Блоги → Перегляд

ЧИ Є В УКРАЇНІ НАЦІОНАЛЬНА "ШКОЛА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ"?

Неділя, 11:45, 18.11.12

Рейтинг
2 0
Переглядів
1694

0
0

В глобальному світі самототожність української нації захищають прості люди, в той час як банда (група, команда) формується в мафію (сім'ю), бо всі куми, свати, свої в повному розумінні цих слів, люди одної соціальної страти (клас, соціальна група). В природі домінування зграї є та перевага, що забезпечує їм саме це домінування.  І як в байкі про вовка та ягня: Ти винен лиш тому, що жерти хочу Я! Саме тому існує інституція підготовки кадрів для нижчих рівнів управління. Бо мажори вчаться в місцях де української мови за дивину... Там сама англійська... Тож раніше мажори були російськомовні, а зараз саме англомовні або народна мова "феня". І чомусь вони дуже легко спілкуються... От тільки з державною мовою постійні казуси... Вже навіть словники новодельного починають писати.

napa_head.gif

napa_logo.jpg                                         napa_r.jpg

Про Національну академію

Спеціальності

Державне управління Управління суспільним розвитком  
Державне управління у сфері національної безпеки
Державне управління у сфері освіти
Державне управління у сфері охорони здоров'я
Публічна політика і управління
Публічне адміністрування
Місцеве самоврядування
Регіональне управління
Електронне урядування
Парламентаризм та парламентська діяльність

Регіональні інститути

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління  
Львівський регіональний інститут державного управління
Одеський регіональний інститут державного управління
Харківський регіональний інститут державного управління

Прийом слухачів за договорами (за кошти фізичних і юридичних осіб)

Чим розрізнити "Місцеве самоврядування" і "Регіональне управління". Регіональне мабуть має назву від назви правлячої партії... Чи регіон, це Криворіжська область?

Тож і виходить, що комерціалізація досягла основ життедіяльності держави, а витрати на кадрову підготовку витрачаються неміряно на сервіси та що завгодно...

Тож чиє перспектива у такої держави... Коли "батьки" п'ють-гуляють, а діти на школу і бутерброд не мають гривні в кармані...

Коментарі

Я взагалі вважаю, що подібні заклади лиш узаконюють кумівство, та бізнес на багатих... Окрім того, що простим смертним туди не вступити ніяк. Подібні заклади користі для держави не не суть жодної, поскільки виховують професійних чиновників, до котрих потім за підписом стоять довгі черги... А ще на політика вивчитись не можливо. Тут або є розуміння того, як працює держава і, головне, для чого? яка її найкраща ціль і як її досягти? або немає.
0

З мажорів середньої руки як і з першого ешелону порядних людей не буває. Академія виконує функції ВПШ. Тож з Юрфаку віходять теж корупціонери, бо прокурори,з суддями та адвокатами шиють потім одні справи... Адвокат знае кому і скільки занести, а прокурор з адвокатом розводять кроликів і заносять судьї.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі