Блоги → Перегляд

Яйця регіоналів Колесніченка та Онищенка - на референдум!

Субота, 11:14, 15/12

Рейтинг
15 0
Переглядів
1321

0
0

Народний депутат від об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександра Кужель, коментуючи жорстоке побиття запеклим українофобом Вадимом Колесніченком та володарем конкурсу "міс Україна" Олександром Онищенком (обидва з Партії регіонів) опозиціонера Олега Медуниці, що сталося під час бійки біля трибуни ВР, виступила з ініціативою відірвати обом регіоналам яйця:

"Я вважаю, що людині, яка володіє "міс Україна" і є, наскільки я знаю, племінником Кадирова і б'є людей ногами, треба яйця відірвати. В прямому сенсі. Колесніченку і йому", - сказала вона.

На жаль, смілива і напрочуд креативна пропозиція виявилася фактично проігнорованою провідними телевізійними каналами, а відтак не була висвітлена у випусках новин та інших тематичних передачах.

Штучно створений інформаційний вакуум навколо депутатських яєць потребує негайного усунення, адже подібна практика замовчування є неприйнятною з точки зору прямої й основної функції мас-медіа - інформування суспільства про знакові події, в тому числі за участю відомих публічних персон, зокрема народних обранців.

Порушена Олександрою Кужель тема видається надзвичайно актуальною і має всі ознаки суспільно значимої, а тому підлягає широкому обговоренню за участю всіх зацікавлених сторін - як от політиків, політологів, експертів в галузі медицини, громадських діячів, правозахисників, священослужителів, співробітників ветеринарної служби тощо - з всебічним розглядом та аналізом аргументів як "за", так і "проти".

Можна з великою впевненністю прогнозувати, що дискусії з означених питань тільки б сприяли підвищенню рейтингів найбільш популярних ток-шоу країни, зокрема "Шустер-live", "Адреналін", "Свобода слова", "Велика політика", "Час. Підсумки".

Наступним логічним кроком на шляху реалізації озвученої опозиціонеркою ініціативи могло б стати її документальне оформлення у вигляді відповідного законопроекту з подальшою спробою включення до порядку денного чергового засідання сесії ВР.

А в якості альтернативи у випадку негативного результату можна було б скористатися можливістю винесення питання на всенародний референдум задля експериментальної апробації на практиці механізму й процедури нещодавно підписаного президентом закону.

Коментарі

Колисниченка только вздернуть надо , скот редкий..... а главное избранник народа... просто жопа
Правда, епізод, коли ці дикі ПРдони ногами били лежачого депутата, не показують.
А щодо референдуму про яйця -нормально.Пророферендуємо й виріжемо. Можна й без референдуму.
+6

Можна й без референдуму.
****
Без референдуму "ніззя", бо то буде помста, а нам потрібен осуд.
=креативна пропозиція виявилася ..проігнорованою провідними телевізійними каналами=
У нас нема провідних, на жаль, каналів, а лише зомбо-телебачення олігархів з партії регіонів. Залишились лише 5 канал, ТВі і 24.

За пропозицію ++
Я ЗА !!! К сковороде привязать 4 яйца и сковороду на газ...
+1

А жрать заставить Чечетова?:-))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі