищах.

Класно, коли націоналізм має такий вигляд:

Gurby-Antonovzi_14.jpg

Або ось такий націоналізм:

z_ff8eead1.jpg

Або націоналізм такого роду:

1251446310_2009-08-27-2610-11581.jpg

Армія, взагалі, має стати прикладом для молодих націоналістів. Армія - це як така собі військова корпорація. А всі економічні корпорації утримують цілі армії охоронців, думаєте просто так? Це теж питання із розряду державницького мислення:

1342770812_2012-07-19-8807-39916.jpg

%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%202_500x375.jpg

А також не забувайте про героїв військ космічних: сьогодні без ракет, лазерів і супутників життя взагалі складно уявити! Будуючи ракети, космічні кораблі, супутники, лазерні установки, задіяні вчені, інженери, робочі різних спеціальностей. Чого тільки вартує Дніпропетровськ із його "Південмашем"! А це ще і розширення до глобального мислення у науковій площині - до ноократії. До речі, ноократію придумав Вернадський, треба буде по цій темі окремий пост скласти.

09_UMZ_plant_Dnepropetrovsk.jpg

4_oktjabrja_den_kosmicheskikh_vojsk.jpg

*Фото з "Байконуру" - колиски космосу в СРСР.

383526913.jpg

І так до безкінечності, прикладів, де я можу наводити практичне застосування концепції корпоративного націоналізму.

Отже, корпоративний націоналізм - це така сучасна форма націоналізму, яка є панацеєю від хвороб даної течії. Окірм того, поєдннання із державницьким мисленням, курсом держави на освоєння внутрішніх і зовнішніх ресурсів - на експансію, перетворює націоналізм у імперіалізм.

Відповідно, вихід є, це - долання меж, це перехід від націоналізму 20-го ст. до корпоративного націоналізму 21-го ст., до імперіалізму, експансії.

Нове гасло для корпоративних націоналістів-імперіалістів: "Все для України!" - що значить віддання для України усіх своїх сил і прагнень, думання не тільки за свою шкуру і кишеню, а і зі загальне балго.

"За державу обидно!" (с)

Ave Ukraina!

124714_9UT8ot.jpeg

П/с: усі фотографії взяті із відкритих джерел, авторство зберігається за тими, хто їх створив.

 

Коментарі

Імперії завше гнобили нації і націоналістів. Крім того, стадний партіотизм кагал-таборного типу (іудейсько-циганський) є невластивим для українців.

Корпоративна любов - це щось більше подібне на оргію..
Націоналізм то любов, а справжня любов завжди сором'язлива і вже точно - не колективна..
-1

Ну-ну-ну. Бог например ко всем людям одинаково относится.

И тогда вместе с Царством Божиим придет конец временам. Ибо Любовь Отца Небесного дает всем вечную жизнь в Царстве Божием. Ибо Любовь — вечна. Любовь сильнее смерти.
И хотя я говорю на языке людей и ангелов, если нет Любви у меня — подобен я издающему звуки колокольному металлу или гремящим цимбалам. И хотя предсказываю я будущее и знаю все секреты и всю мудрость и имею сильную веру, подобную буре, двигающей горы, если нет Любви у меня, я — ничто.
И даже, если я раздам все богатство мое бедным, чтобы накормить их, и отдам огонь, который получил от Отца Моего, если нет Любви у меня, не будет мне ни блага, ни мудрости.
Любовь терпелива, Любовь нежна, Любовь не завистлива. Она не делает зла, не радуется несправедливости, а находит радость свою в справедливости.
Любовь объясняет все, верит всему, Любовь надеется всегда, Любовь переносит всё, никогда не уставая: что же касается языков, — они исчезнут, что касается знания, — оно пройдет.
И сейчас располагаем частицами заблуждения и истины, но придет полнота совершенства, и все частное — сотрется. “Евангелия мира Иисуса Христа от ученика Иоанна”
-1

Дима - так для тебя(евреев, язычнеиков, мусульман) Христос - не Бог!
Націоналізм, він має бути єдиним для всієї нашої руської нації. Так, як ти описав має жити кожен наіоналіст, бути ідеальним у своїй справі, а в ідеалі - гуртуватися з іншими націоналістами, створювати бізнес та захоплювати власною корпорацією економіку світу, даючи робочі місця русам, а на прибуток - утримуючи дитбудинки як у цій ідеї http://politiko.ua/blogpost87195. Бо націоналізм завжди має мати певну долю імперства, позитивного імперства .
-2

Как только национализм начинает касаться больше одной нации - это уже многонациональная Идея. Она выше национальной и поднимается на уровень множества наций - цивилизации.
0

Да, это цивилизационная идея. Но это и национальная идея: вектор развития для каждого украинца. Мы способны достичь цивилизационных высот, обогнать соседей в развитии. Мы перестанем быть зависимы от соседей, мы сами будем диктовать миру свои условия, задавать правила игры.
-3

Диме вставили )))
Как только кто -то говорит о интернационализме, так єто значит одно - либо еврей, либо дурак.
Кажу переконливо:
Український народ не має власного війська, нинішні ЗСУ - не Українська Національна Армія й не військовий організм (за винятком деяких фрагментів, де офіцери нижчої ланки просто люблять своє діло), це уламок Радянської Армії, підприємство з утилізації/реалізації а також грають роль бутафорного атрибуту бутафорної держави.
+1

Отже, потрібна альтернатива. Держава "Україна-1991" розкладається і грабується, єдиний вихід - віднайти ресурси на нову державність. А основою будь-якої держави є дві речі: потужна економіка (у сучасному форматі лояльних до держави корпорацій) та армія (у вигляді професійно підготовлених спеціалістів+армійська наука). А ще потрібен достатньо організований аппарат управління. Найпростіше це реалізувати шляхом об"єднання у бізнесові групи - дрібний, середній і великий бізнес. Бізнес - сам по собі, як родина, він дає прибуток, який потрібно захищати від інших гравців. Якщо нинішні "уламки СРСР" на щось ще здатні, то їх треба використати для створення бізнесу, якщо ми дійсно чогось хочемо досягти.
[Ис.32:17] И делом правды будет мир, и плодом правосудия - спокойствие и безопасность вовеки.
Так для меня определяется национализм.Первична система безопасности:
1)Честность власти(отсюда поведение СБУ,милиции,прокуратуры,таможни)
2)здравоохранение;
3)образование;
Эти три пункта определяют степень унижения национального достоинства или наоборот.
Автор какую систему здравоохранения почитает за истинную?
0

Я не религиозный фанатик. Фанатики уничтожили Александрию, фанатики уничтожили Рим. Фанатикам не свойственен здравый смысл и порядок, им свойственна лишь слепая вера. Потому я против фанатиков, я за рациональный смысл. Посидите в ЧаеС, подумайте над этим.
Тра-та-та! Тра-та-та! Балакати ми уміємо і... забалакувати найкращі ідеї. А ось втілювати їх - нікому.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі