Блоги → Перегляд

Нова ідеологія і геополітика (Перша спроба)

Понеділок, 13:16, 05.11.12

Рейтинг
4 0
Переглядів
3484

0
0

Новий світовий порядок
 

Поглянемо об'єктивно на геополітичну мапу світу. США, що знаходиться у фазі імперського перенапруження і через декілька десятиліть, а то й років вже не зможе підтримувати пост-ялтинську систему (хоча це і не система, а лиш перехідний період) в такому вигляді, як вона є. Натомість на зміну, приходить Китай та Індія- країни із величезними людськими та матеріальними ресурсами. Набирає силу мусульманський схід, Туреччина стає все більш сильною, імперською та ісламською- все більше схожа на Османську імперію. Європейська модель середини ХХ століття з його мультикультуралізмом відживало своє. До того ж, усі сили ЄС кинуті на порятунок південної Європи, яка поглинулась в кризу. Росія, яка марить минулим СРСР та Російської імперії і прагне до ірраціональної мети відновлення цієї імперії вже у євразійському масштабі. А хто перший на черзі до поглинання? Правильно, ми..
Як казав Бжезинський "Без України Росія перестає бути імперією.... " Не маючи можливості розв'язати це силою, вона проводить свою пропагандистську політику, продуціюючи так звану "п'яту колону". До того, у Севастополі базується ЧФ РФ, і не дарма. Він використовувався, використовується і буде використовуватися далі для лоялізації України,  перетворення на вірного песика а потім- до поглинання. 
Туреччина  пішла шляхом ісламізації та  відновлення османської імперії, забувши заповіти Ататюрка. Туреччина, яка отримувала допомогу протягом усієї холодної війни завдяки  США накопичила немало ресурсів, які  у цих планах явно стануть в нагоді туркам.

А нам то що? 

Гаплик, якщо чесно.
Однак, і тут є можливості. Східна Європа все ж не настільки знищена мультікультурністю та суспільством споживання. І саме тут Європа, всі ідеї та цінності, які є святими для нас має шанс на спасіння. 
Я не буду тут продумувати повністю концепцію від А до Я, але розкажу про ідею, яка вже вирує у деяких світлих головах. Це Балто-Чорноморсько-Середземнорський союз. 
Він буде простягатися від Естонії до Греції, включаючи Україну, Польщу,Чехію і Словаччину та багато інших країн. Звісно, тут ми будемо оперувати із стійкими націями, які не завжди приятелювали із собою, але загроза поглинання реальна. І ми маємо дати стимул для об'єдання
А стимул такий- ми є захисники усього європейського, наших цінностей та святинь супроти азійської навали та розбещення Європи. Ми є Візантія пост-індустріального часу. Це наш тягар, але ми його виконаємо і з честю захистимо все, що любимо.  І саме Україна в силу свого положення та ресурсів має стати центровою державою цього об'єднання. 

Ось так от..

Те ж у ЖЖшечці

Коментарі

Не чітко врахували пророцтво Т.Г.Шевченка, яке він навів у своєму "Журналі" і назвав БЕЗСУМНІВНИМ.
Танцюйте від енергетики, точніше - від сонячної енергетики + багато дешевої робочої сили..
+1

Цей союз матиме багато площі, яка рясно освіщається сонцем.
+2

Головний сир-бор буде не в нас, а по колу навколо Термального Екватора - туди піде майже вся економіка і капітали. Там максимум сонячної енергії і саме там майбутнє енергетики і економіки.
Суч.енергетика є:
1) Геотермальною - уран-плутонієвою (АЕС) і газо-нафтовою (ДВЗ).
2) Екзотермічною - виділяє і втрачає теплову енергію а не поглинає її.
3) Шкідливою і дорогою.
Завтра енергетика буде:
1) Сонячною - це більше в 100 000 раз за всю суч.енергетику (за потенціалом) а при застосування теплонасосів - безкінечно багато.
2) Ендотермічною - збирає і поглинає теплову енергію і трансформує її в електоенергію (і водень).
3) Корисною і дешевою.
- як бачимо - це дві великі різниці! :)
+1

Розверніть свій "союз" на 90 градусів, наближте його до Термального Екватора (Україна та інші північні країни при цьому вилітають), зробіть безкінечним ("кільце" навколо Планети) - от Вам і майбутній Едем..
Перший млинець, як і годиться, вийшов глевким.
Тому спробуй вникнути в діамат та політекономію капіталізму.
Або пиши казки, фантазія в тебе чимала.
+3

Дякую за вашу думку.
+2

Я б, на Вашому місці, запропонував пану Дмитру написати краще. )
А я автору - однозначно плюс.
Це й моя давня мрія, можете глянути хоч би:
http://narodna.pravda.com.ua/politics/48a034abbc200/
+2

Дякую. Дуже схожа концепція, але є деякі відмінності. Дуже радий, що маю однодумців.
І саме Україна в силу свого положення та ресурсів має стати центровою державою цього об'єднання(с)
=============
Духовно - так,
енергетично - ні,
економічно - ні.
Тому попереджую - готуйтесь розвивати більше духовну а не лише матеріальну сферу. Нас з ЄС, Канадою і США буде поєднувати бідність (відносно країн зони Термального Екватора).
Те, що робило північні країни багатими, те саме зробить їх і бідними. Але духовність зостанеться. Власне, це єдине що нам залишеться.
А гроші, економіка, продажні мізки, кваліфікована раб.сила - все втече туди де тепліше, де легше жити, і де більше платять..
+1

Дякую за думку. Але ви пропонуєте встановити такі системи у тропіках?
+1

Вони (теплові машини) там будуть в рази ефективнішими ніж у нас, в Україні. Додайте сюди відсутність у них зими (нема періодів опалення), довгі дні (економія на освітлені), велика кількість людей які готові працювати за нижчі ніж в ЄС і США зарплати. Сьогодні вигідніше перепродувати китайську техніку тіж робити її у себе..
Та що мені Вам говорити - самі бачите таку техніку "жовтої збірки" яка успішно конкурує за показником якість/ціна з ЄС, США і навіть Японією..
Процес пішов і його вже не спинити.. Але можна підготуватись до такого варіанту майбутнього - знання є вилкою силою!
Все одно нам бракує нашого, чисто українського внеску в Європейську культуру. Ми маємо віднайти щось істинно своє, наше, якийсь новий і праведний закон, чи що..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі