Понеділок, 12:33, 26.11.12

Вчора зрозумів дві цікаві речі.

1. Навіщо Давні Єгиптяни будували свої храми і піраміди?

2. Що є першопричиною Голодомору в Україні у 1932-33-му роках?

Просвітлення це прийшло до мене вчора вночі, коли я спав.

Мені наснилось, що я повернувся в часі у Давній Єгипет, в часи побудови Пірамід і Храмів. Мені наснилось зведення піраміди Хеопса і храмів у Луксорі. Я все думав: з якого це дива єгиптяни вкладали величезні бабки, третину від ввп країни, у будівництво цих величезних споруд? І куди ще вони вкладали кошти?

Виявилось, що ця аграрна країна мудрістю фараонів вкладала спочатку сотні років у систему іррігації вздовж берегів Нілу, а коли людям стало що жерти, почалась розпуста, "безнравственность" і моральний розлад. Я так зрозумів, було це до об"єднання Верхнього і Нижнього Єгиптів. Почались людські жертвоприношення, люди напивались і не хотіли працювати, країна перебувала у кризі: кожен землеволоділець хотів відібрати землю у іншого. І сталась громадянська війна, війна скоріш принципів, ніж капіталу: яка традиція краще, жлобство і розгульне життя Нижнього чи порядок і звичаєве право Верхнього Єгипту. 

Первым царем, объединившим Юг и Север Египта, по преданию, был царь Мин (Менес) из Тинисского нома, положивший начало династии царей (фараонов) Египта и основавший город-крепость Мемфис

http://dic.academic.ru/dic.nsf/enc_myphology/5398/%D0%95%D0%B3%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%82

На честь перемоги він звів перші Храми в Мемфісі, а в символах держави об"єднав символи обох Єгиптів.

Робили вони це із практичною метою - об"єднати іррігаційну систему обох Єгиптів в єдине ціле, з метою збільшення продуктивності, звичайно ж. Оце я розумію державницьке мислення!

262.jpg

А храми вони будували як символи цінностей.

Коли у тебе нічого немає, що найцінніше? Власне життя і близькі люди. Коли у тебе щось є, що найцінніше? Зберегти те, що є, а краще приумножити. А як це зробити найкращим чином? Єгипетська політична теорія відповідає дуже просто: за допомогою Копного права та влади Фараона. шануй Фараона як твого живого Бога, а також Небесних богів, живи за совістю, тоді Боги пошлють тобі земне щастя і загробне. Єгиптяни у це вірили, тому будували свої храми і піраміди. Як символи цінностей. які культивувались у цих культурах. Їхні храми - це втілені цінності. Що краще: розповідати заповіді у вузькому колі коло вогню, чи прийти у величний Храм, де професійні жреці знають свою справу і які розкажуть тобі про те, як культивувались ці цінності і як їх застосовують на практиці в повсякденному житті? Адже релігія Давніх Єгиптян дуже практична: коли садити врожай і коли його збирати, коли йти в похід на ворога і як краще керувати підданими, усі науки і мистецтва культивувались у релігійних храмах, вони не були відірваними від життя мрійниками, а намагались впорядкувати повсякденне життя згідно величних законів Всесвіту. 

2. Першопричиною Голодомору 32-33-го років були події 1917-го і поразка Винниченка-Грушевського. Ці падлюки пересрали усю історію Україні. Адже посудіть самі: це після їх поразки в Україні запанували більшовики, а скільки було шансів створити свою державність? Ганьба!

Рівняйомсь на фараонів  раннього Єгипту, а не на винниченків-грушевських.

Коментарі

Першопричиною Голодомору 32-33-го років були події 1917-го і поразка Винниченка-Грушевського.
-----------------------------------------------------------------------------------
А першопричиною поразки Винниченка-Грушевського було вигнання з Раю Адама і Єви.
0

Ні, їх тупорилість і безхребетність.
+1

Згідний, що за 13 місяців існування Центральної Ради можна було-б створити потужну українську армію, роздати землю селянам і не підписавши Брестський мир заручитися підтримкою Англії і Франції.
+1

Можна було багато чого зробити, а як сказав Кравчук, "маємо те, що маємо", чи не так?
+1

Ми значно дурніші від Грушевського бо даємо наступним поколінням колонію Кремля яка розграбовується по найефективнішій схемі з тих, що було від початку світу і до 2012 року.
+1

Якщо це не зупинити, 21 грудня буде найпростішим для нас днем.
Насправді ідеальних устроїв не існувало. А на рахунок Грушевського і Винниченка, то це так, пересрали, але не слід зациклюватися на історії, її не зміниш, слід будувати щось нове.
+1

От зараз буду над однією темою думати, біда прийшла у наш район мешкання.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі