Блоги → Перегляд

Як русскіє самі себе в хімії перехитрож... перехитрували.

Вівторок, 22:50, 27.11.12

Рейтинг
16 0
Переглядів
1815

0
0
У цій статті згадуються
Ганна Герман
Політик

 

Ruthenium_crystals.jpg

Гарно, чи не так? ))))

Рутеній! Лат. - Ruthenium. Елемент, атомний номер 44, метал групи платинових.

А назва яка цікава!

В радянських і російських (московітських) книжках, енциклопедіях написано що названий на честь Росії. Відкритий російським хіміком, професором Казанського університету Карлом Клаусом в 1844 році.

А чи це так насправді?

Назва "Росія" походить від "Русі".

Але у Русі було дві відомі зарубіжні версії імені: 1) латинська Західноєвропейська "Ruzenorum", "Ruthenia" та 2) грецька Візантійська "Russia".

Московія, коли привласнювала собі ім'я Русі, використала саме грецьку "Russia", бо ця назва була близька Московії з огляду на її стосунки з Візантією, які в своєму ідеологічному зляганні привели Московію до самого "Третього Риму". Звідси і подвоєне -сс- грецького походження, чого не було в самій Русі. А й справді, Русь ніколи себе не називала "РуССь". )))) Відповідно і руССкіх в Русі не було, а лише народ руСЬкий.

Але Московія вже точно себе не називала лантинським "Ruthenia", бо по-перше, ненавиділа Захід, жила ідеологією антилатинізму, а по-друге, латинська назва приводить до етноніма "русин", "Ruthenian", а він московітам ненависний, викриває їх як самозванців.

І як так вийшло, що російський хімік відкрив елемент, і назвав його на честь Росії, але якось боком назвав? Що це таке?

А все просто! Карл Клаус не відкривав цього елементу! Банальна русская брехня!

Рутеній відкрив професор Тартуського університету німець Готфрід Вільгельм Озанн в 1827 році, та і назвав його цим іменем.

А Карл Клаус начеб-то "перевідкрив" його через 17 років та назвав "на честь Росії - рутенієм". )))) Збочений підхід, однако, чиста па-русски.

Чому справжній відкривач рутенію Готфрід Вільгельм Озанн назвав його так - невідомо.

Тоді багато елементів називали на честь держав.

Полоній - на честь Польщі. Германій - Німеччини. Францій - Франції. Галій - Галії. (Французи молодці, промутились, два елементи застовбили на свою честь )))) ).

А Рутеній - названий на честь Русі, саме України!

До речі, в часи СРСР, коли русская ідеологічна машина могутньо піарила всё русское, щодо рутенію вони мовчали, геть не фанфарили.

Ну звичайно, слова "русин" совітські московіти боялися, так що викинули його навіть з підручників.

Коментарі

Не підривайте основу Кремля, не спростовуйте брехні на якій завжди стояла і стоятиме Москва.. )))
+6

))))
+5

Мозок кожного гомо-руцкіміровця від діда-прадіда нафаршировували брехнею - так легше було панувати на ним. Тому академік Павлов і говорив під час Нобелівської лекції про мозок гомо-руцкіміровця як про проблему і trauma..
+4

Ай, да, Вася, ай да, сукін син! Що ж ти наробив?!!
Тепер усі сантехніки Рашаванії в запой уйдуть! Протєчка на Росії може статися велика. Бі-і-іда-а...
+3

))))
А де ж руцкоміорці, чому не відстоюють руссобрехню?
+5

Романе. Був колись такий хімічний елемент - Резерфордій (а№104). Власне, чому був? є бо всюди у Всесвіті завжди і всюди панує таблиця Менделєєва! Назвали Резерфордій на честь анлійського вченого, який сказав що атомна енергетика ніколи не буде рентабельною. Словом - чесний був вчений.

ЧК навіть підіслало до Резерфорда свого агента щоб той вивідав останні новити передової науки, але той Петро Копиця (москальською - Пьотр Лєанідавіч Капіца) сам переагітувався з совка на чесну людину і прийшось чекістам того Копицю тримати в СССР вже силою, не випускати в Англію..

Так от. В 1954 році були заборонені на вічні врємєна всі детандерні теплонасоси і все що могло лише про них нагадувати - паровози, дирижаблі, флегматизований водень (це те, з чого майже на 100% складається Всесвіт), турбодетандери П.Л.Капіци - все-все що лише могло служити людині і Планеті.

Натомість людям нав'язали "мирний атом" (гелікоптери замість дирижаблів нав'язали пізніше). "Мирний атом" - це котел для трансмутації (алхімії) природного урану в збройовий плутоній. Керував цією алхімією Курчатов а його групу (пізніше інститут) називали "курятнік" чи "курчатнік". Вони, тіпа, дали людям "енергію атома" (насправді - атомну бомбу яку вкрали в італійців та німців що працювали в США). Словом, прізвищем цього плагіатора-Курчатова пізніше (1964 рік) назвали хімічний елемент 104. Американці назвали його Резерфордій а СССР - Курчатовій.

Хто перший знайшов цей елемент? Американці чи вчені з Дубно? Це вже хай історики думають, але Резерфордій (Rutherfordium, Rf) і "курчатовій" (Kurchatovium, Ku) - це дві назви одного і того самого елемента 104.
На жаль, ця руссо-брехня проникла і на Захід.
Історія аналогічна з історією українця Івана Пулюя та "рентгена".
+5

Один лише "автомат булкіна-калашнікова" (насправді - Хуго Шмайсера) чого варта..
+4

Вася, а ви не бачили мою статю про українську (южнорусскую) козацьку (чабанську) овчарку? Така ж сама історія. Але це неподжобство наразі вирішиться. Кінологічний Союз України буде займатися і міжнародна федерація перереєструє породу собаки
+3

Не бачив. Почитаю.
+3

А що в москалів є свого?
"Русская борзая" - з Франції, балалайка - єверйська, матрьошка - китайська і тд і тп. Все, що в москалів є, все звозили в москву-росію купці чи привозили різні авантюристи (як в Америку колись возили буси, дзвіночки і дзеркальця щоб виміняти на золото і землю)..
Москальска "наука" це безкінечне продукування брехні (малої брехні, великої брехні і статистики) і хронічне гноблення своїх вчених - нічого більше. Тому й служить їх наука тільки владі й силі, але ніяк не Людині..
До речі, англійською мовою Ruthenium вимовляється майже як "Русініем". Корінь - "русин".
+4

Москалі в українському Закарпатті хотіли зробити з русинів сепаратистів і кинули в цю аферу гроші і зусилля. Але з того вийшов великий пшик..
Москальська пропаганда сьогодні дуже спекулює на словах "русин", "Русь", "русскій", "росіянин", "Рассія" і тд і тп. Це і зрозуміло - втратять Україну - втратять всі свої загарбання на 1/7 Планети.
+6

Бла-бла-бла.

Попов теж радіо винайшов. Гуляв, дивиться, в піску валяється радіо, що загубив Марконі, бо напився з радощів. Ось так Попов "винайшов". ))))

Що там ще? Лампочка Яблочкова?
+5

Було би "Russianium" або "Moscuanium".
Але в тому то й факт, що назвав елемент не росіянин, і логіка назви у нього була не про-Російська великодержавна.

В саме Озанн першим його виділив.
А те що там чистим чи не чистим він його отримав - то вже другорядне.
+5

Попов зробив приймач (лише приймач бо на передавач він грошей не знайшов) з журналу, здається, "Анали фізики" де німець Генріх Герц (оце був дійсно супер-вчений!) дав детальний матеріал-креслення про свій приймач і передавач.
Отже єдине що міг приймати приймач Попова це грозові розряди. Тому Попов і назвав його "грозаатмєтчік" (регістратор-лічильник блискавок).
На російському флоті, де служив Попов, встановили радіостанції фірми "Сіменс" - от і вся історія. Попов став "пєрвааткриватєлєм" в 1950 році коли москалі після війни присвоювали собі всі пріорітети і німецькі трофеї.
Італієць Марконі здійснив трансатлантичну радіопередачу з допомогою антени яку підняв з допомогою водневої кулі. Передав літеру "С" (три крапки). Це була потужна реклама радіо і згодом почався справжній радіобум.
-6

-5

Эльф .   20:39
-4

Извиняюсь, Снедяцкий утверждал это в 1809 году.
+5

Теоретично багато чого передбачали. І різні елементи по таблиці Менделеєва, що ще їх не існувало, і квантовий генератор - лазер тощо.

Тут річ йде про першу фіксацію, відкриття та найменування.
+5

Світлано, а чого це Менделєєва всі акадміки РАН під час голосування не прийняли до себе в акадміки - що про це каже російська наука?
І чого це Менделєєв вважав спалення нафти великим абсурдом?
Эльф .   22:01
-4

Вася, Вы разницу между веществом и его соединением понимаете, соединение песвым получил Снедяцкий, если на то уж пошло. Юра, в РАН принимают покойников??
+6

Эльф
А хто йому винен що він не вкурив що перед ним таке і що не назвав його? ))))
Коли первісні ювеліри дивились на платину, їх очі фіксували і кванти світла, що відбиваються від рутенію.
І що? Вони відкривачі рутенію? Ні! ))))

Тільки Озанн і ніхто інший!
Эльф .   22:24
-4

Почему же, назвал, не помню к сожалению как, что-то связанное с планетами. Его открытие тоже не восприняли светила химии начала 19-го века))
+3

Значит не считается.
+3

Эльф . 22:01
Хай буде ПАН (це одна із назв РАН). Я про 1880 рік, тоді дві назви були в Російській (Петербурській) Академії Наук.
Эльф .   22:38
-4

Как у Вас всё просто))) Для того что бы описать элемент необходимо чистое вещество, можно было на то время спрогнозировать существование элементов с Мr до 200 г/моль, в случае с веществом в два раза легче...
Эльф .   22:44
-4

Юра, на сколько я знаю там упирали на неправильное образование, ну дык это во всём мире такое происходило)) Не любят заскорузлые академики молодую кровь..
+6

Менделєєву в 1880 році було 46 - яка там "молода кров" )) Може Ви хотіли сказати "нова кров" (для самої АН)?
Взагалі тоді всі Академії Наук взяли курс на боротьбу з наукою - так тоді вимагала комерційна та політична ситуація в світі.
Ну добре.
А чого професуру у нього забрали? Знову через "молоду кров"?
Як взагалі людина що винайшла вічний і всюдисущий Закон Всесвіту могла бути не прийнята в академіки? ))
+3

Эльф
Факти, дія відбулася.
Колись хотів намалювати карикатуру:
стоїть "першовідкривач радіо" Попов коло свого радіоприймача а з дзвінка лунає - "Ви слушаєтє радіостанцию на русском язикє - нємєцкая вална із Кьольна.."
+3

))))
Панове, а чого це ви лише про сиву давнину?
Спробуйте обговорити відкриття сучасні. почніть, наприклад, із започаткування мною НАУКОВОГО СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА.
Чи не дозволяє заздрість?
+6

1) На чому базується це Ваше НС? Люба наука має базис-закони. Які закони у Вас, у Вашої науки?
2) Чи зможете Ви бодай мляво пояснити співпадання політичної ситуації в Україні з розпреділенням сонячного тепла по її території (див. мою аватарку "гарячої десятки України")? Чи є у Вашій науці такий пункт як Геополітика? Чи Ви вважаєте, в "кращих" традиціях СССР, Геополітику "лженаукою"?
3) Чому Ви, пане Клець, вчепились в діамат і проігнорували діалектику тіла, тіалектику душі, діалектику Духу? Чому Ви обмежуєтесь лише кастрованою Карлом Марксом діалектикою Гегеля? Чому Ви проігнорували ЛЮДИНУ? Ваша НС не потребує такої "гіпотези" як ЛЮДИНА?
4) Корні наших суч.проблем у минулом. Чому Ви нас відговорюєте аналізувати "сиву давнину" - Ви не хочете, щоб ми шукали засоби і методи вирішення наших суч.проблем?
5) Чому Ви думаєте, що Вам всі заздрять? Як можна заздрити тому, хто немає ні успіхів ні теорії, ні віднайдених законів, ні толкових, внятних ідей?
6) Чому Ви обмежились політекономією капіталізму? А де ж універсальна політекономія всіх можливих розумних/дурних суспільств? Адже ціллю суспільства можуть бути не лише гроші, а й влада, сила (з одного боку), та правда й справедливість (з іншого).
(а тепер хутчіш втікайте бо Ви ще жодного разу не відповіли на запитання до Вас)))
+3

І не відповість.
0

Чому ж, відповім.
Але тільки на грамотні запитання.
А таких у вас, на жаль...
Панове, якщо ви так нестерпно заздрите мені, то оберіть для обговорення якогось іншого укрноватора.
Проте й цього ви не хочете.
Знову ж, вчіться порівнювати свої слова і свої ж діла.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.